Odpolední spánek - 11 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bea1979
Kecalka 256 příspěvků 06.05.18 16:21
Odpolední spánek - 11 měsíců

Syn - 11 měsíců - spí přes noc krásně v pokojíčku v postýlce. Přes den pouze 30 minut dopoledne opět v postýlce nebo v kočárku. Odpoledne chodí spinkat v 15:00. Když ho dáme do postýlky, usne, ale spí jen 30 minut, pak se vzbudí v ne příliš dobré náladě a dále už neusne. Když si s ním jdu lehnout já do velké postele, spí 2 hodiny a vstává v dobré náladě. Nemáte radu, jak odbourat to, aby spal hezky jen v mé přítomnosti? Řekla bych, že ty dvě hodiny potřebuje :nevim:.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4626 příspěvků 06.05.18 16:23

A proč to chceš odbourávat? Dítě evidentně potřebuje tvoji blízkost a ta chvilka tě nezabije. Dítě máš ještě malinký…

Pomka
Kelišová 7221 příspěvků 06.05.18 16:27

Neporadím ti, jak to odbourat, ale je ještě malej… já v tu dobu taky s malou ležela. Jak píšeš, spala chvíli a každých 15, 30 minut se budila. Když jsem u ní zůstala ležet, tak spala klidně ty 2 hodiny… Pro mě bylo přijatelnější tam s ní ležet než když by nespala.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9856 příspěvků 06.05.18 16:30

@Bea1979 Taky nerozumím, co je na tom za problém. Co já bych za to dala, kdybych mohla spát s ní :mrgreen: Od půl roka do 15m na odpolední spaní (vyrazit mezi 15 a 16h) MUSELA být v kočáru bez ohledu na počasí (doma se nechtěla nechat uspat, vztekala se, a když už zabrala, tak pak byla protivná jak činže) - a když myslím v kočáru, tak to znamená chodit a chodit, žádný „uspat a postavit na dvůr“. Tak to ber pozitivně a choď spát s ním.

Bea1979
Kecalka 256 příspěvků 06.05.18 16:34

@Slečna Ferka @Janli já to ani tak odbourávat nechci, spíš jsem se bála, aby se to s ním pak netáhlo a nezvykl si usínat jenom se mnou

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9856 příspěvků 06.05.18 16:55

@Bea1979 Hele, to se může stát. A nebo nemusí. Děti jsou v tomto hodně různé. Ale rozhodně nemá smysl to odbourávat a stresovat ho „preventivně“.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Biologické hodiny Farné bijí jako zvon: Dceru Emmy Smetana by snědla!

Zpěvačka Ewa Farna (24) střídavě vyvrací své těhotenství anebo odráží dotazy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama