Opravdu je nepochopitelné, že finančně nevycházím?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3001
20.3.24 06:16

Jak se dá žít dnes bez pračky a lednice?
Odkud jsi, funkční pračky se budu v blízké době zbavovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65469
20.3.24 06:22

Ty uz jsi tu psala, ze. O dceri, co vyvadi, tenkrát se manzel hodně starak, ale uz toho mel dost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
20.3.24 06:23

Máš malý příjem. Alimenty taky. Ale náklady se zvyšují. To je jasné, že se těžko vychází.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2447
20.3.24 06:29

Noo, řekla bych manželovi, že mi buď bude prispívat nebo se musíme rozvést, abych dosáhla na dávky. :nevim: pokud ti nic posílat nezačne, dej žádost o rozvod a zároveň předběžné opatření na vyživovací povinnost vůči manželce, do rozvodu by mu soud přikázal ti posílat peníze, jelikož máte nárok na stejnou životní úroveň.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
20.3.24 06:35

Nežijí spolu. Jsou odloučení. Nevidím důvod, aby ji papírový manžel dával nějaké peníze. Jako proč?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42582
20.3.24 06:36
@Anonymní píše: Více

Zkus nemocnici - sanitář, dělník ve zdravotnictví,…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2447
20.3.24 06:37
@Kelsey píše: Více

Protože od toho ten papír je. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
20.3.24 06:38

Chudák chlap. Když spadl do takové louže.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15195
20.3.24 06:45

Minimalni mzda, když máš 2 děti je skoro 20 tisíc čistého. K tomu máš brigádu, za kolik? A alimenty máš 100 na dítě ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2389
20.3.24 06:51

Navýšení alimentů od otce deti??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20926
20.3.24 06:53
@Anonymní píše: Více

No jen práce za minimální mzdu plus brigáda ti dá ten tebou napsaný příjem. Díky slevám a bonusům za dvě deti. Alimenty na dvě děti máš kde?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
MartinL45
20.3.24 06:55
@Anonymní píše: Více

to je nějaký nesmysl. ty máš dvě práce a alimenty, celé ti to dohromady dělá jenom 24 000? co děláš za práci proboha?

jinak pokud dobrovolně odejdeš od manžela, tak k tobě nemá žádnou vyživovací povinnost.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
20.3.24 07:21
@MartinL45 píše: Více

Však po něm nic nechci, to jsem psala. Jen aby do mě neryl, že peněz mám dost.
Uklizim 🙄

  • Citovat
  • Upravit
22078
20.3.24 07:26
@Anonymní píše: Více

Tak to neposlouchej, však tě nikdo nenutí s ním mluvit :nevim:

Žádný partnerský vztah (ani rodinu) spolu stejně nemáte, tak nechápu, proč ho předstíráš :nevim:

Příspěvek upraven 20.03.24 v 07:26

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
20.3.24 07:26

Kolik z toho tvého příjmu jsou alimenty?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí