Občasná bodavá bolest uprostřed podbřišku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 16:00
Občasná bodavá bolest uprostřed podbřišku?

Před 14 dny po skončení menstruace mě začalo občas píchat uprostřed v podbřišku, poměrně nízko. Zabolí to třeba jen 1-2× denně, krátce a intenzivně. Snažíme se o mimčo. Těhu nejsem. Byla jsem na gyndě, udělala utz, prohmatala a prý že to vypadá na močák, tak jsem pak donesla moč - ale vše bylo OK. Tak že prý je to možná zánět v pochvě. Ale žádný neobvyklý výtok nemám. Přišlo mi, že ta doktorka vlastně neví.
Nemáte někdo zkušenost s podobnou bolestí? Díky za odpovědi.

Reakce:

murry
Závislačka 2941 příspěvků 05.04.18 16:36

14 dni po MS j
nasleduje ovulace a pri te me to teda radne boli i picha.. melo by do par dni ustat. Ovulacnim testem si ovulaci potvrdis. Nebudu jedina kdo ti napise ze je ovulace boli vice nez samotna menstruace :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 16:52
@murry píše:
14 dni po MS j
nasleduje ovulace a pri te me to teda radne boli i picha.. melo by do par dni ustat. Ovulacnim testem si ovulaci potvrdis. Nebudu jedina kdo ti napise ze je ovulace boli vice nez samotna menstruace :zed:

Ale mně to začalo hned po menstruaci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >