OČR od listopadu

230
25.11.20 09:35

OČR od listopadu

Chci se zeptat, kdo je na OČR od listopadu, zaškrtává se i ten svátek jak byl 17.11.?A co víkendy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10465
25.11.20 10:14

Víkendy určitě, jako vždycky, o svátku se na žádném portále ještě nikdo nezmínil. Pořád to ze října. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5205
25.11.20 11:46

Nám bylo řečeno, že máme vyplnit i ten svátek - bylo to stejně jako v říjnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10465
25.11.20 12:35
@Salorka píše:
Nám bylo řečeno, že máme vyplnit i ten svátek - bylo to stejně jako v říjnu

No, jenže to měl také každý jinak. mě platil svátek zaměstnavatel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
679
25.11.20 17:13

Holky sem doma od listopadu mam tam napsat ze škola je zavřena od toho října do pondělí Nebo jen ten listopad co sem doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 14:57

Poradíte? Momentálně jsem na OCR se starsim dítětem. Nastoupila jsem později, ne hned při uzavření skol. Ze začátku hlídali prarodiče, později už ne a ani už hlídat nebudou. Bohužel jsem onemocněla a mám covid. OCR jsem si nechala. Do pondělí 30.11. mám karanténu. To už má ale dítě jít do školy, takže OCR mi skončí. Co mám teď dělat? Výsledky testů děti ještě nemám. Pokud budou děti pozitivni, tak je budu muset znovu hlídat, protože je nemá kdo hlídat. Netuším, jak to vyřešit. Mezi OCR by měl být jeden den pracovní, jestli ti dobře chápu. S tím nemám problém, vzala bych si dovolenou, ale jelikož jsem v karanténě, tak to asi nesmím. To si mám vzít neschopenku? Ještě mi dobře není, ale pořád je do pondělí dost času a to už mi muze být dobře. Tím pádem bych měla neschopenku na jeden den. Ti nevím, jestli by mi to doktorka napsala. Ani nevím, kam se obrátit s takovým dotazem. Hlavně nevím, jak to dopadne s testy děti. Pokud by byly negativní, tak můžou do školky a školy od úterý. Pokud bude jeden pozitivní - jedno dítě mělo rýmu, tak předpokládám, že spíš bude pozitivní - tak budou oba v karanténě a to druhé dítě bude muset jít zase na testy. Jak tohle mám řešit??? Vždyť takhle můžu být doma ještě pěkně dlouho. To už pak nebudu mít po 9 dnech ani na nic nárok? :( :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat