Odběr vajíček a nachlazení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:54
Odběr vajíček a nachlazení

Jdu si pro radu, minulý týden jsem doléčila nachlazení, dnes ale ještě mluvím jako by přes nos, ale zítra mám nastoupit do CAR na odběr vajíček, rýmu už nemám, teploty taky ne, ty jsem ani neměla, spíš by mě zajímalo jestli jim to mám říct s tím že mi odběr přeruší, nebo nic říkat nemám, jaké jsou rizika nesdelení této věci?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 11:57
@Anonymní píše:
Jdu si pro radu, minulý týden jsem doléčila nachlazení, dnes ale ještě mluvím jako by přes nos, ale zítra mám nastoupit do CAR na odběr vajíček, rýmu už nemám, teploty taky ne, ty jsem ani neměla, spíš by mě zajímalo jestli jim to mám říct s tím že mi odběr přeruší, nebo nic říkat nemám, jaké jsou rizika nesdelení této věci?

No aai jim to rekni jestli mas plny nos? Preci jen si v narkoze :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 11:59

@Safrik právě že dýchací cesty mám volné. nosem dýchám bez problémů.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:00
@Anonymní píše:
@Safrik právě že dýchací cesty mám volné. nosem dýchám bez problémů.

Vazne nevim, nikdy sem pri odberu rymu nemela.. ale rict to muzes pro klid a uvidis..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:02

@Safrik To je asi pravda, jen se bojím že celá stimulace byla zbytečná, no.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:03
@Anonymní píše:
@Safrik To je asi pravda, jen se bojím že celá stimulace byla zbytečná, no.

Ja myslim ze odber udelaji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:05

@Safrik děkuji za názor, snad to dopadne.Jak,to ukáže zítřek.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:08
@Anonymní píše:
@Safrik děkuji za názor, snad to dopadne.Jak,to ukáže zítřek.

Drzim palce aby si byla brzo tehulka :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:10

@Safrik noo,když už se k tomu můj konečně postavil čelem, a že mu to trvalo neskutečně dlouhé roky, tak se mi to takto zkomlikuje.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:12
@Anonymní píše:
@Safrik noo,když už se k tomu můj konečně postavil čelem, a že mu to trvalo neskutečně dlouhé roky, tak se mi to takto zkomlikuje.

To znam, taky se mu nechtelo hned.. Nas ceka uz 3 ivf :roll: Neboj, horsi by byl zapal plic tohle je brnkacka :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:16

@Safrik Ti chlapy, že jim vše tak trvá, já čekala na toho mého než se rozmyslí skoro osm let, už jsem to s ním chtěla vzdát, ale vytrvala jsem.No snad nějaký nachlazení nebude takový problém, z nejhoršího jsem venku, na štěstí už nesmrkám, jen mám jakoby pocit že mluvím přes nos.Ale ráno tam vše řeknu, snad mě nepošlou domů.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:18
@Anonymní píše:
@Safrik Ti chlapy, že jim vše tak trvá, já čekala na toho mého než se rozmyslí skoro osm let, už jsem to s ním chtěla vzdát, ale vytrvala jsem.No snad nějaký nachlazení nebude takový problém, z nejhoršího jsem venku, na štěstí už nesmrkám, jen mám jakoby pocit že mluvím přes nos.Ale ráno tam vše řeknu, snad mě nepošlou domů.

Tak nam to trvalo rok, nechapu ze si vydrzela 8 let 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:23

@Safrik taky se sama divím, ale postupem času jsem si zvykla, a přestala naléhat, a nějak k tomu dospěl sám. Už mockrát jsem chtěla, ale nemělo cenu se o tom vůbec zmiňovat. Je prostě paličák a nenechá se do ničeho tlačit. :nevim:

Safrik
Ukecaná baba ;) 1367 příspěvků 30.07.19 12:39
@Anonymní píše:
@Safrik taky se sama divím, ale postupem času jsem si zvykla, a přestala naléhat, a nějak k tomu dospěl sám. Už mockrát jsem chtěla, ale nemělo cenu se o tom vůbec zmiňovat. Je prostě paličák a nenechá se do ničeho tlačit. :nevim:

Chlapy. Co vic na to rict :mrgreen: pritom zeny to maji mnohem tezzsi, injekce, ultrazvuky, hormony, odber, transfer..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.19 12:45

@Safrik přesně tak, na nich je jen ta příjemnější část, a stejně si jen stěžují :joy: :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama