Oblíbené hlášky z filmů

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22236
23.1.12 00:32

… já jsem z Brna :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
264
23.1.12 00:35
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
jo a ještě …perfidní rachomejtle…
Mé srdéčko plesá nad těmito hláškami :* Mnohé ostatní neznám :(
byl bych rád, kdyby nebylo třeba něčeho ztékati…
no? hádej odkud
Grrr, netuším :,(
Tohle není hláška, ale spíš situace: Přítel mého tátu (svého budoucího tchána), zde na sokolské slety a na tajný výlet. Ale táta nechce aby neskončil nemocen. Z kterého filmu je taková situace, která dopadla ovšem u tchána špatně a budoucí švagr, se pak bál za svou láskou? :mrgreen:

no přece Otec Kondelík a ženich Vejvara, né?
a ta moje byla z Tajemného hradu v Karpatech :) :)
z tohotéž - zamřelá zvěřina… :) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
264
23.1.12 00:36
cilly píše: … já jsem z Brna :lol: :lol:

ty jo, já taky :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
264
23.1.12 00:37
miranda72 píše:
cilly píše: … já jsem z Brna :lol: :lol:
ty jo, já taky :)

neznáme se odněkud? Leda že bychom spolu seděli na Pankráci (Černí baroni) :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22236
23.1.12 00:37
miranda72 píše:
cilly píše: … já jsem z Brna :lol: :lol:
ty jo, já taky :)

to já taky :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4306
23.1.12 00:40
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
jo a ještě …perfidní rachomejtle…
Mé srdéčko plesá nad těmito hláškami :* Mnohé ostatní neznám :(
byl bych rád, kdyby nebylo třeba něčeho ztékati…
no? hádej odkud
Grrr, netuším :,(
Tohle není hláška, ale spíš situace: Přítel mého tátu (svého budoucího tchána), zde na sokolské slety a na tajný výlet. Ale táta nechce aby neskončil nemocen. Z kterého filmu je taková situace, která dopadla ovšem u tchána špatně a budoucí švagr, se pak bál za svou láskou? :mrgreen:
no přece Otec Kondelík a ženich Vejvara, né?
a ta moje byla z Tajemného hradu v Karpatech :) :)
z tohotéž - zamřelá zvěřina… :) :)

Jsem idiot, nepamatuju si, budu si to muset zase pustit :mrgreen:
Ale mám bonusovou otázku. Nejde o film, ale knihu a hodí se tato hláška na spousty situací: (zejm. když se vás někdo zeptá na něco co nevíte)
„Být mrtvý neznamená být lexikon.“
A v případě, že se mě někdo zeptá o co mi jde, tak ze stejné knihy/povídky odpovím (nejde nejspíš o přesnou citaci):
„Nejde o nic, nemůže o nic jít, jen ukončení života je nevyhnutelné, snažit se, či nesnažit, nemůže na tomto faktu nic změnit. Snažit se je namáhavější.“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4306
23.1.12 00:40
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
jo a ještě …perfidní rachomejtle…
Mé srdéčko plesá nad těmito hláškami :* Mnohé ostatní neznám :(
byl bych rád, kdyby nebylo třeba něčeho ztékati…
no? hádej odkud
Grrr, netuším :,(
Tohle není hláška, ale spíš situace: Přítel mého tátu (svého budoucího tchána), zde na sokolské slety a na tajný výlet. Ale táta nechce aby neskončil nemocen. Z kterého filmu je taková situace, která dopadla ovšem u tchána špatně a budoucí švagr, se pak bál za svou láskou? :mrgreen:
no přece Otec Kondelík a ženich Vejvara, né?
a ta moje byla z Tajemného hradu v Karpatech :) :)
z tohotéž - zamřelá zvěřina… :) :)

Tajemného hradu v Karpatech, nebo Tajemství hradu v Karpatech? Trochu rozdílné žánry :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
264
23.1.12 00:44
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
jo a ještě …perfidní rachomejtle…
Mé srdéčko plesá nad těmito hláškami :* Mnohé ostatní neznám :(
byl bych rád, kdyby nebylo třeba něčeho ztékati…
no? hádej odkud
Grrr, netuším :,(
Tohle není hláška, ale spíš situace: Přítel mého tátu (svého budoucího tchána), zde na sokolské slety a na tajný výlet. Ale táta nechce aby neskončil nemocen. Z kterého filmu je taková situace, která dopadla ovšem u tchána špatně a budoucí švagr, se pak bál za svou láskou? :mrgreen:
no přece Otec Kondelík a ženich Vejvara, né?
a ta moje byla z Tajemného hradu v Karpatech :) :)
z tohotéž - zamřelá zvěřina… :) :)
Tajemného hradu v Karpatech, nebo Tajemství hradu v Karpatech? Trochu rozdílné žánry :D
čéče asi Tajemství, Brdečkův film samože, lexikon nevím :?: :?:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4306
23.1.12 00:48
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
JanaK88 píše:
miranda72 píše:
jo a ještě …perfidní rachomejtle…
Mé srdéčko plesá nad těmito hláškami :* Mnohé ostatní neznám :(
byl bych rád, kdyby nebylo třeba něčeho ztékati…
no? hádej odkud
Grrr, netuším :,(
Tohle není hláška, ale spíš situace: Přítel mého tátu (svého budoucího tchána), zde na sokolské slety a na tajný výlet. Ale táta nechce aby neskončil nemocen. Z kterého filmu je taková situace, která dopadla ovšem u tchána špatně a budoucí švagr, se pak bál za svou láskou? :mrgreen:
no přece Otec Kondelík a ženich Vejvara, né?
a ta moje byla z Tajemného hradu v Karpatech :) :)
z tohotéž - zamřelá zvěřina… :) :)
Tajemného hradu v Karpatech, nebo Tajemství hradu v Karpatech? Trochu rozdílné žánry :D
čéče asi Tajemství, Brdečkův film samože, lexikon nevím :?: :?:

To je taková moje libůstka - tahle kniha. Hrozně neznámá, ale povídka Mrtvá kočka je podle dokonalá. Je tak pravdivá na všechny doby. Občas bych chtěla být mrtvou kočkou, abych mohla štvát lidi :mrgreen:

Ksakru já si snad nic nepamatuju z filmů, už mě napadá jen při cestě mhd, kdy mi někdo ze známých řekne posuň se a já se těším na to kdy můžu říct: Celou cestu stojím na jedné noze a to ještě ne na své." :mrgreen: (opět nepřesná citace)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
264
23.1.12 00:55

to janak
to nevím, s tou nohou… :think:
ale dobrá mrtvá kočka je v knize myslím že se jmenuje Bubáci pro všední den, povídka asi Mrtvá kočka doporučuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17472
23.1.12 00:55

Stěrače stírají! Ostřikovače stříkají!
Sanko, jsi mrtvej? - Jo, vole!
To je hadrák, ten neublíží! Ten leští!
jinak ty co už byly řečeny.. =)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4306
23.1.12 00:58
miranda72 píše:
to janak
to nevím, s tou nohou… :think:
ale dobrá mrtvá kočka je v knize myslím že se jmenuje Bubáci pro všední den, povídka asi Mrtvá kočka doporučuji

Supééééééééééér, nejsem jediný úchyl (s tátou a nyní i s přítelem - u přítele povinné předčítání), který tuto super povídku zná :srdce: :srdce: :srdce:
Noha je povídka Š+G Moje jízda tramvají :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2417
23.1.12 01:00

A tato divadelní,víte?Domů,do Prahy,do Podolí,do lékárny,doprdele to je mi smutno

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22236
23.1.12 01:02
luciezesvetic píše:
A tato divadelní,víte?Domů,do Prahy,do Podolí,do lékárny,doprdele to je mi smutno

Dobytí severního polu :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4306
23.1.12 01:06
luciezesvetic píše:
A tato divadelní,víte?Domů,do Prahy,do Podolí,do lékárny,doprdele to je mi smutno

Lovely :srdce: Znám. Cimrmani jsou super. „Skleničky skleněné, skleničky skleněné, padáte mi z ruky, padáte mi z ruky z ručičky.“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová