Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Někdo na to přijde dřív a někdo pozdějc….
To máš jako s jízdou na kole…
Já nevím co jsem dělala v 6 letech a ty si pamatuješ, že jsi ve 4 masturbovala? ![]()
@lucynka25 píše:
Já nevím co jsem dělala v 6 letech a ty si pamatuješ, že jsi ve 4 masturbovala?
Tohle je zrovna věc, na kterou jen tak nezapomenu ![]()
Pokud si pamatuju, tak jsem začala masturbovat v pěti letech. Samozřejmě jsem nevěděla o co jde, to ještě nějakých deset let potom ne, ale zjistila jsem, že mi jsou některé věci příjemné. Zjistila jsem to, protože mi začaly být malé laclové kalhoty…. ![]()
@Janli to mela byt zabavna asociace, nerada pouzivam smajliky, budu muset ![]()
Myslím, že podle pediatrů je batolecí masturbace vcelku běžná, ne? ![]()
@Alriga píše:
Myslím, že podle pediatrů je batolecí masturbace vcelku běžná, ne?
Naprosto, jen se u toho nekoukají na porno a nepředstavujou sousedku….
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda si myslíte, že je v normě aktivně masturbovat od věku 4 let.
Osobně vnímám rozdíl mezi třením a masturbací za účelem dosažení orgasmu.
Můj sexuální život, neboli masturbaci jsem započala již ve 4. letech. Když jsem tuto informaci sdělila své velmi dobré známé byla zaskočená. Prý začala masturbovat až se svým prvním sexuálním partnerem.
Otázka tedy zní, zda je normální začít masturbovat za účelem dosažení orgasmu již ve 4. letech?
Předem děkuji za odpovědi!!!