Opalovací krémy,oleje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 07:52

Opalovací krémy,oleje

Zdravím…Holky jedeme k mori za 14 dni kolik opalovacích přípravku vzít na týden? 2 dospělí a 2 deti 7 a 3 roky…Mate nejakou značku dobrou? :palec: a je neco co urychluje opaleni nebo zaridi aspoň bronzové nivea nebo něco tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38337
16.5.22 08:03

Já bych se přidala s dotazem, které opalovací mléko se vsákne a nezanechává umaštěný pocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
16.5.22 08:04

S dovolením se zde také přichytim :kytka:
Taky jedeme na týden, dva dospělí a dvě děti a zatím mám jeden krém 30 a pro nás s manželem olej 20. Máme Cien z Lidlu, ještě z minulého roku. Určitě ještě budu muset něco přikoupit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
16.5.22 08:07
@Pudloslava píše:
Já bych se přidala s dotazem, které opalovací mléko se vsákne a nezanechává umaštěný pocit.

z lékárny Daylong - letos se nějak přejmenoval, ale lékárnice budou vědět - navíc stačí namazat 1× denně 20 minut před pobytem na sluníčku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
16.5.22 08:13
@stinga píše:
z lékárny Daylong - letos se nějak přejmenoval, ale lékárnice budou vědět - navíc stačí namazat 1× denně 20 minut před pobytem na sluníčku

to je takový ten opalovák za 500, že? vážně je to tak dobrý, že to za to stojí?

edit…tvl, ne 500, ale 700…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
16.5.22 08:18
@Pudloslava píše:
to je takový ten opalovák za 500, že? vážně je to tak dobrý, že to za to stojí?edit…tvl, ne 500, ale 700…

tak vždycky byl dražší, já jsem ho kupovala naposledy v 2020 - to stál asi 360,–- pokud si dobře pamatuju, loni jsme ho měli také a letos mu končí expirace v červenci a k moři jedeme v červnu - ano, je vynikající, ale teda nevím, kolik stojí letos

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34526
16.5.22 08:20

@Pudloslava jo teď jsem mrkla na net a Daylong se stále prodává pod svým jménem a faktor 25 stojí 589,–- kč - no docela podražil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
16.5.22 08:25
@stinga píše:
@Pudloslava jo teď jsem mrkla na net a Daylong se stále prodává pod svým jménem a faktor 25 stojí 589,–- kč - no docela podražil

a to já jedu jen v faktoru 50. asi se budu muset spokojit druhým nejlepším :-))))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.22 08:34

Já osobně mám ráda pizbuin nebo jak se to píše ale moje mamka která občasně trpí alergií na sluníčko zase nedá dopustit na biodermu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
16.5.22 08:34

@Pudloslava a co zkusit ten Cien z Lidlu? Tuším že kdysi vyhrál i v DTestu…za mě se lehce roztírá, krásně voní a nenechává mastný film. Mám mléko ve spreji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
16.5.22 08:57
@kruel píše:
@Pudloslava a co zkusit ten Cien z Lidlu? Tuším že kdysi vyhrál i v DTestu…za mě se lehce roztírá, krásně voní a nenechává mastný film. Mám mléko ve spreji

ten jsem neměla, zkusím, dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38337
16.5.22 09:02
@kulíšek_s_bambulí píše:
Já osobně mám ráda pizbuin nebo jak se to píše ale moje mamka která občasně trpí alergií na sluníčko zase nedá dopustit na biodermu ;)

piz buin cena ujde, nejsi pak ulepená?
bioderma má milion produků, aby se v tom prase vyznalo - většinou hodně drahé. asi nevíš, který používá mamka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
762
16.5.22 09:27

DM sun dance. Je lehounky, není mastný. Děti ani já jsme se nespalily a to je co říct 😊 nedám na něj dopustit. Mají jich víc, ten náš je celá lahvička oranžová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.5.22 09:29
@Pudloslava píše:
piz buin cena ujde, nejsi pak ulepená?
bioderma má milion produků, aby se v tom prase vyznalo - většinou hodně drahé. asi nevíš, který používá mamka?

Pizbuin mi nelepí a je takový jemný, nemastný. Což miluju ;) A u mamky a te biodermy vím že faktor 50 a hypoalergeni ale konkrétně typ nebo jako řadu nevím. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16472
16.5.22 09:43

Já kupuji na dovolenou Bioderma family SPF 50. Je to velké balení se sprejem a vystačí na celou rodinu.
Pro manžela chci letos vzít opalovací mlhu. U té mám dobrou zkušenost se značkou Eucerin. My teda jezdíme z dovolené jen lehce snědí, naším cílem není černá vrásčitá kůže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat