Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Hezkou neděli přeju.
Nemáte prosím někdo zkušenost s,, rovnači,, zad na doma?
@Popeladym zkušenost nemám. Ortoped a fyzioterapeut mi to ale nedoporučoval.
@janickaIII píše:
@Popeladym zkušenost nemám. Ortoped a fyzioterapeut mi to ale nedoporučoval.
Dobrý vědět. Děkuji.
Sama si to určitě neordinuj, pouze po konzultaci a na doporučení fyzioterapeuta nebo jiného odborníka. Můžeš si tím ublížit, ochabnou ti svaly atd.
Mamka nosila pás na podporu břišní stěny (po operacích má břišní svaly hodně poškozené). A doporučení bylo nosit ho jen na procházky, právě proto aby neochably jiné svaly.
@Murka píše:
Sama si to určitě neordinuj, pouze po konzultaci a na doporučení fyzioterapeuta nebo jiného odborníka. Můžeš si tím ublížit, ochabnou ti svaly atd.
Mamka nosila pás na podporu břišní stěny (po operacích má břišní svaly hodně poškozené). A doporučení bylo nosit ho jen na procházky, právě proto aby neochably jiné svaly.
Dekuju. ![]()