Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@LennyL1 No já ti úplně nevím…nemůžeš tam pustit jen koho chceš, to je přeci diskriminace… ![]()
@LennyL1 píše:
Pokud máš svůj podnik, můžeš si tam pustit koho Ty uznáš za vhodného.Už jsem tu dávala příspěvek slovenského advokáta, který si dal oznámení na dveře, že dovnitř nesmí nikdo očkovaný, že se neví, co vakcína s lidmi dělá atd, má tam celou A4, že si vyhrazuje právo, brát případy pouze neočkovaných klientů. V Americe už toho je víc, je toho spousta na netu. To je Tvoje právo. Někdo se bojí očkovaných někdo neočkovaných. A teď babo raď!
tohle jsi nasla kde? Tvoje zdroje jsou zabavne ![]()
@matkabagristy píše:
tohle jsi nasla kde? Tvoje zdroje jsou zabavne
Stránky Volného bloku? ![]()
@LennyL1 píše:
https://vk.com/kob.koncepce?…
Vk.com?
Fakt?
A víš vůbec, co je to za stránky? ![]()
Ještě přidávám naprosto výborný video:
https://vk.com/kob.koncepce?…
@LennyL1 píše:
https://vk.com/kob.koncepce?…
to je zakon, ktery povoluje diskriminaci? Ja myslela, ze napisy jen pro bile v USA zmizely pred nekolika desitkami let. No, evidentne je opet neco spatne na tve strane prijimace.
@SAJ píše:
Vk.com?Fakt?
A víš vůbec, co je to za stránky?
to jsou rusti dezinformatori? Zly rockefeler, cip do kazde rodiny a tak?
@matkabagristy píše:ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo.
to jsou rusti dezinformatori? Zly rockefeler, cip do kazde rodiny a tak?
Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.
@SAJ píše: ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo.Najdeš tam vše, zcela bez ohledu na autorská práva a platné zákony západních zemí.Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.
ja tam klikla, hned chteji registraci vcetne tel. cisla.
Stihla jsem rychloctenim precist pohadku o zlem rockefelerovi. Osklivak to je ![]()
@LennyL1 píše:
Pokud máš svůj podnik, můžeš si tam pustit koho Ty uznáš za vhodného. Už jsem tu dávala příspěvek slovenského advokáta, který si dal oznámení na dveře, že dovnitř nesmí nikdo očkovaný, že se neví, co vakcína s lidmi dělá atd, má tam celou A4, že si vyhrazuje právo, brát případy pouze neočkovaných klientů. V Americe už toho je víc, je toho spousta na netu. To je Tvoje právo. Někdo se bojí očkovaných někdo neočkovaných. A teď babo raď!
Nevim, jak baba, ale ja ti rikam, ze u nas opravdu nemuze majitel urcovat, koho pusti dovnitr. ![]()
@SAJ píše: ВКонтакте (vk.com) je ruská obdoba Facebooku, samozřejmě zcela „svobodná“ a ničím neovlivněná, že jo.Najdeš tam vše, zcela bez ohledu na autorská práva a platné zákony západních zemí.Všechny informace tam je třeba brát s hodně velkou rezervou.
Takze cenzurovany Facebook je lepsi…?
@Lucie_Sx píše:
Takze cenzurovany Facebook je lepsi…?
informacni kanal, ktery siri informace bez jakekoli autocenzury, overeni zdroju, naproste vymysly neni lepsi, je k nicemu, mozna pro pobaveni. Ale jak vidno, najde svoje fanousky, lidi postadajici kriticke mysleni, kteri jsou sami schopni vypustit do sveta jakoukoli ptakovinu, treba o tom, ze majitel podniku si muze vybirat zakazniky.
@matkabagristy píše:
informacni kanal, ktery siri informace bez jakekoli autocenzury, overeni zdroju, naproste vymysly neni lepsi, je k nicemu, mozna pro pobaveni. Ale jak vidno, najde svoje fanousky, lidi postadajici kriticke mysleni, kteri jsou sami schopni vypustit do sveta jakoukoli ptakovinu, treba o tom, ze majitel podniku si muze vybirat zakazniky.
Takze souhlasis s tim, ze nase nazory by mely byt usmernovany nekym, kdo „vi co je pravda“…?