Reklama

Omezování v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.17 23:48
Omezování v těhotenství

Ahoj, jsem skoro v sestem mesici a partner rozhodne neni moje opora, nelibi se mu ze jsem si objednala kocarek za 5000,– rekl ze mi stacil nejaky pouzity za 1000 kc ale platim si to ze sveho, postylku nechce vybirat a kdyz vyberu bez nej tak zase bude mit reci, dokonce mi rekl ze me nevyzvedne ani v porodnici, chtela jsem si sve prvni tehotenstvi uzit a ted se citim strasne spoutana a resim nesmysli, nevim zda by nebylo lepsi odejit kdyz je partner tak negativni a z niceho se neraduje jako ja…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18130 příspěvků 10.02.17 23:56

Zas jedna, co si pořídí mimíska, aby si užila těhotenství…

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 11.02.17 00:04

Toto fakt nechapu jak muzou byt chlapy takovy vzdit to je pro kazdeho chalapa to nejkrasnejsi mit sve dite

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 11.02.17 00:06

Odchod bych hned neřešila. a to je takový pořád nebo jen teď? zarazilo mě že tě nechce vyzvednout v porodnici, jako že máš jet po porodu s miminkem třeba vlakem? nechápu:-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 00:08

@Světlaa myslim ze je takovy porad. Tak mam rodice atd s autem ale kde to jsme aby mi rikal toto? A 5000-6000,– mi za novy kocarek ktery poslouzi 2-3 roky nepripada moc. A postylku jsem chtela mit dopredu pripravenou ale s nim nic nejde..

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 11.02.17 00:13

Tak s takovym partnerem bych do budoucna nepocitala a zaridila se podke toho. Hned za tepla mu rict, ze budes po nem pozadovat polovinu nakladu spojene s tehotenstvim ( schovavej si uctenky) a po porodu sverit dite do svoji pece a po Nem chtit alimenty na dite a do dvou let ditete i na tebe.
To si otehotnela neplanovane, ze se k tomu on tak stavi?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15601 příspěvků 11.02.17 00:17

Tak nevím, co sis to vybrala za partnera, který nechápe, že dítě potřebuje kočár (5 - 6 tisíc za nový není moc), postýlku, že by se na tom měl finančně podílet. A že by čerstvá rodička neměla jít z porodnice pěšky nebo autobusem.
To byl dřív pohodář? Asi moc ne… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 00:20

Výběr byl asi špatný ale jsme spolu 5 let a těhotenství plánované ale povedlo se hned, asi myslel ze to bude trvat déle, pro malou kupuji vse za svoje penize, pro nej je vse zbytecnost..a nebavi me vse co koupim schovavat abych predesla kecum.

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 11.02.17 00:21

Neumim si představit že by pro mě jeli rodiče..mám za to že do porodnice si jede každej hrdej tatínek vyzvednout partnerku a miminko, to je hodně smutný tohle teda. já mám kočátek od kolegyně za 3,5 tisíce takže 5tis je ok si myslim. no postýlku a ostatní sem taky zařizovala teda já, jen sem vždycky ukázala a přítel to tak něják odkýval. ale jestli je to takovej nerudnej pruďas, tak nevím zda to teda vydrží. po porodu budeš potřebovat pomoct, a pokus se na něho nemůžeš spolehnout a nepomůže ti, myslím, že ho asi začneš nesnášet za to a hádky budou denně:-( a to neni dobrý ani pro tebe ani pro mimčo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 00:24

@Světlaa taky si to neumim predstavit s tou porodnici. Jo to si taky myslim ze ho za to vse budu nesnaset. Treba to mysli dobre a nechce doma kraviny ale kocarek a postylka je zaklad. Taky mu to ukazuju a doufala jsem ze rekne jo ok ale on vzdy ze zbytecnost at neblaznim ze to tady nechce atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 00:28

Tak ted proste si pokladam otazku zda odejit, rodice mi pomuzou s hlidanim a vsim ale budu si muset najit podnajem a sahnout na nasetrene penize pro malou. A nebo zatnout zuby a jeste to s nim zkusit. Ale fakt me jeho neradost z niceho ubiji. Vse vidi jen negativne a zastava heslo ze chlap je vudce a zena asi hovno.

Světlaa
Kecalka 319 příspěvků 11.02.17 00:29

Tak mimčo přece nemůže ležet nahatý na koberci:-( postýlka, kočárek, přebalovák, vanička a oblečky a kosmetika, to být musí prostě, no hele uvidíš, možná pak bude milionovej, kdyby bylo nejhůř a můžeš k rodičům nebo ti pomůžou tak to bude fajn, nemá cenu pak s ním zůstávat pokud ho budeš nesnášet

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 00:31

@Světlaa no jenze jak mam tady neco pro malou zarizovat kdyz on nechce? oblecky a kosmetiku samozrejme neresim ale velke veci jako kocarek postýlka obkecava hrozne.

B4RC3LON4
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 11.02.17 00:31

Nechapu jak muzou byt chlapy takovy zmetci proc si porizuje dite

Cicita
Kecalka 167 příspěvků 11.02.17 00:31

Ahoj, v prve rade bych si dupla trochu na partnera uderila,, zeptala se, naprosto pragmaticky, kde teda planuje, ze bude miminko spat. Kdyz Ti dela se vsim problemy a nelibi se mu „Tvoje“ vydaje, tak ma urcite navrh, jak a za kolik poridit vybavicku, muzete to prodiskutovat.
Urcite pripomenout, ze on je otec a tyka se ho to!!
Rada bych doufala v to, ze mu treba spousta veci nedochazi, zatim, chlapi se do toho vetsinou dostanou pozdeji… treba muj manzel je uzasnej chlap, ale v tomhle mel taky pocit, ze je vsechno moc drahy (vse jsem kupovala z druhe ruky), porad to byla pohoda jazz… ale nakonec mu to docvaklo ;)
Bohuzel, v Tvem pripade vidim spis to, ze je to sobec… :(
Mozna ho nova role desi, tezko rict, treba je mezi Vami jiny problem a on na to timhle blbym zpusobem reaguje. To vite jen vy dva. Ale driv nez rozchod bych opravdu zkusila s nim promluvit, rict mu, jak se citis… Ale moc se s nim nemazat!!! Jako chlap a budouci otec by se mel citit povinej se postarat, o Tebe i o maly.
A uz tu padla dulezita vec - vydaje jsou zalezitost vas obou!! :cert:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama