Omezily byste kontakt s tetou?

Anonymní
22.4.16 15:19

Omezily byste kontakt s tetou?

Ahojte holky,

Prosim o nszor jestli to moc resim, ale prijde mi to lito.. Mam 2 holy 3 a 11 mesicu.. A segru, ktera ted nema co delat tak k nam chodi skoro kazdy den.. Uz to tak je asi 2 mesice. Nekdy je tu hodinu, nekdy dve jindy cely den..

Z pocatku mi to nevadilo no v podstate mi segra ani ted nevadi.. Ale o co jde holjy ji proste uplne miluji.. Ta mala kdyz ji vidi uplne piste starsi ji skoci kolem krku (me tak nikdy nevitaji) kdyz si sednu, ze si hraju s jednou nebo druhou tak obe stejne jdou za ni.. :( a me to prijde lito.. Na druhou stranu si vklidu muzu navarit a udelat co potrebuju.. Jen jestli to uz neni moc.. Jsem blba, vim co by jini za hlidani dali.. Omezily byste kontakt..? Zas je mi lito segry kdyz neni u nas sedi sama v byte..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20123
22.4.16 15:22

Ne neomezila, v zadnem pripade. I kdyz chapu, ze zarlivost obcas dela sve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2562
22.4.16 15:23
@Anonymní píše:
Ahojte holky,

Prosim o nszor jestli to moc resim, ale prijde mi to lito.. Mam 2 holy 3 a 11 mesicu.. A segru, ktera ted nema co delat tak k nam chodi skoro kazdy den.. Uz to tak je asi 2 mesice. Nekdy je tu hodinu, nekdy dve jindy cely den..

Z pocatku mi to nevadilo no v podstate mi segra ani ted nevadi.. Ale o co jde holjy ji proste uplne miluji.. Ta mala kdyz ji vidi uplne piste starsi ji skoci kolem krku (me tak nikdy nevitaji) kdyz si sednu, ze si hraju s jednou nebo druhou tak obe stejne jdou za ni.. :( a me to prijde lito.. Na druhou stranu si vklidu muzu navarit a udelat co potrebuju.. Jen jestli to uz neni moc.. Jsem blba, vim co by jini za hlidani dali.. Omezily byste kontakt..? Zas je mi lito segry kdyz neni u nas sedi sama v byte..

Nezarli, ty jsi s nimi porad, 24 hodin denne, teta je zpestreni. U nekoho je to tata, u jineho babicka, tafy teta. Tak to byva, mamy na druhem miste, ale ver, ze kdyz by cokoliv, treba byly nemocne, budou volat mamu.

Kazdopadne pokud ti to vadi, kontakt muzes trochu omezit a s detma travit cas sama, chces-li.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
22.4.16 15:34

Chápu, že ti to příjde líto, ale je to fakt malicherné, žárlit na vlastní sestru. Ty jsi matka těch holčiček, nikdo tě nenahradí. Pokud ti nevadí přítomnost sestry jako taková, tak to nech být. Ona si sestra dříve či později nějakou zábavu najde a nebude u vás tak často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
22.4.16 15:43

Ano omezila bych, ale ne kvůli tomu, že jí děti mají raději, ale protože jse si jistá, že by mi to vadilo, permanentně mít u sebe doma někoho nakýblovaného :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
22.4.16 15:45

Ne, byla bych vděčná za hlídání ;) mamku nic nenahradí, tak at si tety užívají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35348
22.4.16 15:48

Reakce dětí na tetu je úplně normální :) Nežárli! Ale jak už někdo psal, normální není, že u vás je každý den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
187
22.4.16 15:59

Určitě bych kontakt neomezila, takovou tetu závidím :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16786
22.4.16 16:06

Já bych to využila a dávala jí děti ven a užila si chvilku jen pro sebe.
Návštěvy bych omezila pokud by ti vadilo, že je u vás každý den. Pokud jde jen o žárlivost, tak je to hloupí. Takhle můžou děti reagovat i na tátu. Co by si dělala kdyby na něm takhle vysely?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
729
22.4.16 16:07

No me by vadilo hlavně to, že mám doma denně někoho nakýblovaného doma, ani já sama bych teda k nikomu takhle nechodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
22.4.16 16:28

Omezila bych radikalne. To je jasný. Ať si jde udělat sve děti. Tohle je patologicke chování, nemá co dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14549
22.4.16 16:32
@Ema1984 píše:
No me by vadilo hlavně to, že mám doma denně někoho nakýblovaného doma, ani já sama bych teda k nikomu takhle nechodila.

Tak tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50378
22.4.16 16:33

Moje babička furt mlela o sestřence, co se ukázala jednou do roka. Já, co za ní chodila furt, byla vzduch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2647
22.4.16 16:41

Je to na tobě..pokud ti to vadí omez…já tak chodila k ségře za synovcem a neteří a máme super vztahy do dneška, pomáhala jsem s hlídáním v létě vyzvedávala ze školky či ze školy a bylo fajn. Dneska je neteři 20 let a synovcovi 14 a vídáme se mín není tolik času, ale ten vztah tam je a pro mojeho malého jsou to ty nejlepší chůvy co ho milují.

Jako z pozice tety jsem ráda, že máme super vztahy a ne jako třeba já se svojima tetama..povinně si zavoláme na narozky občas se navštívíme na výročí no a jinak nic moc, není proč…Ano každý má svou rodinu atd., ale pokud je ségra v pohodě, spolu máte normální vztah tak bych to neomezovala…jo a není na místě žárlit..máma je máma a i přes ty sebelepší vztahy s těma dvěma je prostě mamka mamkou…tot jen můj názor a zkušenost..byla jsem na tom jako tvoje sestra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1109
22.4.16 16:51

Dej pokoj, bud ráda za pomoc. ona taky nebude chodit věčně. :lol: at si holky užije, a pokud ti vysloveně nepřekáží, měj široké srdce a nech je :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat