Nová práce a vyhlídky na stěhování

Anonymní
4.4.17 17:25

Nová práce a vyhlídky na stěhování

Píšu si sem pro radu. Jsem vedena na úřadu práce, ale už neberu podporu v nezaměstnanosti. Za dva měsíce mě čeká stěhování za manželem, který pracuje 200 km daleko ( čekám až mu skončí zkušební lhůta). A naskytla se mi práce, úklid a vedení hostelu…budouci zaměstnavatel je obeznámen, že by to bylo pouze na ty dva měsíce. Jak mám postupovat, vzít si to jako brigádu, nebo na dohodu o provedení práce? A nevím, jestli je lepší odhlásit se z evidence úřadu práce, nebo zůstat vedena na úřadě a mít pouze přivýdělek a odhlásit se až při odstěhování. Zítra se jdu domlouvat na podmínkách, tak ať mám v sobě jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

273
4.4.17 17:38

Tak vedena na UP muzes byt, ale pokud si vydelas vic nez oni dovoli, tak te stehne vyhodi z evidence…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
4.4.17 17:39

A u DPP se odvadi soc a zdravko nad 10 000

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 02:37

Mám za sebou schůzku na ÚP, úřednice na mě vyvíjela neskutečnej tlak, abych se sama odhlásila z evidence, když nehledám praci a budu se stěhovat. Tak toho začínám mít dost, paradox je, že mi ředitelka nabídla školku pro dceru, i když by to bylo jen na ty dva měsíce. Dcera chodila půl roku do školky v Německu, česká školka by pro ni byla poprvé…Je jí skoro 5 a děti potřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama