Nosítko Alpino od Medley

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 10.11.09 12:52
nosítko Alpino od Medley

Máte někdo zkušenosti s tímto nosítkem? Vážně o něm uvažuju, ale nemůžu tu najít žádné konkrétní zkušenosti. Prcek je velikán, takže se mi hodně zamlouvá, že je to až do 30ti kil (ale neříkám, že ho tou dobou ještě unesu :lol: ). Píšou, že je ergonomické, takže by to nemělo mít špatný vliv na záda. Já se v tom moc nevyznám, takže si nechám tohle nosítko „zdrbnout“, než abych koupila špatně :nevim:

Jak maminky hodnotí Medley Alpino

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Marjanka
Závislačka 2964 příspěvků 10.11.09 13:21

Ahoj Kakiko,

Alpino mame a jsme s nim max. spokojeni. Mikulda uz vazi pres 12kg a dotedka ho v nem na kratke vzdalenosti unesu. Je to lepsi nez na ruce, pac si nekrivim zada a ruce mam volne. Myslim, ze pro dite je hodne pohodlne a pro maminku hodne prakticke - odpada courani koncu jako u satku, ze ktereho jsme presli. Jen jsem si musela trosku upravit tu spinkaci kapucku - vadilo mi, jak planda, tak jsem ji prisila suchace a roluju ji nahoru. Taky jsem zrusila spojovaci pasek mezi popruhy a zapinam je pres zada na kriz - prijde mi to tak stabilnejsi.Nosili jsme zhruba od pul roku. A jeste pozor - nez se pro nejake nositko rozhodnete, zkuste si nejdriv spojit ruce za zady. Muj manzel to napr. nedokaze, takze si do toho lumpika sam neupouta.
Kdybys mela jeste nejaky dotazek, klidne pisni.

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 10.11.09 13:27

Ahoj, tak jsem na něj koukala, podle fotek bude určitě ergonomické, aspoň mi to tak přišlo, ale ta cena se mi na Medley zdá docela vysoká… já mám nosítko odsud: http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?… je to již pro větší mimi, nevím, zda je vhodné „dávat“ malé děti tímto způsobem jakoby do kolébky. Kdyžtak se zkus poradit tam, jsou tam zkušené nosnice :)

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 10.11.09 15:20

Jo, cena je vysoká, ale mám možnost ho právě koupit za tisíc, což už je hodně znát. Ruce za záda si spojím, jsem jak had :mrgreen: , takže v tom problém nebude. Lukášovi je dnes 5 měsíců a váží 8,7kg, takže by mi nosítko hodně ulevilo od tahání na rukou. Hlavně i odpolední cesty kočárem jsou hrozné, to mi většinou prořve, takže možnost mít ho v nosítku by byla super. Dostala jsem od babičky klokanku, což pro něj není vůbec vhodné, ale zkusila jsem, jak se bude tvářit, když bude u mě a byl nadmíru spokojený, proto bych chtěla začít nosit a k tomu mu neničit zádička :!:

Saxana22
Neúnavná pisatelka 16247 příspěvků 10.11.09 20:25

No je ještě malý, tak ho budeš asi nosit vepředu ne? O šátku jsi neuvažovala? Ale když máš možnost za 1000 korun koupit tohle nosítko, tak bych to zkusila, kdyžtak ho můžeš prodat :)

prekvapena
Extra třída :D 12196 příspěvků 10.11.09 22:20

Kakiko-tak koukám,že máme stejně buclaté dítka-my měli včera čtyřměsíční kontrolu a měl 7900. :lol:
Si říkám,že už mi teď snad nebude tak přibírat-protože šátkuji a nerada bych si odrovnala klouby-už tak nosí víc kilo než mají.
Určitě bych do toho nosítka šla a kdykoliv ho můžeš prodat-dneska je to velmi žádané zboží.

Kakika
Extra třída :D 14979 příspěvků 11.11.09 14:07

Saxano, o šátku jsem taky uvažovala, ale on je tak aktivní, že jsem měla problém ho na chvilku šoupnout i do klokanky a to jsou jen 4 sucháče a 4 přezky. Na to, abych se mohla naučit vázat bych si potřebovala asi půjčit nějaké klidnější mimčo :lol: Proto jsem začla uvažovat spíš o nosítku.

Překvapená…už od třetího měsíce doufám, že už začne zpomalovat v přibírání, ale zatím tedy přibírá pořád. Teď má ten nárust menší jen proto, že měl skoro 14 dní průjem :cry:

Nosit ho budu určitě teď na břiše, přeci jen se na něj nemůžu vynadívat, je maličkatý (věkem) a tak si chceme pořád koukat do očí a povídat si. Je to asi jediné období, kdy pro něj budu ten nejlepší člověk na světě, tak si to musím užít. Pak už budu pořád jen ta blbá, co zakazuje a nutí si uklízet pokojíček :andel:

Raketka.com
Kecalka 203 příspěvků 02.03.11 22:29

Ahoj kočky,
jaké jsou vaše aktuální zkušenosti s nosítkem Medley Alpino? V jiné diskuzi jsem četla samé negativní a to mě mrzí, protože jsem ho chtěla pořídit.
Mám desetiměsíčního kluka, s kterým bych občas potřebovala absolvovat rychlou pochůzku, nebo procházku se psem dost krkolomným terénem, kde kočár neprojede.
Potřebuji tedy něco velmi skladného, lehkého, jednoduchého, ale zároveň bezpečného, spolehlivého a zdravého.
Díky, zdravím :)

Capricorn
Echt Kelišová 7952 příspěvků 03.03.11 21:44

Ahoj

Já jsem v Alpinu malého nosila 8.měsíců! :palec:
Teď jsem ho prodala (né, že bych byla nespokoná!) a koupila Manducu (když jsem kupovala nosítko, tak na ní nebylo, všichni na ní pějí chválu, tak jsem jí chtěla taky vyzkoušet :lol: )

Mé zkušenosti jsou pozitivní! :wink:
Sedí tam úplně stejně jako v Manduce. Takže zdravé nošení, lehké, skladné, oproti Manduce levné (mrkni na Aukro - tam se dá pořídit nové od 600kč, paní tam dává aukce pravidelně :palec:, já ho vydražila za 900kč vč. pošty ) za 1800kč v obchodě bych ho teda nekupovala :wink: :lol:

Malého jsem v něm nosila asi od 2,5 měs., pomáhalo nám na prdy, byl klidnější, když byl mrňavej tak jsem ho v tom i krásně nakojila za chůze :palec: :mrgreen:
Já ho doporučuji, pro ty co nechtějí utrácet za Manducu! :palec:
Rozdíl mezi nimi je v použitých materiálech. Jinak tam sedí stejně, nosí se to taky stejně.
Je to levnější varianta Manducy. :wink:

Raketka.com
Kecalka 203 příspěvků 06.03.11 19:31

Capri, díky moc za reagci! :srdce:
Já potřebuji nosítko jen na nárazové akce a nepředpokládám nějaké pravidelné/dlou­hodobé nošení.
Takže by mi snad mělo stačit.
Díky moc!!

Capricorn
Echt Kelišová 7952 příspěvků 06.03.11 21:44
Raketka.com píše:
Capri, díky moc za reagci! :srdce:
Já potřebuji nosítko jen na nárazové akce a nepředpokládám nějaké pravidelné/dlou­hodobé nošení.
Takže by mi snad mělo stačit.
Díky moc!!

Tak to určitě stačí. :wink:
Hlavní je, že má mimčo správně položené nožičky :palec:
Přeji příjemné nošení :wink:

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 13.12.12 14:10

A je toto nosítko i od narození??? To by mě právě zajímalo. Ale pokud se zde píše, že je stejné jako manduca, tak asi jo, ne? Mám právě mo žnost ho mít nové za 600kč. tak jeslti do toho jít. Mám šátek, ale ten nějak neumím uvázat či co. A přemýšlím, jestli koupit baby vak nebo koupit toto.

evulkanov
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 17.04.13 16:31

Ahojte, používáte toto nosítko i pro 7,5 měsíční dítě? syn má teď období, kdy mi usne jen na rukou, ale já necítím záda a nic za den nepodělám, tak přemýšlím o tomto nosítku… díky za reakce…

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.13 21:36

Maminky prosím poraďte. Koupila jsem si na občasné poponášení sedmiměsíční dcerky nosítko Alpino. A jsem z něj teda pořádně na rozpacích, přijde mi, že tam něco chybí 8o
Mám ten vzor červených kostiček. Nosítko si upnu v pase, nainstaluju mimino, nandám si na ramena popruhy a chybí mi tam nějaký pásek na zádech, aby mi ty popruhy neslézaly dolů. Jenže tam prostě nic není :nevim: Bez toho je to absolutně nenositelné, nemůžu jít, aniž bych malou nedržela, spadává mi to z ramenou… myslela jsem, že je to problém postavy, ale dělá to i manželovi, který ty ramena má :nevim:
Tak nevím no. Co jsem koukala na netu na fotky, tak tam snad žádná není zezadu, aby na ty popruhy bylo vidět, jestli tam teda má být nebo nemá. Nebo jestli jsem zvolila nějaký špatný model, ale popravdě mě vůbec nenapadlo po tom pátrat. Jsem docela zklamaná, tolik peněz a je to nepoužitelný :roll:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 30.07.13 21:46

@madi mělo by mít myslím prsák jako každé jiné ergonomické nosítko, myslím, že tipřišel zmetek, což mě u medley vůůůbec nepřekvapuje. Reklamuj ;)
A popruhy jsou rozepínací? Jestli jo, můžeš na zádech křížit ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Matka Daisy Lee je ve vážném stavu v nemocnici. Její dcera se těší na veřejnou soulož!

Uplynul přesně měsíc od požáru v bytě příbramské političky Aleny Ženíškové,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >