Odtahování od prsu

6.8.15 12:15

Odtahováni od prsu

Ahoj maminky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Syn 9 tydnu se mi už třetí den odtahuje od prsou(jen přes den)dvakrát už se stalo že odmítl uplně a já musela dokrmit Hippem, ptž mi řval hlady. Doposud prospíval bez problému(240 g tydne).Kojím každé 2 hodiny, někdy i hodinu a půl z obou prs a stejně je po kojení neklidný :(bojím se, že se blíží konec MM. Měla to tak některá z Vás? Díky za informace*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Smazaný anonym
6.8.15 12:19

Měla jsem to tak u prvního. U druhého doufám, že mě to nečeká. Vždycky spíš k večeru, odtahoval se, řval až hystericky a pít nechtěl. Já hotová. Ale já teda UM nedala a vydržela jsem. Někde jsem se dočetla, že by to mohl být růstový spurt (snad píšu dobře). Po pár dnech to přešlo asi po týdnu a pak za nějaký čas znovu a pak už to bylo ok :)

• Citovat
  • Upravit
4778
6.8.15 12:24

@monulaaa já odsávám a krmím lahvičkou a přes den mi to malá dělá i u lahvičky.. A to vidím kolik mléka tam je.. Z prsu mi pit nechce, teče to moc rychle nebo skoro nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7016
6.8.15 12:26

A proc hned dokrm, vsak by hlady neumrel, ne? Deti se mi vetsinou odtahovaly, kdyz je bolelo bricho, potrebovaly kakat nebo si krknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 12:31

@monulaaa jo, stalo se mi teď, u druhého.. trvalo to cca týden. Ale nedokrmovala jsem, přešlo ho to..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
6.8.15 12:39

Maly to delal kazdy den asi uz dva tydny, protoze malo pribira (80 g tydne) tak kdyz vzpuruje, zkousim odstrikat do lahvicky a v nejhorsim nutrilon… ale vecer stejne davame UM :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
6.8.15 12:52

Spurt? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
6.8.15 13:06
@monulaaa píše:
Ahoj maminky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Syn 9 tydnu se mi už třetí den odtahuje od prsou(jen přes den)dvakrát už se stalo že odmítl uplně a já musela dokrmit Hippem, ptž mi řval hlady. Doposud prospíval bez problému(240 g tydne).Kojím každé 2 hodiny, někdy i hodinu a půl z obou prs a stejně je po kojení neklidný :(bojím se, že se blíží konec MM. Měla to tak některá z Vás? Díky za informace*

Ahoj, to se stava dost casto, u nas to bylo temer pravidelnosti tak do 3-4mesicu maleho. Kdyz zacal blbnout, tak jsem bud odstrikala, kdyz me prso bolelo, nebo pockala do dalsiho kojeni. Nekdy pak chudak hltave pil az navecer a pres den jen ucucaval po minutach. Taky jsem koketovala s tim dat UM, ale bala jsem se aby to nebyl konec kojemi. Vzdy, kdyz uz jsem to chtela vydat, tak se zas kojeni vratilo do normalu a na nakou dobu byl klid. Po 4tem mesici to nastesti nejak vymizelo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18655
6.8.15 13:36
@Bibi239 píše:
A proc hned dokrm, vsak by hlady neumrel, ne? Deti se mi vetsinou odtahovaly, kdyz je bolelo bricho, potrebovaly kakat nebo si krknout.

Navíc je teplo, takže se třeba jen chce přes den napít na žízeň. Malá v těchhle hicech taky občas přes den moc nechce a dělá u toho kraviny. Vůbec by mě nenapadlo naprásknout ji UM.
Jenže já jsem krkavčí matky, když má hlad a mlíko je, tak ať ráčí makat a nedělat ciátry. Na to tu nikdo není zvědavej. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
6.8.15 13:39

To vypadá na bojkot kojení. U mojí malé to trvalo cca deset dní a přešlo to samo. Nijak jsem ji nedokrmovala, na váze neubírala a když se vzbudila v noci na krmení, byla klidná a pila v pohodě. V noci ti pije jak?

• Nahlásit
  • Citovat
Luca10
6.8.15 13:40
@Svistice píše:
Navíc je teplo, takže se třeba jen chce přes den napít na žízeň. Malá v těchhle hicech taky občas přes den moc nechce a dělá u toho kraviny. Vůbec by mě nenapadlo naprásknout ji UM.
Jenže já jsem krkavčí matky, když má hlad a mlíko je, tak ať ráčí makat a nedělat ciátry. Na to tu nikdo není zvědavej. :mrgreen:

Přesně, taky bych hned neletěla umíchat UM.

• Nahlásit
  • Citovat
brko
6.8.15 15:09

Ahoj, jde nejspíš o bojkot kojení. Dítě příkladej co nejčastěji, koj kůži na kůži. Zkoušej měnit polohy, střídej prsa. Koj hodně v noci, vezmi si miminko k sobě do postele. Nos miminko v šátku, nosítku. NEDÁVEJ um.

• Nahlásit
  • Citovat
6.8.15 15:20
@Luca10 píše:
To vypadá na bojkot kojení. U mojí malé to trvalo cca deset dní a přešlo to samo. Nijak jsem ji nedokrmovala, na váze neubírala a když se vzbudila v noci na krmení, byla klidná a pila v pohodě. V noci ti pije jak?

v noci v pohode.UM schovavam a vydrzime. Děkuji všem za komentare:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Luca10
6.8.15 15:25
@monulaaa píše:
v noci v pohode.UM schovavam a vydrzime. Děkuji všem za komentare:)

Tak to bude ono. ;-) Drzim palce, chce to vydrzet a byt trpeliva. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
brko
6.8.15 17:42
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama