Ostravačky, ozvěte se!

850
11.8.04 13:24

Ostravačky, ozvěte se!

Ahoj holky,

jelikož jsem počala mé první dítě až v docela pozdním věku (myslím, že to bylo v den mých 32.narozenin) a miminka mých kamarádek mají tak 12-8let :) , nemám si s kým osobně (nepočítám e-mimčo) popovídat o tom, kolik mi malý vybumbal a kolik mi vykakal :lol:.
Musím říct, že mě mé okolí zatím ještě toleruje a to už se fakt témata mých rozhovorů točí hlavně kolem mého těhu a předpokládám, že narozením Slimáčka se to ještě zhorší :oops: .
Líbilo by se mi, kdybychom se mohly začít scházet a být na podobné rádiové vlně!
Co vy na to, těhulky a maminky Ostravačky?
Jsem z Hrabůvky.

Lucie + Slimáček z Podzimátek (33+5)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6
11.8.04 13:47

Ahoj Lucie!Tady se hlásí jedna Porubačka,já otěhotněla když mi bylo ještě 29, ale teď už mi je 30 :( ale nedelam si hlavu s vekem,dneska je to ideal.Jsem asi v polovině 4.měsíce,termín mám 5.2.Bříško už pomalinku roste,ale ještě jsem nepřibrala,spíše jsem nafoukla a nebo to je spíš moje sádlo :? Už máš vybranou porodnici?Já ještě nejsem rozhodnuta,ale líbí se mi ve FM, v Ostravě si nejsem jista,chodim k doktorovi a ten rodi ve Vitkovicich.Bylo by to pro mne asi fajn ho tam mit,ale zase jsem slysela ze to tam je takove zastarale.Mej se fajn. Valii+špuntík

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 14:02

Ahoj Valii,
no to je super!!! :D .Já co se týče porodnice nemám na výběr, chodím do rizikové poradny do Poruby na Fakultku, musím tam, protože tam chodím i na hematologii a diabetičky a hematologické musí rodit v Porubě, protože jsou prý na nás nejlépe vybaveni.
Osobně mi to vůbec nevadí, porodnice se mi tam líbí a slyšela jsem na ni docela dost dobrých referencí. No uvidíme.
Na F-M jsem ale taky slyšela samou chválu. A na ty Vítkovice si taky nikdo moc nestěžoval, ale já nevím… Asi bych tam nešla. To spíš ty Fifky.
Tak co, už nakupuješ výbavičku? Čekáš první?
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
11.8.04 14:35

Ahojky holky!
Luco:
Ja jsem taky z Hrabuvky a doma uz mame 24 denniho chlapecka. Odkud presne jsi?
Valli:
ja taky chodila do Poruby do poradny. Ke komu chodis? Ja pred 3 tydny rodila v Porube, byl to dlouhy a nelehky porod, ale nemuzu si ani v nejmensim na Porubu stezovat! Byla jsem hrozne moc spokojena, jak na porodnim sale, JIPce tak i na sestinedeli.

Radka + Romanek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 15:13

Ahoj Radko,
to mám radost! Bydlím v té hokejce vedle bývalého Stalingradu, kousek od polikliniky. A ty?
Takže porod byl nelehký? No to mě mrzí, ale gratuluji ti k miminkovi, a žes to zvládla!

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 15:18

Radko,
zapoměla jsem napsat, že chodím k Bošotovi :cry: , sice jsem se to pokusila změnit a začla jsem chodit k Paučínovi, ale byla jsem u něj jen párkrát a pak z ničeho nic skončil s ambulantní praxí. Mezitím ale stihli ztratit mou kartu se vším všudy, takže docela průser.
Ty jsi chodila ke komu? A byla jsi spokojená?
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
11.8.04 17:41

Ahojky!

Ja bydlim kousicek od skoly na Krakovske. Chodiim k Pannove a s ni jsem spokojena, je moc sympaticka a hlavne setrna! S Paucinem jsem mela tu cest pouze jednou a stacilo mi. Mozna mel tehdy jen blbou naladu. Ted se to tam cele nejak menilo. I moje Dr. skoncila, ale nastesti k ni chodim na prijmovou ambulanci. Tak to bychom se mohly nekdy domluvit, ale az nebudou takove brutalni vedra.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 18:49

Radko,
já ležela na Fakultce měsíc a půl s krvácením od 7. do 13.tt a měla jsem možnost posuzovat dr, podle toho, jak se chovali k pacoškám a obstáli jen Pannová a Paučín. Pannová je takové zlatíčko delikátní, ale Paučín se mi líbil ještě víc, protože, i když nebyl mým ošetřujícím, vždy měl nějakou radu navíc,a když za ním šel někdo z mé rodiny pro informace, neodbyl je a klidně s něma strávil půl hod i víc.
Proto jsem si ho vybrala, i když je takový trochu „pošuk zbrklý“ :-).

Na Krakovskou jsem kdysi chodila do Dětíku hrát divadlo, bydlela jsem na Stal.hrdinů a chodila na Paseky. Bydlíš tam dlouho? A neznáme se? A
kolik ti je?

To by bylo fajn, kdybychom se sešly. Já mám zítra poradnu, tak jsem zvědavá, co zas bude u toho morouse Bošoty.

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 19:50

Ahojky Lucie, Radko…asi jsem na některou zapoměla, omlouvám se.

Hned na úvod s Radkou se známe, chodily jsme spolu do cvičeníčka (taky se jmenuju Radka).
Je mi 29, jsem ve 36 týdnu s prvním drobečkem. Jsem z Výškovic.
Já jsem rozhodnutá jít rodit do Vítkovic. Vlastně už to mám všechno domluvené, i svou porodní asistentku. Strašně moc se těším a nejraději bych rodila hned. Ale drobeček musí v bříšku ještě nějaký čas zůstat, podle všeho to bude maličký. Holčičanda nám řekla, že maximálně 3kg, více asi nezvládneme. V 35tt vážil 1,5kg.

Pokud budete organizovat srazík ráda bych se přidala.

Páá Budulínek (Radka)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
11.8.04 20:04

Ahoj holky,

jsem taky z Ostravy, konkrétně Zábřehu a mám skoro roční holčičku Emily. Rodila jsem ve Frýdku-Místku.
Mějte se krásně Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 20:29

Ahoj holky,

paráda!!! Já se tak raduju, všechny jsme tady poblíž :D . Tak to se určitě musíme co nejdřív sejít, co? Já bych to viděla někdy na příští týden, to tady bude i Mia z od nás z podzimátek. Co vy na to?
Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
11.8.04 21:02

Bezva, tak příští týden, ale prosím, prosím ne v pondělí.

Budulínek - Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
11.8.04 21:54

Nazdarek :D

RADUS: me rikali v den porodu, ze cvrcek nebude mit ani 3 a pul kila a nakonec mel 4300g :roll: fuska No, ale kazdopadne, ty mas takove hezke male brisko o proti tomu memu co jsem mela, takze se ti aspon bude dobre rodit :lol:

LUCKO: klidne se pristi tyden muzem sejit, ale v nejaky chladnejsi den, at neuvarim synacka v kocarku :? Ovsem pokud nevadi, ze mi je teprve 21 :oops:

Tak dobrou noc.Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2178
11.8.04 21:58

Jo a jeste k tomu srazu, doporucovala bych nejakou zahradku, at tam muzu zaparkovat i s kocarkem :)
No jo v pondeli je cvico, ze Radus? :D Mozna se tam prijdu ukazat s tim mim cvrckem, uz se tam chystam skoro 2 tydny a to to mam od baraku minutu :)
A ja nemuzu v utery, uz mame domluvenou navstevu.
Jo a Pannova je fakt prima a jeste si chvalim Dr. Šimetku, ale jinak celkove jsem se nesetkala s nikym neprijemnym.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1785
11.8.04 22:09

Já vám sem s dovolením jen tak nahlídám, jelikož pocházím z Ostravy, ale už přes rok bydlím ve Zlíně. Tak se nostalgicky deru všude, kde je zmínka o mém rodném městě:-) Zdravím Výškovice, tam mám maminku a ve FN v Porubě jsem dlouho pracovala..tak mi to doma holky prosím pěkně pozdravte, já se tam dostanu jednou za uherák:-)

Linda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama