Otěhotnění po menstruaci

79
9.8.13 11:14

Otěhotnění po menstruaci

Dobrý den,
mám dotaz, 6.den menstruace jsem spala s přítelem bez ochrany a pak další den taky. Co jsem tak četla žila jsem v domnění, že otěhotnět v tuto dobu je prakticky nemožné, ale teď jak tak koukám je to asi možné. Máte někdo takovou zkušenost?
Jsem z toho trochu nervozní, miminko si teda plánujeme, ale ještě jsme chtěli chvíli počkat. :) Ale když o tom teď tak přemýšlím asi by mě dvě čárky potěšily :-)
Moc vám děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22756
9.8.13 11:20

Tak ono záleží jak máš dlouhý cyklus a kdy máš ovulaci. Spermie nějakou dobu vydrží (až 4dny) a při krátkých cyklech může být ovu už třeba 11den, pak je to pár dní po MS už na hraně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:27

Já mám menstruaci dost nepravidelnou, prášky brát nemůžu takže jsme zatím používali kondom, takže popravdě ani nevím jak bych si jí měla spočítat.
Jinak děkuji za názor :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22756
9.8.13 11:33

@kaca7 třeba měřit BT, od čtvrtého dne po ovulaci už byste kondom nemuseli mít. Ale s těmi nepravidelnými cykly je to složité. Jaký jsi měla nejkratší?
U nepravidelných se toho moc spočítat nedá, celkově s eovu počítat dá jen dost přibližně, lepší je sledovat změny čípku, hlenu a bazální teplotu, aspoň aby člověk věděl jestli a kdy k ovulaci došlo, pak si i spočítá (to už se spočítat dá) kdy přijde MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:41

Třeba i 19 dní nebo i přes 30 vážně jak kdy.Asi teda budu muset začít s tím měřením :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3578
9.8.13 11:44

@kaca7 Tak ja tak otehotnela. Chvili po MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.13 11:46

Já otěhotněla 5 den při MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22756
9.8.13 11:48

@kaca7 no tak pokud v tom 19denním došlo k ovulaci, tak to je v podstatě hne dod MS potenciálně plodné období. I v tom 19denním je MS normálně dlouhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:49

@T.Hololinka :-) jak jsem se bála, že bych vážně mohla být těhotná tak ted začínám mít radost :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:50

@andelka83 JO je úplně normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.8.13 11:52

@kaca7
Určitě bych ale počkala zda se MS dostaví, pokud ne, udělej si test a uvidíš, nebo zajít přímo na gyndu na krev, pokud by se MS nedostavila ;)

Já třeba otěhotněla v 17 neplánovaně také chvilku po MS, ale co stalo se, tak jsem si následky nesla, dnes je té nejrychlejší spermii 9 let :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:53

@Audea a můžu se zeptat ty máš nějak krátký cyklus? no jak jsem se dočetla je to asi velká náhoda ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
9.8.13 11:55

@T.Hololinka jo tak to já určitě počkám :-) mě je teda 20 a dítě bych na jednu stranu hrozně chtěla i přítel by chtěl ale já se toho taky trochu bojím tak to tak nějak oddaluji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
229
25.10.15 06:59

oplodneni po menstruaci

Ahojky je možné otěhotnět 2 dny po menstruaci? děkuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.17 01:16

Ahoj.. chtěla bych se zeptat.. mam 3-4 dny po mentruaci.. s přítelem jsme měli sex. Uwdělal se…Ale neotřel se nic a měli jsme sex znovu. Je možné otěhotnět? :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama