Oddlužovací centrum?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.14 23:55
oddlužovací centrum?

Ahoj chtěla bych se zeptat zda nemá někdo zkušenosti přímo s touto společností oddluzovacicentrum. cz přímo v ostravě vítkovicích?. Máme dost dluhů a už nevíme s čeho splácet. Jde nám konkrétně o osobní bankrot. Poradíte? Prosím kdo nemá zkušenosti a nebo chce blbě rýpat zdržte se komentářů

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 14.10.14 00:01

Co tak čtu recenze na netu, tak jsou to opět podvodníci…zadej si tu adresu do Googlu a vyjede ti toho spousta. :think:. Tento pán měl již více firem -jen se jinak jmenovali, vše je podovd, vylákají z lidí peníze a skutek utek. Pokud chcete podat insolvenční návrh na odlužení tak si zajděte do občanskoprávní poradny kde vám pomohou tento napsat zcela zdarma!

Tunrida
Hvězda diskuse 49287 příspěvků 14.10.14 00:04

Bankrot je snad lepší řešit s nějakým právníkem, než s nějakou takovou firmou. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 00:06

Návrh na osobní bankrot jsem si sepsala sama. Nehodlám nikomu platit, když jsem ve sra***ch.
V Ostravě je poradna zdarma někde u autobusového nádraží, skus pohledat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 00:19

Kdybychom podali bankrot můžeme přijít i o vybavení bytu (televize, pc?) Pan tvrdil ze jen kdybychom měli pozemky nebo nemovitosti což nemáme? Nebo jak to vubec probíhá. Prosím pouze kdo má zkušenosti :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 00:26

O vybavení bytu nepřijdete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.14 00:33
@Anonymní píše:
Návrh na osobní bankrot jsem si sepsala sama. Nehodlám nikomu platit, když jsem ve sra***ch.
V Ostravě je poradna zdarma někde u autobusového nádraží, skus pohledat.

Když bankrot podáme co nás čeká máme 2 děti? V životě sme nedluzili ale teď uz nemůžeme situaci zvládnout :,(

blobfish
Závislačka 4653 příspěvků 14.10.14 01:09

Jednoduché pravidlo: Takzvaná oddlužovací centra, poradny pro dlužníky, bankrotová poradenství a podobně jsou pochybná vždy, když chtějí peníze. Seriózní poradny jsou provozovány třeba neziskovými organizacemi a poskytují služby zdarma.
Oddlužení probíhá v praxi tak, že pět let v podstatě živoříš a pak jsi bez dluhů. Splnit podmínky pro oddlužení ale není zas tak snadné. Zkus se porozhlédnout, jestli někde u vás není poskytováno bezplatné dluhové poradenství.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.10.14 05:46
@Anonymní píše:
Ahoj chtěla bych se zeptat zda nemá někdo zkušenosti přímo s touto společností oddluzovacicentrum. cz přímo v ostravě vítkovicích?. Máme dost dluhů a už nevíme s čeho splácet. Jde nám konkrétně o osobní bankrot. Poradíte? Prosím kdo nemá zkušenosti a nebo chce blbě rýpat zdržte se komentářů

jsi z Ostravy? u Uanu je bezplatná právní poradna, kde Ti udělají oddlužení komplet - tedy návrhy atd.. Můj ex si to našel, vyřídili mu fakt vše vč. poslání podkladů na soud atd.. už to má schválené. Jakés oddlužovací centrum a pod nebrat, jsou to podvody.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.10.14 05:46
@Anonymní píše:
Kdybychom podali bankrot můžeme přijít i o vybavení bytu (televize, pc?) Pan tvrdil ze jen kdybychom měli pozemky nebo nemovitosti což nemáme? Nebo jak to vubec probíhá. Prosím pouze kdo má zkušenosti :nevim:

ne, nepřijdete o nic. Jen pozemky, nemovitosti a extra drahé věci. Pokud nemáte, tak se to toho netýká - běžné vybavení domácnosti.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 14.10.14 05:49
@Anonymní píše:
Když bankrot podáme co nás čeká máme 2 děti? V životě sme nedluzili ale teď uz nemůžeme situaci zvládnout :,(

prvně se spočítá, zda je pro vás oddlužení vůbec možné - jsou tam podmínky ala mít práci, splatit za 5 let aspoň 30 % z dluhu atd.. pokud to vyjde, tak se sepíšou návrhy, vyčíslí přesně dluhy, podá se to na soud. Ten vám určí částku splácení, částku, co vám zůstane. Prachy dostává insolvenční správce, ten poplatí dluhy, vezme si poplatek pro sebe, zbytek vám dá atd.. zkušenost čerstvá, klidně se ozvi do sz - vyžizoval to můj ex, musela jsem se účastnit.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33595 příspěvků 14.10.14 06:56

Tady je kontakt na bezplatnou právní poradnu i v Ostravě

http://www.cak.cz/…s/detail.php?…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.10.14 09:09
@martina.se píše:
prvně se spočítá, zda je pro vás oddlužení vůbec možné - jsou tam podmínky ala mít práci, splatit za 5 let aspoň 30 % z dluhu atd.. pokud to vyjde, tak se sepíšou návrhy, vyčíslí přesně dluhy, podá se to na soud. Ten vám určí částku splácení, částku, co vám zůstane. Prachy dostává insolvenční správce, ten poplatí dluhy, vezme si poplatek pro sebe, zbytek vám dá atd.. zkušenost čerstvá, klidně se ozvi do sz - vyžizoval to můj ex, musela jsem se účastnit.

Píšu sz

macinda
Kecalka 147 příspěvků 16.10.14 19:10

Tak já zásadně musím nesouhlasit, víte bezplatná poradna je fajn, do doby, kdy Vám půjde oddlužení bez problémů, píšu s vlastní zkušenosti, pokud budete mít zájem písněte do sz doporučím firmu( právnici) dám za něj hlavu na špalek co Vám s tím pomůžou. Jsem s OV.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33595 příspěvků 16.10.14 19:17
@macinda píše:
Tak já zásadně musím nesouhlasit, víte bezplatná poradna je fajn, do doby, kdy Vám půjde oddlužení bez problémů, píšu s vlastní zkušenosti, pokud budete mít zájem písněte do sz doporučím firmu( právnici) dám za něj hlavu na špalek co Vám s tím pomůžou. Jsem s OV.

Pomůže bezplatně, že :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >