Očkování na Covid ANO / NE

Napsat příspěvek
Velikost písma:
32232
30.5.21 11:01

@LennyL1 No já ti úplně nevím…nemůžeš tam pustit jen koho chceš, to je přeci diskriminace… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.5.21 11:02
@LennyL1 píše:
Pokud máš svůj podnik, můžeš si tam pustit koho Ty uznáš za vhodného.Už jsem tu dávala příspěvek slovenského advokáta, který si dal oznámení na dveře, že dovnitř nesmí nikdo očkovaný, že se neví, co vakcína s lidmi dělá atd, má tam celou A4, že si vyhrazuje právo, brát případy pouze neočkovaných klientů. V Americe už toho je víc, je toho spousta na netu. To je Tvoje právo. Někdo se bojí očkovaných někdo neočkovaných. A teď babo raď!

tohle jsi nasla kde? Tvoje zdroje jsou zabavne :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
30.5.21 11:04
@matkabagristy píše:
tohle jsi nasla kde? Tvoje zdroje jsou zabavne :)

Stránky Volného bloku? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1459
30.5.21 11:05
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
30.5.21 11:06
@LennyL1 píše:
https://vk.com/kob.koncepce?…

Vk.com? :mrgreen: Fakt? :mrgreen: A víš vůbec, co je to za stránky? :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1459
30.5.21 11:07

Ještě přidávám naprosto výborný video:
https://vk.com/kob.koncepce?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1459
30.5.21 11:10
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.5.21 11:17
@LennyL1 píše:
https://vk.com/kob.koncepce?…

to je zakon, ktery povoluje diskriminaci? Ja myslela, ze napisy jen pro bile v USA zmizely pred nekolika desitkami let. No, evidentne je opet neco spatne na tve strane prijimace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.5.21 11:20
@SAJ píše:
Vk.com? :mrgreen: Fakt? :mrgreen: A víš vůbec, co je to za stránky? :mrgreen:

to jsou rusti dezinformatori? Zly rockefeler, cip do kazde rodiny a tak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
17073
30.5.21 11:25
@matkabagristy píše:
to jsou rusti dezinformatori? Zly rockefeler, cip do kazde rodiny a tak?
ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo. :roll: Najdeš tam vše, zcela bez ohledu na autorská práva a platné zákony západních zemí.

Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.5.21 11:34
@SAJ píše: ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo. :roll: Najdeš tam vše, zcela bez ohledu na autorská práva a platné zákony západních zemí.Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.

ja tam klikla, hned chteji registraci vcetne tel. cisla.
Stihla jsem rychloctenim precist pohadku o zlem rockefelerovi. Osklivak to je 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35447
30.5.21 12:01
@LennyL1 píše:
Pokud máš svůj podnik, můžeš si tam pustit koho Ty uznáš za vhodného. Už jsem tu dávala příspěvek slovenského advokáta, který si dal oznámení na dveře, že dovnitř nesmí nikdo očkovaný, že se neví, co vakcína s lidmi dělá atd, má tam celou A4, že si vyhrazuje právo, brát případy pouze neočkovaných klientů. V Americe už toho je víc, je toho spousta na netu. To je Tvoje právo. Někdo se bojí očkovaných někdo neočkovaných. A teď babo raď!

Nevim, jak baba, ale ja ti rikam, ze u nas opravdu nemuze majitel urcovat, koho pusti dovnitr. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
30.5.21 12:06
@SAJ píše: ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo. :roll: Najdeš tam vše, zcela bez ohledu na autorská práva a platné zákony západních zemí.Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.

Takze cenzurovany Facebook je lepsi…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
66845
30.5.21 12:16
@Lucie_Sx píše:
Takze cenzurovany Facebook je lepsi…?

informacni kanal, ktery siri informace bez jakekoli autocenzury, overeni zdroju, naproste vymysly neni lepsi, je k nicemu, mozna pro pobaveni. Ale jak vidno, najde svoje fanousky, lidi postadajici kriticke mysleni, kteri jsou sami schopni vypustit do sveta jakoukoli ptakovinu, treba o tom, ze majitel podniku si muze vybirat zakazniky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
30.5.21 12:56
@matkabagristy píše:
informacni kanal, ktery siri informace bez jakekoli autocenzury, overeni zdroju, naproste vymysly neni lepsi, je k nicemu, mozna pro pobaveni. Ale jak vidno, najde svoje fanousky, lidi postadajici kriticke mysleni, kteri jsou sami schopni vypustit do sveta jakoukoli ptakovinu, treba o tom, ze majitel podniku si muze vybirat zakazniky.

Takze souhlasis s tim, ze nase nazory by mely byt usmernovany nekym, kdo „vi co je pravda“…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová