Reklama

Odložena půlka zubu u dítěte, zubař?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 10.01.17 20:16
Ulomena půlka zubu u dítěte, zubař?

Zdravím, synovi se zlomila půlka zubu -mléčného- čtyřka dole o víkendu, nebolí ho to.Mam s nim letět k zubařce? At nejsem za hysterku.., ja si říkám, ze raději jo, at to nějak zpevni a třeba časem ho to nezačne bolet, ale je to mlecnacek- tak nevím, jestli to bude řešit..Meli jste podobnou zkušenost?

Příspěvek upraven 10.01.17 v 20:22

Reklama

Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 10.01.17 20:17

Kamarádky holčička si takhle urazila zoubek a pak začal černat a musel ven, tak já bych raději šla

Alyss1
Závislačka 2765 příspěvků 10 inzerátů 10.01.17 20:28

Malej si uomit kus predni jednicky pri padu. Byl patek odpoledne, takze bych musela na pohotovost. Nikam jsem nesla. Na preventivce zubarka koukla a rekla ze to nic neni. Oni stejne s tim nic ted nic neudelaji.

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 10.01.17 20:40

Raději bych šla nebo tam zavolala a zeptala se tam. Raději ke své zubařce než později na pohotovost

BohunkaP
Extra třída :D 14897 příspěvků 10.01.17 20:52

Jsem přemýšlela, jak se odkládá zub :mrgreen: :mrgreen:

K zubaři bych šla - sice s tím nic neudělá, ale přinejmenším to zkontroluje a zabrousí, aby nikde nezůstala ostřejší hrana.

HankaHK
Závislačka 4397 příspěvků 54 inzerátů 10.01.17 20:53

Synovi se také kousek ulomil a měl tam kaz, takže vrtání a plomba. Zubařka prohlásila, že zdravý zub se neulomí (neberu v potaz úraz pád, tam ano).

snažilka maminka
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 10.01.17 20:54

Jestli dobře počítám tak to už je stolička ne? :think: to bych asi zašla naše zubařka nic nedělá s předními (řezáky) ale zbytek jo nebo ji zavolej a zeptej se ;)

Bobby
Extra třída :D 14024 příspěvků 10.01.17 21:51

My jsme se synem byli..zubar by to mel videt

nozu
Extra třída :D 11481 příspěvků 11.01.17 07:55

@santape ulomená stolička je dost nepříjemná. Ty se mění za druhé až tak ve 12 letech. Určitě běžte k zubařce co nejdřív, ať se na to podívá, ošetří, případně domodeluje, ať tam zub co nejdéle udržíte.

Annav7
Stálice 81 příspěvků 24.01.17 12:46

Určitě běžte já si tohle prodělala sama jako malá a po nějakém čase to začalo bolet a být dost citlivé.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama