Odstáté uši na ultrazvuku

55
1.7.20 15:51

Odstáté uši na ultrazvuku

Dobrý den, je to hloupý dotaz, ale chtěla bych se ujistit. Nedávno na ultrazvuku nám paní doktorka řekla, že má miminko větší boltce a že bude mít asi hodně odstátá ouška. Bylo to v 18tt, myslíte, že je možnost, že doroste hlavička a ouška budou úplně v pořádku, nebo se mám připravit na plachťáky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4011
1.7.20 15:53

Tomu neverim ze by neco takoveho v 18tt tvrdila 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.7.20 15:55

@Kaileee prisaham, ze ano a dost me to zaskocilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14632
1.7.20 15:56

Dělala si z tebe legraci… :mrgreen: Nebo spíš ty z nás. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.7.20 15:59

@Litta opravdu si nedelam legraci :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20113
1.7.20 16:02

A to jsou odstátý uši problém? To je tak poslední věc, která by mě jako zjištění na ultrazvuku trápila. Mám doma malýho ušounka a co? Klid, jsou podstatně důležitější věci než tvar uší… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
1.7.20 16:04

@SabinkaKo má je mít po kom? A ano, možné to je. Fotku nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
1.7.20 16:06

@SabinkaKo mimča vypadají po porodu stejně jako na utz, jen baculatější.
Bude tedy mít ouďka taková, jak byla vidět v poměru k hlavičce. Nu co..dnes se dá v připadě nutnosti opravit vše :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22265
1.7.20 16:07

@Janli taky mám ušáčka a miluju ho :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
1.7.20 16:12

No upřímně tak bude mít velký uši ho..v..no se děje hlavně že je v pořádku ne? uši se dají přišít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
1.7.20 16:14

Tak to jsou starosti tedy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11058
1.7.20 16:19

Pokud bude mít 2 uši a na správné straně hlavy, bylo by mi to úplně ukradený…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.7.20 16:39

@Janli @Liška2014 @ka2ka @ocean.mama @zrcadlo
Děkuji holky, samozrejme je dulezite, ze je zdrave, ja si jen vzpominam jak kamaradku ve skolce kvuli tomu strasne sikanovali a nechci, aby se tak chovali k nasi lasce… :( tak premyslim, jestli je jeste brzy a je moznost, ze se vsechno srovna :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20113
1.7.20 16:44

@SabinkaKo moje holka má uši fakt hodně odstátý a od dětí nikdy neslyšela půl slova. Navíc se to dá operovat, tak co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11058
1.7.20 16:46
@SabinkaKo píše:
@Janli @Liška2014 @ka2ka @ocean.mama @zrcadlo
Děkuji holky, samozrejme je dulezite, ze je zdrave, ja si jen vzpominam jak kamaradku ve skolce kvuli tomu strasne sikanovalia nechci, aby se tak chovali k nasi lasce… :( tak premyslim, jestli je jeste brzy a je moznost, ze se vsechno srovna :srdce:

Děti ve školce většinou šikanovat vůbec neumí, vezmou naprosto samozřejmě rasové rozdíly, různě znějící jména apod. Pokud něco obdobného zesměšňují, je to většinou jen proto, že to slyší od svých rodičů. U mých dětí ve školkových třídách jsou nebo byli: černoch, asiaté, muslim (jeho maminka ho vyzvedává zahalená), dítě s okluzorem, dítě s naslouchátkem, dítě s cukrovkou, po jednom úrazu tam chvíli byl i kluk s úplně holou hlavou a velikou jizvou. Občas děti jen poznamenaly čistou oznamovací větou nějaký fakt, nikdy jsem nezaznamenala jakýkoliv náznak zesměšňování, natož šikany. Fakt jsi byla přímý účastník školkové šikany kvůli odstátým uším?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat