Otěhotnění mezi očkováním na Covid

Anonymní
23.7.21 07:19

Otěhotnění mezi očkováním na Covid

Ahoj holky, je mezi vámi některá, která otěhotněla krátce před druhou dávkou vakcíny? Jak to dopadlo? Moc děkuji za reakce!!! :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1652
23.7.21 07:53

Ahoj, já jo, alenechqpu dotaz. Jak dopadlo co? Ockovani? Těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.7.21 08:01

Dík moc za reakci. Jak dopadlo těhu? Dva týdny před druhým termínem jsem vysadila HA, že se pak začneme snažit. Jenže ovulaci jsem musela mít prakticky hned po vysazení HA a po jednom styku mám teď pozitivní test… Doktorka mi varovala, že bude trvat, než ovulace naskočí, že hned to určitě nebude. A ono okamžitě… Takže se strašně bojím… Očko Pfizerem bylo v pohodě, reakce žádná. Doma už máme krásnou zdravou holčičku. Těhu jsem si tehdy užívala, jenže to nebyla tahle šílená doba…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 08:10

Ahoj, já mám mít druhou dávku očkováni za týden a před pár dny jsem taky zjistila, že jsem těhotná. Volala jsem Dr co se bude dít a prý druhá dávka až od 13. týdne :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
13
23.7.21 08:14
@Anonymní píše:
Ahoj, já mám mít druhou dávku očkováni za týden a před pár dny jsem taky zjistila, že jsem těhotná. Volala jsem Dr co se bude dít a prý druhá dávka až od 13. týdne :nevim:

Ahoj, diky za zprávu. Já jsem právě otěhotněla pár dní před tím očkováním… Tak netuším, co bude. Jinak Ti moc držím pěsti, ať je vše v pořádku 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
23.7.21 08:18

@HaniVP tak teď už s tím stejně nic neuděláš :) Já jsem teprve v 10. týdnu, takže asi brzy soudit, ale vše je zatím v pořádku a nejak za měsíc planuji tu druhou dávku, po první jsem byla taky úplně bez příznaků…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
23.7.21 08:22

@Janee19 Tak to je super, že jste b pořádku. Držím pěsti ✊ 🍀 Já si právě říkám, že na začátku je to vždycky „všechno nebo nic“, tak snad… 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.7.21 09:06

Byla jsem na druhé dávce v 6tt se schválením lékaře.
V 7tt ZT. Jestli za to mohlo očkování netuším …

• Citovat
  • Nahlásit
13
23.7.21 09:12
@Anonymní píše:
V 7tt ZT. Jestli za to mohlo očkování netuším…

Tak to mě moc mrzí :cry: Taky jsem kdysi měla ZT. Ale tam může být důvodu spoustu, to je fakt těžko říct…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1652
23.7.21 10:33
@Anonymní píše:
V 7tt ZT. Jestli za to mohlo očkování netuším …

Ty jo a proč tě posílal v prvním trimestru na druhou dávku? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
25.7.21 17:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, je mezi vámi některá, která otěhotněla krátce před druhou dávkou vakcíny? Jak to dopadlo? Moc děkuji za reakce!!! :wink:

Ahojky, ano, otěhotněla jsem cca 4 dny před 2. dávkou Moderny. Klepu, zatím je vše v pořádku. Jsem v 17. týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
25.7.21 18:36

Otehotnela jsem mezi davkami, na druhou jsem sla ve 4 tydnu jeste jsem nevedela, ze jsem otehotnela, jsem v 18 tydnu, take zatim vse v poradku🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.7.21 18:48

@Haňule84 Moc díky za zprávičku. Moc Ti držím pěsti, ať je vše ok i nadále 🍀 🍀 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
25.7.21 18:51

@k.-.martinka Děkuji moc za info. Držím pěsti, ať máš pohodové celé těhu 🍀 🍀 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu