Otázky života a smrti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2612
18.9.15 23:52

@kyslík
jj, taky si občas ve snu řeknu, že to je jen sen, ať se probudím nebo tak…je jednou jsem se neprobudila, když jsem se vysekala v autě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
18.9.15 23:53
@Anna766 píše:
Na myši :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: prepáč zlatko, ale chlámu se tu nahlas. :mrgreen:

no, tak to je :) myšatá ruka je jak led, druhá nic moc, ale zatím dobrý :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
18.9.15 23:53
@kašílek píše: :mrgreen: nebudeme si rozumnět, škoda a zrovna máš takový pěkný auto, který určitě dobře topí :)

to jsem jako bez ponožek málo sexy? :cert: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13714
18.9.15 23:53
@Nafrněná píše:
Kategorie pro pobavení.. Kdo tady čeká nějakou hlubokou myšlenku, tak ať prosím přestane číst.
  1. Když si čistím uši, nutí mě to ke kašlání. Máte to taky tak? :lol:
  1. Když už usínám, tak se mi občas zdá, jak kdybych někde padala a strašně mi škubne noha, stává se vám to taky? :lol:
Vaše „debilní“ dotazy uvítám. :) :kytka:

Mám obojí.

Nejlepší je fakt, když ve snu mluvím plynně anglicky. :mrgreen:
I když ve skutečnosti občas hledám slova.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
18.9.15 23:54
@Tom-Jerry píše:
tak jim řekni, že nohy nemají nos a proto nemůžou dýchat :mrgreen:

ne, vyměň kamarády, nikdy tě nepochopí :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
18.9.15 23:55
@neila píše:
to jsem jako bez ponožek málo sexy? :cert: :lol:

nevidím tě :mrgreen: ale auto máš dobrý :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149535
18.9.15 23:56
@kašílek píše:
to máme stejný úchylky :mrgreen: :cert: ším, když se toaleťák točí opačně, opravuji to i v restauraci na WC :mrgreen:
Hrnky, ty musí být ouškem doprava a podle velikosti :lol: jinak je hádka

Jo i talíře, lžičky a příbory nastejno. A co nenávidim je to, když si pujčim knížku v knihovně a jsou tam založený stránky růžkama. :cert: mám tolik záložek že bych mohla uspořádat sbírku. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
18.9.15 23:56
@Talitha píše:
Mám obojí.Nejlepší je fakt, když ve snu mluvím plynně anglicky. :mrgreen:
I když ve skutečnosti občas hledám slova.

když nespíš, umíš anglicky :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
18.9.15 23:56
@kašílek píše:
nevidím tě :mrgreen: ale auto máš dobrý :palec:

kdybys mně viděl, zapomněl by si na ponožky :* :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2612
18.9.15 23:56

Toaleťák taky musí být trhací stranou u zdi, jinak jsem ráda, že jsou hrnky vůbec uklizené, velikost a ouška mi jsou srdečně jedno :mrgreen:…záclonu jakštakš narovnanou a s rovnoměrným nařasením se snažím bránit zuby nehty, bohužel s 3letým satanem a francouzským oknem 5 m dlouhým mi to jde dost z těžka :cert: :lol:, menších si pán nevšímá :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16186
18.9.15 23:58
@Anna766 píše:
Jo i talíře, lžičky a příbory nastejno. A co nenávidim je to, když si pujčim knížku v knihovně a jsou tam založený stránky růžkama. :cert: mám tolik záložek že bych mohla uspořádat sbírku. :mrgreen:

to dělám taky, ale jen ve vlastních knížkách :oops:  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33022
18.9.15 23:59
@Anna766 píše:
Jo i talíře, lžičky a příbory nastejno. A co nenávidim je to, když si pujčim knížku v knihovně a jsou tam založený stránky růžkama. :cert: mám tolik záložek že bych mohla uspořádat sbírku. :mrgreen:

tak knížky jsou taky kapitola sama pro sebe :mrgreen: a pak ještě nesnáším roztahané noviny, musí být srovnané, tak jak se kupují, ale jinak jsem normální :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
892
18.9.15 23:59
@Anna766 píše:
Jo i talíře, lžičky a příbory nastejno. A co nenávidim je to, když si pujčim knížku v knihovně a jsou tam založený stránky růžkama. :cert: mám tolik záložek že bych mohla uspořádat sbírku. :mrgreen:

ty budeš narozená ve stejný den, ve stejné porodnici, jen nás oddělili :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.15 23:59
@Adinka_2012 píše:
Toaleťák taky musí být trhací stranou u zdi, jinak jsem ráda, že jsou hrnky vůbec uklizené, velikost a ouška mi jsou srdečně jedno :mrgreen:…záclonu jakštakš narovnanou a s rovnoměrným nařasením se snažím bránit zuby nehty, bohužel s 3letým satanem a francouzským oknem 5 m dlouhým mi to jde dost z těžka :cert: :lol:, menších si pán nevšímá :)

Toaleťák jedině trhací stranou ODE ZDI, aby se nešmatalo po zdi. :mrgreen:

Příspěvek upraven 19.09.15 v 00:00

  • Citovat
  • Upravit
16186
19.9.15 00:00

Já absolutně nesnáším, když tchýně vytírá podlahu bez toho, aby před tím vyluxovala :cert: z těch čar, co pak zůstávají na podlaze jsem v rozkladu a když se nedívá, tak je setřu :D Ale jinak je tchýně parádní, tohle je jediná vada, kterou jí ráda prominu :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Dostihy a sázky

  • (5) + 5 recenzí

Karak

  • (5) + 5 recenzí

Osadníci z Katanu

  • (5) + 5 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová