Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
bojjjko píše:
doktorka říkala,že to poviný není,dříve bylo
není to povinné, ale já jsem to chtěla..není to tak dlouho co ukazovali ve zprávách, že učitelka ze školky byla nakažená a normálně učila..
nevíš nikdy kde to může malej chytit a já to prostě nechci riskovat..každej na to má ovšem jinej názor, takže doufám, že se tu nestrhne diskuze o tom proč neočkovat..pro to jsem to nezakládala..
Jasně,v dnešní době člověk nikdy neví…Určitě ti nebudu očkování vymlouvat,každá máma chce pro svoje dítě jen to nejlepší
Tak držím pěsti,ať se ta reakce brzo zahojí ![]()
bojjjko píše:
Jasně,v dnešní době člověk nikdy neví…Určitě ti nebudu očkování vymlouvat,každá máma chce pro svoje dítě jen to nejlepšíTak držím pěsti,ať se ta reakce brzo zahojí
děkuju ![]()
bojjjko píše:
Jasně,v dnešní době člověk nikdy neví…Určitě ti nebudu očkování vymlouvat,každá máma chce pro svoje dítě jen to nejlepšíTak držím pěsti,ať se ta reakce brzo zahojí
souhlasim ![]()
Díky za odpověď. škoda, že neřekla víc. zajímal by mne ten důvod proč to očkuje mezi hexama
(ještě jsem o tom nikdy neslyšela)
har.
Zakladatelko, mě by zajímalo, zda si něco za tu vakcínu TBC něco platila?Chci nechat mladší dceru určitě proti tomu očkovat, dle doktora kolem 8.měsíců věku.
Moje dr. říkala, že se to očkuje nejdříve v půl roce a tuším, že se za to platí 600Kč, ale nechci kecat!!
Lucik.Kop píše:
Zakladatelko, mě by zajímalo, zda si něco za tu vakcínu TBC něco platila?Chci nechat mladší dceru určitě proti tomu očkovat, dle doktora kolem 8.měsíců věku.
nic jsme neplatili, právě, že do roka (myslím) je to zadarmo..
zakladatelko zatím se neděs, hlavně to nesmíš mazat krémem!!!!
my máme očkování od 3.týdne(na 4. měs. to bylo suché), jsme riziková skupina(práce na rizikovém pracovišti)
ale nevěděla jsem, že budem muset ještě očkovat
v kolika se chodí?
děkuji za odpověd ![]()
GAZOLDA píše:
zakladatelko zatím se neděs, hlavně to nesmíš mazat krémem!!!!
my máme očkování od 3.týdne(na 4. měs. to bylo suché), jsme riziková skupina(práce na rizikovém pracovišti)
ale nevěděla jsem, že budem muset ještě očkovatv kolika se chodí?
děkuji za odpověd
asi už očkovat nemusíte
my nebyli na těch 3 týdnech..
Dobry den, chtela bych se zeptat jestli je normalni pri ockovani na TBC mit menstruaci pouze dva dny a tri dny jen spinit? Test jsem si delel a vysel negativne. Dekuji