Manželovy sestry

Anonymní
12.4.21 10:00

jaký mate na to názor?

Zdravím všechny holky. Chci se trochu vypovídat. Jde o to ze žijeme s mým manželem ve stejným městě jako jeho rodina, on má sestry v pubertalnim věku 15 a 18 let. Rodina super a všechno ale je tu věc co mi vadí a to i manželovi ale neřekne to na hlas protože je to blbý. Hodně často k nim chodíme jelikož jsme ve stejnem městě a kolikrát tam jdeme třeba na skok protože nám napíší jeho rodiče a potom někam jedeme a jeho sestry automaticky my jedeme taky a nebo hlavně ta jedna já jedu s vámi a proste nezepta se zda muže, nebo už z principu ji nedojde ze chceme být sami. Jeli jsme třeba o víkend nakupovat a automaticky když jsme byly u nich ze jedou taky, chci ještě dokoupit něco mimcu a chci si to užit sama s manželem a ne je mít za zadkem ale manželovi je blbý to říct a mě také co máme říct? Ne nejedete… byl víkend a cely jsme někam jeli a oni s námi. Za měsíc rodim a celkem se děsím co bude dal, už pronaseji jak mimco bude pořad u nich, bože to je moje dítě a chci si užit první chvilky s nim a s mužem a ne ze prijedeme domu z porodnice a hned to bude ať jim ho dáme do kočárku apod. Jako později s tím nemám problém ale zezacatku se i bojím a upřímně nechci hned po příjezdu z porodnice někam litat protože si někdo řekne, manželovi sem to říkala on ze to chápe ale vždycky řekne třeba to si dělají srandu a tím to konci. Hrozim se i toho ze proste porodim a už tam budou vyckavat a hned jak to bude možné přijet a tahat mimco. Jednou sem ze srandy řekla, protože jak mi řekli ze bude pořad u nich ze je to moje dítě a taky jim ho půjčit nemusím tak ta jedna no ale on nám ho půjčí ( jako manžela myslela) ta druhá hned běžela žalovat, teta nám ho prý nepujcu :roll: možná sem precitlivela, ale moje dítě přeci není žádná panenka a mám právo na nějaké soukromí. Jak by jste se zachovali vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21040
12.4.21 10:06

Řeš to po porodu, teď jsi těhotná, precitlivělá a mlátí tebou hormony. Holky to určitě nemyslí zle a když řeknete, ze chcete klid, určitě vám nepolezou hned domu. A neznepřáteli si je, ono až bude dítě větší, tak určitě oceníš, že ho holky vezmou chvíli ven.

Příspěvek upraven 12.04.21 v 11:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
12.4.21 10:15

Já tě naprosto chápu, ale nejspíš to jednou budeš muset říct. Nebo manžel. Po porodu tam prostě choď míň ať máš klid a návštěvy jen předem ohlášené. Holky jsou asi trochu zpovykané, budou si muset zvyknout. Brácha je prostě dospělej a má svou rodinu. Hotovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4911
12.4.21 10:18

Tak jeďte zvlášť na nákupy a na návštěvu až potom, problém nevznikne.
Co se týká návštěv, to bude složitější. Nějak diplomaticky by to mohl zařídit manžel, ovšem jemu se do toho nebude chtít, bude jak mezi 2 mlýnskými kameny a nechá to plynout, protože o co jde…
Něco jako: Nezlob se, ale naše malá/náš malý není panenka, moc jsem se na něj těšila, hormony mnou cloumají a potřebujeme se teď navzájem.
A kdo chce dítě, ať si vyrobí a pečuje o vlastní. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 10:22

@Taktinevím jo to jsou, já třeba nemám problém ať jednou za čas s námi jedou ale když je to pořád? :zed: a ještě jak to prikazou..

• Citovat
  • Nahlásit
1769
12.4.21 10:22

Tak se holt na návštěvě nezmiňujte o Vašem plánu jet nakupovat nebo o čemkoliv jiném a je to. Nechcete, aby s Váma holky jely, tak si to nechte pro sebe! :zed:
Děláte si to složitý tak trochu sami ne..? :think: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
609
12.4.21 10:28

Taky si myslim, ze to u Tebe hodne ovlivnujou hormony (mivala jsem podobne stavy). Holky to nemysli spatne, naopak budou super tety. Nikdo si nemysli ze je dite panenka nebo hracka, jen se na ni proste taky tesi. A uvidis ze budes rada, jak jim malou „pujcis“ a budes mit chvilku casu pro sebe ;-) Maminka budes taky jenom ty, to Ti nikdo nevezme :srdce: a je super ze bude mit mala kolem sebe milujici rodinu.
My jsme tchyni taky rekli, at za nama ten den co me pousteli z porodnice nejezdi ( v porodnici na navsteve byla hned a prisla i na odjezd u prvniho syna…), ze se chceme „szit“, ale kdykoli jindy at pak dojede… Nektere veci holt budes muset rikat narovinu.

Co se tyce nakupovani…bud bych jela predtim a nebo to proste nerikala…abych se do tech situaci ze pojedou taky nedostavala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 10:29

@Zwetta my to ani kolikrát nerekneme a oni automaticky jdou

• Citovat
  • Nahlásit
2316
12.4.21 10:47
@Anonymní píše:
@Zwetta my to ani kolikrát nerekneme a oni automaticky jdou

A jak vi, kam maji jit, kdyz nevi, kde budete? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
12.4.21 10:54
@Anonymní píše:
@Taktinevím jo to jsou, já třeba nemám problém ať jednou za čas s námi jedou ale když je to pořád? :zed: a ještě jak to prikazou..

Měl by to řešit manžel, nastavit nějaké hranice, od tebe to budou brát vždycky blbě. Můj brácha má syna 9 měsíců a moje dcera (19) je u nich minimálně 3 x týdně, bydlíme kousíček, ale proto, že jí švagrová sama píše, ať přijde, pohlídá jí malého, ona si něco udělá, pokecá s ní a nedávno říkala, že bude nešťastná, až nastoupí na výšku a přijde třeba jen jednou týdně. Tak třeba budeš nakonec ještě ráda, že mají o mimčo zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16600
12.4.21 10:56

Na návštěvě prostě neříkejte, kam jedete, nebo nakupte předtím ne? Neděláš kapku z komára velblouda? Prostě „tak my už musíme, máme ještě něco na práci“ a na případné dotazy kam jedete a co budete dělat řekněte třeba něco zařídit apod. :nevim: Proč by s vámi jezdily? Co se týče miminka po porodu, tak tam je samozřejmě na tobě a manželovi, jak si to nastavíte. Na návštěvu můžete jít klidně až za měsíc, na hoďku na kafe. Snad nemají klíče od vašeho bytu, aby k vám chodily nepozvané ne? A vození v kočárku klidně s díky odmítni, nebo jdi s nimi. A nauč se říkat ne, když tě něco štve. To učím už tříleté děti na pískovišti, tak snad to jako nastávající maminka a dospělá ženská zvládneš taky, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10604
12.4.21 11:00

Jaký na to mám názor? Jsou to téměř dospělé ženské, tak s nima tak jednej. Co se,, půjčování " miminka týká, vysvětli jim, jak to některé maminky můžou mít a že jim ho ráda budeš půjčovat, až se na to budeš cítit. Manžel ale musí stát za tebou. Co se nákupu týká, prostě bych jí řekla,, nezlob se, ale dneska chceme jet sami",ale příště bych jí třeba nabídla, ať se přidá. Jste rodiče, brzy budete muset řešit i daleko nepříjemnější věci a nedokážete si poradit se dvěma puberťačkami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
210
12.4.21 11:02

No jo ženský problémy…zase z prdu kulička…tak proč se tam nestavíte, až na cestě zpátky? A kdyby se k vám chtěly přidat, tak jím oznam, že se bude dělat generální úklid kuchyně, koupelny a záchodu a v tu ránu budou pryč, protože jako ženské jsou samozřejmě líné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
12.4.21 11:20
@Anonymní píše:

Právě proto mi to přijde, že možná jsou i trochu rozmazlene, jakoby neznaly Ne jako odpověď. Ale už jim není 5let, už by měly trochu jinak uvažovat a být taktnejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16600
12.4.21 11:22
@gronan píše:
No jo ženský problémy…zase z prdu kulička…tak proč se tam nestavíte, až na cestě zpátky? A kdyby se k vám chtěly přidat, tak jím oznam, že se bude dělat generální úklid kuchyně, koupelny a záchodua v tu ránu budou pryč, protože jako ženské jsou samozřejmě líné…

Tyjo to je náhodou dobrá rada: řekněte, že musíte domů uklízet :mrgreen: :mrgreen: a kdyby se chtěly přidat, jedině dobře :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat