Oholení po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 18:23
Oholení po porodu

Ahoj holky, omlouvám se za blbý dotaz ale kdy jste se po šití po porodu oholily? Končím šestinedělí, měla jsem nástřih hráze plus nějaké potrhání, už bych se potřebovala oholit ale mám strašný strach si přes jizvy přejet žiletkou, mám pocit že si to nějak rozrhtrhnu ale asi je to jen psychika, kdy jste se odhodlaly oholit se po šití vy? Případně bylo všechno ok?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1611 příspěvků 12.05.19 18:29

Pět týdnu po porodu a to jsem měla rupturu třetího stupně a bylo to úplně v klidu ;) až na toho krtka pak :lol: :lol: :lol:

Tazvesnice
Kecalka 233 příspěvků 12.05.19 18:29

Oholila jsem se asi dva tydny po porodu, ktery tez probehl s nastrihem a vse naprosto bez problemu :kytka: jestli jsi to nechala byt sest tydnu, tak uz se fakt neboj ;)

Martanka92
Kecalka 377 příspěvků 12.05.19 18:37

Já jsem na první holení poprosila manžela, jestli by to kolem jizvy neoholil on, protože jsem se strašně bála. :oops: Ještě jsem měla zánět močových cest, takže nevím, co bolela jizva a co zánět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 18:38

@Verurizeckova @Tazvesnice a holky se sexem jste to měly jak jestli to není moc intimní? :D to je další kapitola sama o sobě, z toho mám snad větší respekt než z toho holení :lol:

Tazvesnice
Kecalka 233 příspěvků 12.05.19 18:41
@Anonymní píše:
@Verurizeckova @Tazvesnice a holky se sexem jste to měly jak jestli to není moc intimní? :D to je další kapitola sama o sobě, z toho mám snad větší respekt než z toho holení :lol:

Chacha, u nas bylo jen petinedeli :mrgreen: z pocatku tahla ta jizva a bylo potreba mazat lubrikantem, ale bylo to v pohode ;) nerikam, ze to bylo hned jako pred porodem, ale bylo to v klidu :)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 12.05.19 18:48

Já hned po propuštění z nemocnice, pomáhal přítel a po dvou týdnech uz sama :mavam:

lachtanice86
Echt Kelišová 7882 příspěvků 12.05.19 18:55

První holení po 6ti nedělí. Bylo hodně šití a já se bála.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17411 příspěvků 12.05.19 19:12

Ženský hele, ale nastrih se děla na hrázi, ne? Vy tam mate chlupy? Omlouvám se za blby dotaz, holim se celá, ale v místě nástrihu mi chlupy nerostou teda :think: :mrgreen:

Tableta
Závislačka 4889 příspěvků 12.05.19 19:16

@Eemii Správnej nástřih hráze jde lehce bokem. A mně tam teda taky nerostou, ale jinak, než abych po jizvě nepřejela, to oholit nejde :oops: :mrgreen: To bych musela mít asi užší žiletku :think: Nebo jsem nepřišla na správnou techniku :mrgreen:

Lynette
Echt Kelišová 8615 příspěvků 12.05.19 19:18

Oholení po šestinedělí, sex taktéž - počkala jsem až gynekolog řekl že můžu. Bolelo asi 4× pak lepší až nakonec úplně dobrý :-)

Eemii
Neúnavná pisatelka 17411 příspěvků 12.05.19 19:21
@Tableta píše:
@Eemii Správnej nástřih hráze jde lehce bokem. A mně tam teda taky nerostou, ale jinak, než abych po jizvě nepřejela, to oholit nejde :oops: :mrgreen: To bych musela mít asi užší žiletku :think: Nebo jsem nepřišla na správnou techniku :mrgreen:

Ja vím, ze bývá trochu na straně. Ale ja už v těch místech chlupy nemám, tak proto se ptam :lol:

Tableta
Závislačka 4889 příspěvků 12.05.19 19:22

Já si první holení nepamatuju, ale určitě to bylo ještě v šestinedělí, protože dlouhý chlupy mě rozčilují a neskutečně svědí. Krvácela jsem asi 9 týdnů, z toho nějakých 6 pouze špinila, ale i přesto mi přijde humáč (pro mě), abych krvácela zachlupacená. Není mi to příjemný.

Ohledně sexu - první byl až po 9 týdnech od porodu, kvůli tomu, že jsem měla tak dlouho očistky. A hrozně to bolelo. Nebolela jizva, prostě to drhlo (lubrikant pomohl jen trochu). Ani můj úplně první sex nebolel. Ale toto byla muka, fakt to bylo příšerný. A bolest přetrvávala asi do roku po porodu. Fakt jsem při tom trpěla a kolikrát i slza ukápla. A to mám poměrně vysoký práh bolesti. Doporučuju koupit lubrikant a bez něj to ani nezkoušet. Po tom roce se to spravilo, přece jen už jsem nekojila tolik. I když pořád dost :roll: :mrgreen:

Crystal87
Generální žvanilka 24095 příspěvků 12.05.19 19:30

Jelikož nesnáším chloupky, tak jsem to vydržela asi 3-4 dny a pak se opatrně oholila a sex jak kdy.Ale u prvního jsme ani šestinedělí nedodrželi, u dalších jsme začali později.

Daenerys91
Kecalka 465 příspěvků 6 inzerátů 12.05.19 19:49

Po obou porodech jsem se poprvé oholila krátce po propuštění z nemocnice, tj. po 3 - 4 dnech. Nutno ale dodat, že šitá jsem nebyla skoro vůbec - u syna jsem měla jen asi 1 nebo 2 stehy a u dcery nic… No a co se týče sexu, tak u syna to bylo přesně po 6 týdnech a u dcery jen po 4 :oops: ale to jsem se cítila velice brzo fit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama