Neoprávněné odebrání řidičského průkazu
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@PupuP Já teda moc doufám, že učíš tělocvik
Úča bez všeobecného přehledu, s fobií z jehel, očividně natvrdlá, zato se dvěma VŠ
Bože
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Betty MacDonald píše:
@PupuP Já teda moc doufám, že učíš tělocvikÚča bez všeobecného přehledu, s fobií z jehel, očividně natvrdlá, zato se dvěma VŠ
Bože
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Co remcáte, vždyť to je super, že i deb! l může mít vysokou školu
ale třeba to koronáč vrátí do normálu…
Příspěvek upraven 27.10.20 v 10:42
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@TopSecret píše:
To si chodila do skoly před 40 lety?
Já ještě dřív a stejně se orientuji. Jistota je kulomet. A ač nemám řidičák, vím, jak se posuzuje odmítnutí testu. Nikdy jsem si nedělala moc iluze o současném školství, ale to, co tu předvádí dotyčná, je skutečně tristní. Tak na úrovni plzeňských práv.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@PupuP píše:
@Heivka a proto mam vystudovany dve VS, jasne@TopSecret ne, je mi píše: Více
No že máš dvě VŠ, to nesvědčí o ničem. Nemáš ani základní přehled. To je děsivé, co taky může učit ve škole. Představ si, že mám technický obor, a víš, co se mne ptali u přijímacích pohovorů? Na Bohuslava Martinů. Jen tak, kvůli zjištění všeobecného přehledu. Takže fakt, i den. teď může udělat VŠ, dokonce dvě?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@inkakřivák píše:
Já ještě dřív a stejně se orientuji. Jistota je kulomet. A ač nemám řidičák, vím, jak se posuzuje odmítnutí testu. Nikdy jsem si nedělala moc iluze o současném školství, ale to, co tu předvádí dotyčná, je skutečně tristní. Tak na úrovni plzeňských práv.
No. Ja nemám ani jednu VŠ a troufám si tvrdit, že všeobecný přehled mám dobrý.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@TopSecret Tak ona VŠ neznamená automaticky inteligentního člověka. Znám vysokoškoláky takové burany, že je mi stydno za ně. A znám vyučené lidí s přehledem, sectele, inteligentní. Však stačí se podívat na úroveň písemného projevu zde. Kolikrát tu někdo napíše, že má dvě VŠ, a přitom jasně nezná ani vyjmenovaná slova, shodu podmětu s přísudkem a jiné. A ne, není to zbytečnost používat gramatiku. Je to snad automatické, ne? Písemný projev je jedním z projevů inteligence si myslím.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@inkakřivák píše:
@TopSecret Tak ona VŠ neznamená automaticky inteligentního člověka. Znám vysokoškoláky takové burany, že je mi stydno za ně. A znám vyučené lidí s přehledem, sectele, inteligentní. Však stačí se podívat na úroveň písemného projevu zde. Kolikrát tu někdo napíše, že má dvě VŠ, a přitom jasně nezná ani vyjmenovaná slova, shodu podmětu s přísudkem a jiné. A ne, není to zbytečnost používat gramatiku. Je to snad automatické, ne? Písemný projev je jedním z projevů inteligence si myslím.
S tím souhlasím! Naprostá pravda.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- Neznalost zákona neomlouvá.
- Všeobecny přehled se neučí na vysoké škole.
- Už vůbec se na VŠ neuší empatie a sociální inteligence o morálních hodnotách a její úrovni ani nemluvím.
- Citovat
- Upravit
@ludmilaadamkova píše: ……
- Všeobecny přehled se neučí na vysoké škole.
To není pravda, my jsme měli na VŠ povinně jeden semestr humanitního předmětu (mohli jsme si vybrat filosofii, politologii a už nevím, co třetího, asi sociologii). Prý, abychom měli všeobecný přehled ![]()
Samozřejmě ti rozumím a souhlasím ![]()
- Citovat
- Upravit
@Heivka píše:
@PupuP Tak nás tedy o drogách poučili několikrát ve škole, jak na ZŠ tak na SŠ. Řekli nám co která droga dělá, jaké má následky v organizmu a jak dopadají lidi, kteří drogy berou. Asi to chtělo ve škole dávat pozor
Přesně tak. Také jsme je měli. Ve zprávách jsem se o nich nedozvěděla.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Zdravím všechny ![]()
Potřebuju vědět, když řidič měl zákaz řízení, které mu skončilo před 5 měsíci a ani nevěděl, že má zákaz řízení neboť byl v zahraničí a vrátil se aniž by věděl, že takového něco měl a zastaví ho běžná kontrola PČR a zjistí, že si sice zákaz řízení ten dotyčný řidič nemá už, ale v systému je nadále je a odeberou mu na místě řidičské oprávnění tak nevíme co s tím teď i sama Policie, ale řidičák už není tak se ptám co stim prosím o rady pokud se stim už někdo setkal děkuji.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Johny cash píše:
Zdravím všechny
Potřebuju vědět, když řidič měl zákaz řízení, které mu skončilo před 5 měsíci a ani nevěděl, že má zákaz řízení neboť byl v zahraničí a vrátil se aniž by věděl, že takového něco měl a zastaví ho běžná kontrola PČR a zjistí, že si sice zákaz řízení ten dotyčný řidič nemá už, ale v systému je nadále je a odeberou mu na místě řidičské oprávnění tak nevíme co s tím teď i sama Policie, ale řidičák už není tak se ptám co stim prosím o rady pokud se stim už někdo setkal děkuji.
Podle mne mají zadržený řidičský průkaz poslat příslušnému dopravnímu inspektorátu a ten rozhodne, jestli ho oficiálně vrátí řidiči.
Pokud ano, tak tím se řidiči obnoví oprávnění řídit a nejspíš by to měli spojit se správním (možná i trestním?) řízením kvůli tomu, že po celou dobu tady řídil bez oprávnění.
- Citovat
- Upravit
@Johny cash doporucila bych mu prebirat si postu, treba pres datovou schranku
- načítám...
- Citovat
- Zmínit