NOUZE VE ŠKOLE

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
3.1.22 01:48

NOUZE VE ŠKOLE

Ahoj holky, jsem už vážně zoufalá :(, Mám dohromady 3 děti, dceru a dva syny. Všichni navštěvují stejnou ZŠ, dcera 2 třída, synové 6 třída, jde o to že kolektiv ve třídě mé dcery se rozdělil z důvodu dělení na dvě třídy, od ostatních maminek jsem pochitila že jde o dělení na „horší“ A „lepší“ Žáky.. :? Dcera byla že začátku spokojená, byla ráda že bude mít třídu s půlkou jiných nových dětí, ale ukázalo se že je údajně v té horší půlce. Jedna holčička která si mé dcery všimla jako první je taková ta typická „hezounká, chytrounká, oblíbená u všech učitelů i žáků“ Blonďaté dlouhé vlásky, velké modré oči, zdá se mi že tomu tam šéfuje, její rodiče vypadají že mají ty stejné mouchy, jsou pěkně bohatí, to potvrdila i sama učitelka… :zed: vše bylo ok ale ta holčička si začala mojí dceru dobírat, pomlouvat a dokonce jí krást svačiny a věci, rozbila ji hřebínek a vše. Moji synové jsou ale také nezbedové a nemají malou v lásce a nejde o sourozenecké hašteření ale mají jí za chybu… Prý se narodila jako poslední a to jim vadí, že už další dítě vidět nechtěli.. 8o, připojili se k té populární, když jsem s tím šla za učitelkou ale pak už i za ředitelkou, obě řekly že to přejde a že jsem jen moc ukvapená, jenže nevím už co mám dělat když všechny její kamarádky ikdyž měla jen dvě se na ní vykašlali a ani ji ne zdraví a nadávají jí do kravičky.. A jinak před rozdělením ve třídě moc kamarádu neměla, je introvert. :,( :,( každý den po škole mi chodí po bytě se skleněnýma očima a s bolestmi v bříšku, jenže ani přestoupit jí dát nemohu, má tu školu moc ráda, i paní učitelku a když jsem to navrhovala tak začala hysterii.. Pomoc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11878
3.1.22 03:49

A s čím chceš pomoct? Když si ani neumíš srovnat a vychovat vlastní děti… Otec děti by to řešil jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
3.1.22 05:29

Začněte se syny.. jsou v 6.třídě a takhle ubližují sestře?? Promluvte s nimi, vysvětlete jim, jak moc jí ubližují… tohle musíte řešit!! Chudák dcerka, ta by měla cítit od nich zastání a ne opak. I kdybyste měli chodit někam na společné terapie… Tohle by mě trápilo mnohem víc než holčička ve škole a dělení třídy. Když vyřešíte situaci v rodině, tak pak škola půjde také. Ale jednejte, pokud ji synové berou jako nějakou chybu (což je opravdu silná káva), tak musíte zasahnout, ale ne silou (tím by se věc jen zhoršila). Spojte se s psychologem a nechte si poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35667
3.1.22 05:46
@Valialia píše:
Ahoj holky, jsem už vážně zoufalá :(, Mám dohromady 3 děti, dceru a dva syny. Všichni navštěvují stejnou ZŠ, dcera 2 třída, synové 6 třída, jde o to že kolektiv ve třídě mé dcery se rozdělil z důvodu dělení na dvě třídy, od ostatních maminek jsem pochitila že jde o dělení na „horší“ A „lepší“ Žáky.. :? Dcera byla že začátku spokojená, byla ráda že bude mít třídu s půlkou jiných nových dětí, ale ukázalo se že je údajně v té horší půlce. Jedna holčička která si mé dcery všimla jako první je taková ta typická „hezounká, chytrounká, oblíbená u všech učitelů i žáků“ Blonďaté dlouhé vlásky, velké modré oči, zdá se mi že tomu tam šéfuje, její rodiče vypadají že mají ty stejné mouchy, jsou pěkně bohatí, to potvrdila i sama učitelka… :zed: vše bylo ok ale ta holčička si začala mojí dceru dobírat, pomlouvat a dokonce jí krást svačiny a věci, rozbila ji hřebínek a vše. Moji synové jsou ale také nezbedové a nemají malou v lásce a nejde o sourozenecké hašteření ale mají jí za chybu… Prý se narodila jako poslední a to jim vadí, že už další dítě vidět nechtěli.. 8o, připojili se k té populární, když jsem s tím šla za učitelkou ale pak už i za ředitelkou, obě řekly že to přejde a že jsem jen moc ukvapená, jenže nevím už co mám dělat když všechny její kamarádky ikdyž měla jen dvě se na ní vykašlali a ani ji ne zdraví a nadávají jí do kravičky.. A jinak před rozdělením ve třídě moc kamarádu neměla, je introvert. :,( :,( každý den po škole mi chodí po bytě se skleněnýma očima a s bolestmi v bříšku, jenže ani přestoupit jí dát nemohu, má tu školu moc ráda, i paní učitelku a když jsem to navrhovala tak začala hysterii.. Pomoc :(

Dcera je v horší pulce, ale tam si ji vsimla chytra holcicka, divne, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2666
3.1.22 06:02

Je jedno kde je, ona si zvykne a na lepsi a horsi to deli jen blbec, kamarady by si casem nasla, holku co ji provokuje by treba usmernila, ale kdyz ji podporuji k sikane vlastni brachove? V 6. Tride? Tem bych to za ramecek nedala, Je to jejich sestra, maji ji branit. Co otec, kdyz si ty kluky neumis srovnat ty? Chudak holcicka, je normalni ze doma „se nemusi“ ale vetsinou pred cizi drzi spolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11878
3.1.22 06:05
@Valialia píše:
Ahoj holky, jsem už vážně zoufalá :(, Mám dohromady 3 děti, dceru a dva syny. Všichni navštěvují stejnou ZŠ, dcera 2 třída, synové 6 třída, jde o to že kolektiv ve třídě mé dcery se rozdělil z důvodu dělení na dvě třídy, od ostatních maminek jsem pochitila že jde o dělení na „horší“ A „lepší“ Žáky.. :? Dcera byla že začátku spokojená, byla ráda že bude mít třídu s půlkou jiných nových dětí, ale ukázalo se že je údajně v té horší půlce. Jedna holčička která si mé dcery všimla jako první je taková ta typická „hezounká, chytrounká, oblíbená u všech učitelů i žáků“ Blonďaté dlouhé vlásky, velké modré oči, zdá se mi že tomu tam šéfuje, její rodiče vypadají že mají ty stejné mouchy, jsou pěkně bohatí, to potvrdila i sama učitelka… :zed: vše bylo ok ale ta holčička si začala mojí dceru dobírat, pomlouvat a dokonce jí krást svačiny a věci, rozbila ji hřebínek a vše. Moji synové jsou ale také nezbedové a nemají malou v lásce a nejde o sourozenecké hašteření ale mají jí za chybu… Prý se narodila jako poslední a to jim vadí, že už další dítě vidět nechtěli.. 8o, připojili se k té populární, když jsem s tím šla za učitelkou ale pak už i za ředitelkou, obě řekly že to přejde a že jsem jen moc ukvapená, jenže nevím už co mám dělat když všechny její kamarádky ikdyž měla jen dvě se na ní vykašlali a ani ji ne zdraví a nadávají jí do kravičky.. A jinak před rozdělením ve třídě moc kamarádu neměla, je introvert. :,( :,( každý den po škole mi chodí po bytě se skleněnýma očima a s bolestmi v bříšku, jenže ani přestoupit jí dát nemohu, má tu školu moc ráda, i paní učitelku a když jsem to navrhovala tak začala hysterii.. Pomoc :(

A tohle nedává žádný smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10986
3.1.22 06:08
@vokishka píše:
Dcera je v horší pulce, ale tam si ji vsimla chytra holcicka, divne, ne

Taky mě to zarazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5416
3.1.22 06:14

Určitě řešit s psychologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8111
3.1.22 06:41

Proč jsi už dávno neřešila, co dělají synové tvé dceři? To dělení jsem nepochopila - je v horší půlce a chodí tam s ní hezounká chytrounká? Šikanu ve třídě řeš se zřizovatelem, ale bohužel škola ví, že ji šikanují i její sourozenci, tak má proti tobě „zbraň“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19859
3.1.22 06:51

Pominu to, co se děje ve škole, nepřijde mi to tak důležité, jako to, co se děje doma. Zakladatelko, proč to proboha nerešíš.?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
3.1.22 07:04

Být tebou tak si napřed srovnám ty dva smradky doma. Nějaká sourozenec nevraživost je normální, ale toto je fakt moc. A tobě to evidentně připadá normální a v pořádku… chudák holka. Ono by to vypadalo úplně jinak, kdyby na hezounkou druhacku nastoupili dva šesťáci a pěkně by ji vysvětlili, že jejich ségru má nechat být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11642
3.1.22 07:07

Matka, která si neumí srovnat své dva výrostky a nechá jimi šikanovat vlastní dítě, se naváží do rodičů jiné jen proto, že jsou bohatí a holčička hezká a chytrá. Ani bych se nedivila, že šikanu vyvolali vaši kluci a tahle jim jen,, pomáhá ", protože chce být před nimi zajímavá. Měla by sis udělat pořádek doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29607
3.1.22 07:21

@Valialia mhm, to není nouze ve škole, to je nezvládnutá výchova těch dvou vašich smra - chlapečků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5567
3.1.22 07:27

Udělej si doma pořádek. Největší problém jsou tvoji kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13047
3.1.22 07:56
@Valialia píše:

To jako vážně? Místo, aby ségru ochránili, tak jí viděj jako chybu? To bych teda netrpěla. Chudák dcera. Co na to otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat