Ostuda před návštěvou

Anonymní
15.4.21 08:35

Ostuda před návštěvou

Dobrý den jistě mě tu ukamenujete ale přeci jenom se zeptám… má matka bez mého svolení se pozvala ke mě domů se svým novým přítelem… Já o styk sním nemám zájem v klidu jsem ji to řekla jenže ona si stejně jede svoji ( vymlouva se na to jak chce vidět ty svoje,,zlatíčka") přitom kolikrát dětem ani nepoprala k narozeninám či svátku tak se ptám… co jak ji nejlépe udělat před ním ostudu aby si priste takový nápad rozmyslela? Díky za rady a předem díky za to až budete nadávat aspoň se mi spraví nalada :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21078
15.4.21 08:38

Nechápu, jak se může jako sama někam pozvat :D proste jim neotevři dveře a hotovo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 08:43

Bohužel pod náma bydlí tchán a ten ji ochotně pusti :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2072
15.4.21 08:45
@Anonymní píše:
Dobrý den jistě mě tu ukamenujete ale přeci jenom se zeptám… má matka bez mého svolení se pozvala ke mě domů se svým novým přítelem… Já o styk sním nemám zájem v klidu jsem ji to řekla jenže ona si stejně jede svoji ( vymlouva se na to jak chce vidět ty svoje,,zlatíčka") přitom kolikrát dětem ani nepoprala k narozeninám či svátku tak se ptám… co jak ji nejlépe udělat před ním ostudu aby si priste takový nápad rozmyslela? Díky za rady a předem díky za to až budete nadávat aspoň se mi spraví nalada :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No nevím, jen aby to klaplo Mně se to zdá drobet dětinskej nápad, řešit to takhle. Ale když myslíš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
15.4.21 08:46
@Anonymní píše:
Dobrý den jistě mě tu ukamenujete ale přeci jenom se zeptám… má matka bez mého svolení se pozvala ke mě domů se svým novým přítelem… Já o styk sním nemám zájem v klidu jsem ji to řekla jenže ona si stejně jede svoji ( vymlouva se na to jak chce vidět ty svoje,,zlatíčka") přitom kolikrát dětem ani nepoprala k narozeninám či svátku tak se ptám… co jak ji nejlépe udělat před ním ostudu aby si priste takový nápad rozmyslela? Díky za rady a předem díky za to až budete nadávat aspoň se mi spraví nalada :P :P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vy nemáte zámek na dveřích?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
15.4.21 08:49
@Anonymní píše:
Bohužel pod náma bydlí tchán a ten ji ochotně pusti :roll:

Pod nama? Nemáš zámek na vlastním bytě? Ti jako tchán může pouštět domu koho chce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
216
15.4.21 08:51

Tak někam zrovna v ten den i s dětma odejdi a až máma přijde, tak vás tam prostě nenajdou :D nebo nech doma nepořádek a při jejich příchodu řekni něco jako: jee mami, ale vždyť jsem ti říkala, že dneska nemáte chodit, že dělám generální úklid…"

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5225
15.4.21 08:51
@Anonymní píše:
Bohužel pod náma bydlí tchán a ten ji ochotně pusti :roll:

se zamkni ve svém bytě. Jak to máte rozdělené od tchána? A mu taky řekni, požádej že si nepřeješ aby ji pouštěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
15.4.21 08:54

Asi bych zavolala děti, a řekla jim: Milé dětičky, tohle je vaše babička, tu už si asi nepamatujute, tak vám ji tímto představuji. A ten pán s ní, to je něco jako váš dočasný nevlastní dědeček, a na toho si moc nezvykejte, neboť jak znám babičku, bude brzy vyměněn. A mami, můžu ti nabídnout sklenku vína, nebo se opět pokoušíš abstinovat? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
15.4.21 08:55

Ty jsi dceruška k pohledani :poblion:
Chovej se jako dospělá, matce řekni, že se s ní vidět nechceš a tchanovi, ať k vám nepouští návštěvy (on vám dělá vrátného?)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
15.4.21 08:56

Chápu dobře, že bydlíte v jednom baráku s tchánem a svojí část tedy nemáte zamykací? To je samo o sobě teda hustý, zvlášť, pokud tchán klidně pustí k vám koho chce. Tam bych začala a promluvila s ním.
No a pokud vážně chceš dělat dětinské naschvály, tak bych buď na ten daný den odjela pryč, nebo jak někdo doporučoval udělala pořádný bordel (sundala cejchy, vyházela skříně, vyndala vysavač, mop atd.) a pronesla něco ve smyslu „jéé, to je super, že jste tu, děláme generální úklid a každá ruka dobrá“. Případně lehnout do postele, šátek na krk, nudli k nosu a intenzivně kašlat, jakmile přijdou. Ještě nevinně pronést něco ve smyslu „mrkni na ten teploměr, jestli není rozbitý, přijde mi divné, že bych měla 39° už 4 dny v kuse“ :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53496
15.4.21 08:57

Co ti její přítel udělal, že je na seznamu nezvaných?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 09:00

Normálně zámek máme jenže se v sobotu budou dávat nový soupacky takže tam teď nejsou… co se týče tchána tak s mojí máti si dost rozumí takže i kdybych ho požádala bude dělat jakože nic… Já sem ji říkala ať to nechá na někdy jindy jenže oni nemají auto a zrovna ji ho bývalý manžel půjčil ona je strašně sebevedoma a furt si jede dokola svoje ať ji to řeknu slušně či hnusně tak ji to prostě nezajímá… Jak někdo psal je to dětinsky souhlasím ale já už fakt nevím jak jinak ji to vysvětlit :cert: sem právě myslela že když ji udělám ostudu tak si to sakra příště rozmysli :(

• Citovat
  • Nahlásit
719
15.4.21 09:01

Nechápu proč by jsi ji dělala ostudu. :lol:
Prostě až dojdou zopakuj před ním, že nechápeš proč se najednou tak snaží. A nevidíš důvod, proč by děti měly trávit čas s cizím chlapem. Nevím jak dlouho má máma přítele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4840
15.4.21 09:12
@Anonymní píše:

Rekla bych ji ze nejsem naockovana a ona mozna taky ne, tak nechci abych od ni nebo on ode me chytla koronu :nevim:…a zlaticka muze slyset ve fonu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat