Odchod dříve z práce než je výpověď

269
19.11.19 21:15

Odchod dříve z práce než je výpověď

Dobrý den, chci se zeptat v nynější práci končím ve zkušebce. Již jsem podepsala s paní ředitelkou výpověď z mé strany. Mám to k datumu 30.11., ale v nové práci by mě potřebovali už od 25.11. Je možné odejít dříve? Nebo to tam musím doklepat? Děkuji moc za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

19.11.19 21:20

Ahoj nevím jak to je když jsi něco podepsala ale ve zkušební lhůtě můžeš odejít okamžitě bez udání důvodu :think: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
19.11.19 21:23

@Lentilka93 jj to vím. Jen nevím jak to je když už jsem to podepsala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
19.11.19 21:46

Napiš novější zrušení pracovního poměru s dřívějším koncem pracovního poměru, jak potřebuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
19.11.19 21:48

@Livlin a když s tím ředitelka nebude souhlasit tak mi bude platit ta původní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
19.11.19 21:50

@coblli Neexistuje že nebude souhlasit. Prostě když už nepřijdes, tak nepřijdes :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
19.11.19 21:53

@coblli ona s tím souhlasit nemusí, ale mic s tím nenadělá. Zrušení pracovního poměru ve zkušební době je jednostranný úkon a druhá strana to musí respektovat. Ale dej si pozor na termíny, ať tam nepoužiješ pojmy jako výpověď a nebo ukončení pracovního poměru dohodou. To už má jiné parametry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
19.11.19 22:01

@nozu mám tam zrušení pracovního poměru zaměstnancem ve zkušební době.
V pátek jdu s dětmi k lékaři takže to mám dát ke čtvrtku? A ředitelka tam do konce týdne není. Tak bude stačit jí to předat v pondělí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1529
19.11.19 22:42

Dala bych to ve čtvrtek a nechala to v práci třeba na vrátnici, ci poslala min. Emailem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69010
20.11.19 05:42
@coblli píše:
@nozu mám tam zrušení pracovního poměru zaměstnancem ve zkušební době.
V pátek jdu s dětmi k lékaři takže to mám dát ke čtvrtku? A ředitelka tam do konce týdne není. Tak bude stačit jí to předat v pondělí?

Neni potreba to davat reditelce, staci tomu, kdo standardně přebírá poštu a na kopii at ti potvrdi prevzeti. Jo a dala bych to ke ctvrtku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7280
20.11.19 09:47

Pokud do zrušení neuvedeš pozdější konec, tak pracovní poměr skončí dnem doručení. O tom doručení bys měla mít doklad, takže si nech potvrdit převzetí. Pokud den doručení bude čtvrtek, tak čtvrtek je poslední den pracovního poměru a ten bys měla normálně odpracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
20.11.19 10:32

Tak jsem to už vyřešila, domluvila se s ředitelkou. Děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama