Odmítnutí Gennetem na IVF

5
23.5.18 12:40

Odmítnutí Gennetem na IVF

Moc zdravím a můj dotaz zní, stalo se někomu, že v Gennetu Vás odmítli s tím, že Vám neudělají IVF? Zatím jsem o tom neslyšela, ale vypadá to, že u nás doktorka shledala, že máme 3 děti a tudíž nám z jejího pohledu nic neschází. Jednalo by se o čtvrtý císařský řez (nálezy mám ok, rozestup také, vše mám kontrolované a moje gyn. neshledala žádný problém). Prosím odpovědi k tématu, děkuji moc, popř, jak postupovat, moc děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1598
23.5.18 12:53

@audinka 8 Ahojky, CARu je hrozně moc. Rekla bych jim at si trhnou nohou a šla jinam… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.5.18 13:08

Tak jestli je k ivf podstatny duvod, tak je snad uplne jedno, kolik uz mate doma deti ne 8o Caru je spousta, tak jestli tam s postupem nesouhlasite, muzete kdykoliv odejit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.5.18 13:17

Já vím, mě spíše zajímalo jestli je toto normální postup, ona paní doktorka byla dost nepříjemná už ze začátku, chovala se k nám dost nevybíravě, čekání 2 měsíce, vše jsem měla připravené, vysledky vyšetření, vyjádření mé paní doktorky, že je vše ok, a bez IVF to prostě neůpjde, jinak bych tam nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
23.5.18 13:27

A taky bych prosila o tip kde to zkusit, byli jsme v Gennetu, doktorka radí Pronatal, ale já se nevyznám děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2256
23.5.18 13:55

@audinka 8 ahoj, tak ja bych tedy odešla už jen z důvodu, jak se chová. :roll:
Center je v Praze hodně. Určitě si můžeš vybírat :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...