Nový zub

Anonymní
11.2.20 23:50

Nový zub

Sháním zubaře Jihočeský Kraj… nekde pobliž ČB. Protoze jsem prisla o zub horni 4 za špičákem, zajima me kolik stoji u „normalniho“ (pokud ho teda sezenu) zubare zub. Diky za tipy a rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1342
11.2.20 23:54

Jestli myslíš implantát, tak se vším všudy tak 30-50tis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 23:55

Kousek od CB, aktuálně resim. Můstek 18000kc novej zub 25000kc :zed:
Můj taťka dal u své za novej zub 5000kc a to bral nejdražší co mu nabídla. Nechápu!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 23:57

Tata mi tvrdi, ze zub mi udelaj do 6 tis max,… ja jsem si zjistovala vsichni mi pisou ceny 30 jo vim zoubky jsou drahy, ale jen u soukomniku je?? Ptam se u normalni zubarky

• Nahlásit
  • Citovat
7
11.2.20 23:58
@MrsNorris píše:
Jestli myslíš implantát, tak se vším všudy tak 30-50tis.

U soukromeho ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.20 00:00
@Anonymní píše:
Tata mi tvrdi, ze zub mi udelaj do 6 tis max,… ja jsem si zjistovala vsichni mi pisou ceny 30 jo vim zoubky jsou drahy, ale jen u soukomniku je?? Ptam se u normalni zubarky

Obě zubarky jak moje kousek za CB tak mého tatky taky jižní Čechy ale daleko od CB je to normální zubarka, zadna klinika atd

• Nahlásit
  • Citovat
1342
12.2.20 00:00
@Lusska píše:
U soukromeho ne?

A jaký je v tom rozdíl?
Implantáty na pojišťovnu se prakticky nedělají (s výjimkou pacientů s rozštěpem apod.).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.2.20 00:01
@Anonymní píše:
Obě zubarky jak moje kousek za CB tak mého tatky taky jižní Čechy ale daleko od CB je to normální zubarka, zadna klinika atd

Oukeej :D mno jo je**e me :D na chvilku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5342
12.2.20 00:05

Implantát, horní pětka, u stomachirurga, který co jde, dělá na pojišťovnu. Celé to stálo 32 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.2.20 00:05
@Anonymní píše:
Obě zubarky jak moje kousek za CB tak mého tatky taky jižní Čechy ale daleko od CB je to normální zubarka, zadna klinika atd
To jsem se radsi nebyla zeptat unas uplne dole na Jihu, kde si zubari jedou byzniss na Rakusanech… ja mam strach se zeptat :D protoze ty ceny jsou desny, ale ted uz je problem abych nejakeho zubare vubec nasla
@Lusska píše:
Oukeej :D mno jo je**e me :D na chvilku :zed:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1705
12.2.20 00:09

Implantaty na pojistovnu nejdou, mam dva cca 70tis, jedna pani si nechala dat nejlevnejsi variantu z izraele za 7000 + 4000 korunku, dostala varovani, ze nejsou kvalitni a presto do nich sla a implantat se nevhojil, ted ma znicenou dasen a kvalitni svycarsky nebo svedsky uz ji nepujde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
12.2.20 00:11
@Peggy54 píše:
Implantaty na pojistovnu nejdou, mam dva cca 70tis, jedna pani si nechala dat nejlevnejsi variantu z izraele za 7000 + 4000 korunku, dostala varovani, ze nejsou kvalitni a presto do nich sla a implantat se nevhojil, ted ma znicenou dasen a kvalitni svycarsky nebo svedsky uz ji nepujde

Ok…diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
25.3.20 20:14

Kam pro nový zub

Ahoj, jsem z Vysočiny a vůbec nevim, kde si nechat udělat nový zub. Potrebuju 5 a 6 dole, vedle sebe. Klidne jsem schopná dojet Praha - Brno, ale fakt chci nekoho, kdo to udělá pořádně a úplně me to nezruinuje. Počítám, ze za každý nedam asi míň jak 20, ale nehodlam zaa dat zbytecne 50 za jeden :roll: a abych vedela, zda fakt potrebuju 2. Muj zubar mi pri vytrhnutí 6 rekl, ze to nicemu nevadi, ze bez toho se zit da. Tak, slo by treba udelat jen 5? Uz je kapku videt, ze tam zub neni a nechci vypadat bezzubě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1629
25.3.20 20:28

No, pokud zubar rekne, ze absentujici sestka nevadi, tak bych uz k nemu v zivote neprisel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1531
25.3.20 20:38
@Zumpa píše:
No, pokud zubar rekne, ze absentujici sestka nevadi, tak bych uz k nemu v zivote neprisel.

Takže asi nejde udelat jen jeden :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama