Občasná bodavá bolest uprostřed podbřišku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 16:00
Občasná bodavá bolest uprostřed podbřišku?

Před 14 dny po skončení menstruace mě začalo občas píchat uprostřed v podbřišku, poměrně nízko. Zabolí to třeba jen 1-2× denně, krátce a intenzivně. Snažíme se o mimčo. Těhu nejsem. Byla jsem na gyndě, udělala utz, prohmatala a prý že to vypadá na močák, tak jsem pak donesla moč - ale vše bylo OK. Tak že prý je to možná zánět v pochvě. Ale žádný neobvyklý výtok nemám. Přišlo mi, že ta doktorka vlastně neví.
Nemáte někdo zkušenost s podobnou bolestí? Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinemurry
Závislačka 2650 příspěvků 05.04.18 16:36

14 dni po MS j
nasleduje ovulace a pri te me to teda radne boli i picha.. melo by do par dni ustat. Ovulacnim testem si ovulaci potvrdis. Nebudu jedina kdo ti napise ze je ovulace boli vice nez samotna menstruace :zed:

Anonymní  05.04.18 16:52
@murry píše:
14 dni po MS j
nasleduje ovulace a pri te me to teda radne boli i picha.. melo by do par dni ustat. Ovulacnim testem si ovulaci potvrdis. Nebudu jedina kdo ti napise ze je ovulace boli vice nez samotna menstruace :zed:

Ale mně to začalo hned po menstruaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama