Opalovací krém pro dospělé i děti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1163
26.5.16 15:35

Opalovací krém pro dospělé i děti

Někde jsem četla, že opalovací krém pro děti mívá stejné složení a i poměr surovin jako pro dospělé, liší se pouze obalem a je dražší… Co si o tom myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11131
26.5.16 15:43

Myslim si, ze to tak je s veskerou kosmetikou - tou kvalitni pro dospele muzes namazat i dite, ta nekvalitni je o nicem, i kdyz je urcena pro deti.
a ted se muzem zhadat, co je „kvalitni“ kosmetika :lol:

u opalovaciho kremu jde akorat o UV filtr, jinak je to spis o tom, komu co sedi. a kremy pro deti by mely byt vic vodeodolne, ale to uz je dneska i vetsina dospelackych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
26.5.16 15:53

No já zase kupuju jenom krémy pro děti a patláme se tím i my dospělí.
Myslím si, že ty dětské jsou šetrnější k pokožce… Ale nikdy jsem to detailně nezkoumala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.5.16 16:20

Bylo to v testu opalovacích krémů pro děti, myslím, že v dTestu a opravdu tam psali, že složení opalovacích krémů pro děti je úplně stejné jako pro dospělé, akorát na krémech pro děti jsou obrázky a jsou o dost dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9949
26.5.16 19:19
@statecna.oslice píše:
Někde jsem četla, že opalovací krém pro děti mívá stejné složení a i poměr surovin jako pro dospělé, liší se pouze obalem a je dražší… Co si o tom myslíte?

Asi jak se to vezme. Třeba konkrétně u opalovacích krémů mám pro dítě Daylong Kids 50, pro nás dospělé mám co je zrovna za výhodnou cenu 15tku nebo 20tku, ale u dítěte chci vyšší faktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9370
26.5.16 20:24

Ja zas verim, ze detska kosmetika je setrnejsi. Opalovaky mam koupene 2,detsky i klasicky nedetsky.Ale detskym se maznu i ja, jen ho nerada synkovi plitvam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
26.5.16 21:26

To má jednoduché řešení, koupit opalovací krém stejné značky, jeden pro děti, jeden pro dospělé, nejlépe stejného faktoru a porovnat složení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat