Neoprávněné odebrání řidičského průkazu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
42723
27.10.20 08:21

@PupuP Já teda moc doufám, že učíš tělocvik :mrgreen: Úča bez všeobecného přehledu, s fobií z jehel, očividně natvrdlá, zato se dvěma VŠ :mrgreen: Bože :lol: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
27.10.20 09:58
@Betty MacDonald píše:
@PupuP Já teda moc doufám, že učíš tělocvik :mrgreen: Úča bez všeobecného přehledu, s fobií z jehel, očividně natvrdlá, zato se dvěma VŠ :mrgreen: Bože :lol: :mrgreen:
:potlesk: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15954
27.10.20 10:41

Co remcáte, vždyť to je super, že i deb! l může mít vysokou školu :mrgreen: ale třeba to koronáč vrátí do normálu…

Příspěvek upraven 27.10.20 v 10:42

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15954
27.10.20 10:42

… 2×, sry jako

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80265
27.10.20 11:48
@TopSecret píše:
To si chodila do skoly před 40 lety?

Já ještě dřív a stejně se orientuji. Jistota je kulomet. A ač nemám řidičák, vím, jak se posuzuje odmítnutí testu. Nikdy jsem si nedělala moc iluze o současném školství, ale to, co tu předvádí dotyčná, je skutečně tristní. Tak na úrovni plzeňských práv.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80265
27.10.20 11:53
@PupuP píše:
@Heivka a proto mam vystudovany dve VS, jasne :mrgreen: @TopSecret ne, je mi píše: Více

No že máš dvě VŠ, to nesvědčí o ničem. Nemáš ani základní přehled. To je děsivé, co taky může učit ve škole. Představ si, že mám technický obor, a víš, co se mne ptali u přijímacích pohovorů? Na Bohuslava Martinů. Jen tak, kvůli zjištění všeobecného přehledu. Takže fakt, i den. teď může udělat VŠ, dokonce dvě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
27.10.20 11:57
@inkakřivák píše:
Já ještě dřív a stejně se orientuji. Jistota je kulomet. A ač nemám řidičák, vím, jak se posuzuje odmítnutí testu. Nikdy jsem si nedělala moc iluze o současném školství, ale to, co tu předvádí dotyčná, je skutečně tristní. Tak na úrovni plzeňských práv.

No. Ja nemám ani jednu VŠ a troufám si tvrdit, že všeobecný přehled mám dobrý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80265
27.10.20 12:10

@TopSecret Tak ona VŠ neznamená automaticky inteligentního člověka. Znám vysokoškoláky takové burany, že je mi stydno za ně. A znám vyučené lidí s přehledem, sectele, inteligentní. Však stačí se podívat na úroveň písemného projevu zde. Kolikrát tu někdo napíše, že má dvě VŠ, a přitom jasně nezná ani vyjmenovaná slova, shodu podmětu s přísudkem a jiné. A ne, není to zbytečnost používat gramatiku. Je to snad automatické, ne? Písemný projev je jedním z projevů inteligence si myslím.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12834
27.10.20 12:11
@inkakřivák píše:
@TopSecret Tak ona VŠ neznamená automaticky inteligentního člověka. Znám vysokoškoláky takové burany, že je mi stydno za ně. A znám vyučené lidí s přehledem, sectele, inteligentní. Však stačí se podívat na úroveň písemného projevu zde. Kolikrát tu někdo napíše, že má dvě VŠ, a přitom jasně nezná ani vyjmenovaná slova, shodu podmětu s přísudkem a jiné. A ne, není to zbytečnost používat gramatiku. Je to snad automatické, ne? Písemný projev je jedním z projevů inteligence si myslím.

S tím souhlasím! Naprostá pravda.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ludmilaadamkova
27.10.20 12:16
  1. Neznalost zákona neomlouvá.
  1. Všeobecny přehled se neučí na vysoké škole.
  1. Už vůbec se na VŠ neuší empatie a sociální inteligence o morálních hodnotách a její úrovni ani nemluvím.
  • Citovat
  • Upravit
Mufina
27.10.20 12:27
@ludmilaadamkova píše: …
  1. Všeobecny přehled se neučí na vysoké škole.

To není pravda, my jsme měli na VŠ povinně jeden semestr humanitního předmětu (mohli jsme si vybrat filosofii, politologii a už nevím, co třetího, asi sociologii). Prý, abychom měli všeobecný přehled :mrgreen:

Samozřejmě ti rozumím a souhlasím :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
3164
27.10.20 12:58
@Heivka
@Heivka píše:
@PupuP Tak nás tedy o drogách poučili několikrát ve škole, jak na ZŠ tak na SŠ. Řekli nám co která droga dělá, jaké má následky v organizmu a jak dopadají lidi, kteří drogy berou. Asi to chtělo ve škole dávat pozor :think:

Přesně tak. Také jsme je měli. Ve zprávách jsem se o nich nedozvěděla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.21 05:52

Zdravím všechny :wink:
Potřebuju vědět, když řidič měl zákaz řízení, které mu skončilo před 5 měsíci a ani nevěděl, že má zákaz řízení neboť byl v zahraničí a vrátil se aniž by věděl, že takového něco měl a zastaví ho běžná kontrola PČR a zjistí, že si sice zákaz řízení ten dotyčný řidič nemá už, ale v systému je nadále je a odeberou mu na místě řidičské oprávnění tak nevíme co s tím teď i sama Policie, ale řidičák už není tak se ptám co stim prosím o rady pokud se stim už někdo setkal děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
aquarian
6.4.21 06:25
@Johny cash píše:
Zdravím všechny :wink:
Potřebuju vědět, když řidič měl zákaz řízení, které mu skončilo před 5 měsíci a ani nevěděl, že má zákaz řízení neboť byl v zahraničí a vrátil se aniž by věděl, že takového něco měl a zastaví ho běžná kontrola PČR a zjistí, že si sice zákaz řízení ten dotyčný řidič nemá už, ale v systému je nadále je a odeberou mu na místě řidičské oprávnění tak nevíme co s tím teď i sama Policie, ale řidičák už není tak se ptám co stim prosím o rady pokud se stim už někdo setkal děkuji.

Podle mne mají zadržený řidičský průkaz poslat příslušnému dopravnímu inspektorátu a ten rozhodne, jestli ho oficiálně vrátí řidiči.

Pokud ano, tak tím se řidiči obnoví oprávnění řídit a nejspíš by to měli spojit se správním (možná i trestním?) řízením kvůli tomu, že po celou dobu tady řídil bez oprávnění.

  • Citovat
  • Upravit
66845
6.4.21 06:49

@Johny cash doporucila bych mu prebirat si postu, treba pres datovou schranku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat