Reklama

Otěhotnění přes HA fakt nebo mýtus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnoSte
Povídálka 25 příspěvků 22.04.18 11:50
Otehotneni přes HA fakt nebo mýtus?

Já tomu fakt nevěřím :lol: fakt je tu někdo kdo otehotnel i přes to že bral HA? :oops: 8o člověk tím ubližuje tělu a zároveň může stejně otěhotnět :roll:

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 22.04.18 11:57

@AnoSte Tak žádná antikoncepce (krom nesouložit) není 100% - jo tedy vlastně ještě když člověk nemá dělohu… Na druhou stranu, spousta otěhotnění přes HA je spíš dané chybným braním či kombinací s něčím, co její účinek snižuje, ale bude nějaké drobné % (či promile) těch, které opravdu otěhotní i když ji berou správně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.04.18 11:59

Stalo se to kamarádce mojí, a brala opravdu poctivě, doktorka jí řekla, že hold stoprocentní není ani antikoncepce.

trpaslinka
Extra třída :D 12110 příspěvků 22.04.18 12:02

Myslim, ze ve vetsine pripadu je to zpusobene chybou uzivatelu. Staci si vygooglovat spolehlivost antikoncepce. Zjistis, ze pri „beznem“ uzivani je selhani 9% (zapomenuta ci opozdena pilulka, antibiotika…). Pri naprosto spravnem uzivani je selhani jen 0.3%. Riziko to sice stale je, ale temer nulove. Kdyz se zkombinuje s jino metodou, treba i prirozenou, tak moznost otehotneni je fakt uz temer nemozne.

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 22.04.18 12:14

Nevěřím že by ta chyba ha byla tak častá jako se tady snaží naznačit některé místní uživatelky a potom z nich vypadne že ji vlastne braly jako lentilky

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 22.04.18 12:14

Není to možný, to je chyba užívání, nemoc apod.

medunka23
Kelišová 6849 příspěvků 22.04.18 12:42

Tak já jsem dítě přes antikoncepci,, ale narodila jsem se v roce 80, moje máma brala fakt pravidelně a ve stejný čas, měla vítr z dalšího těhotenství, i ho měla zakázané, málem zemřela při porodu segry ona i ségra, takže tam jo. Nicméně na jaké úrovni byla antina před 38lety a na jaké je dnes.

Uživatel je onlineMajka13
Zasloužilá kecalka 520 příspěvků 22.04.18 12:44

Já tedy na otěhotnění při správném užívání v takové míře jak se tu dá často dočíst moc nevěřím. Často to bude alibismus, aby nemusely přiznat, že šly proti přání partnera. Selhání kvůli ATB a tak beru.

Já brala HA 13, občas jsem i měla 2 prášky najednou :lol: Nikdy ani ťuk. A to ani u mých poctivých známých.

Takže když mi kamarád řekl, že přítelkyně chuděra otěhotněla přes HA, myslela jsem si o ní svoje.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1691 příspěvků 22.04.18 12:47

Mela jsem kolegyni a jeji svagrova vzdy otehotnela pres nekolikanasobnou antikoncepci. :nevim: Asi holt extremne plodny jedinec. Ma 3 deti a byla asi na 6 interupcich.

hapolda
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 22.04.18 13:11

Antikoncepci jsem brala vkuse 10 let, posledni dva roky jsem si to zobala jako lentilky jelikoz mozne tehotenstvi by nebylo prekazkou. Po vysazeni jsem Otehotnela vzdy na prvni dobrou. Neverim tomu ze nekdo otehotni pres opravdu poctive brani tabletek!

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2009 příspěvků 22.04.18 13:21

Jedna ma svagrova otehotnela pres antikoncepcni podkozni tycinky, proste nejak nezafungovaly. Druha svagrova otehotnela po sterilizaci (preruseni vajecniku), myslela, ze je v prechodu, bylo ji skoro padesat. Ale verim, ze spousta pripadu je po vynechani, ktere si zena ani nemusi uvedomit, nebo ucinek rozhodi napriklad i ruzne bylinne preparaty atd.

Takyjedna
Závislačka 4625 příspěvků 22.04.18 13:53
@AnoSte píše:
Já tomu fakt nevěřím :lol: fakt je tu někdo kdo otehotnel i přes to že bral HA? :oops: 8o člověk tím ubližuje tělu a zároveň může stejně otěhotnět :roll:

Stalo se to mojí přepečlivé zodpovědné kamarádce. Jinak fakt závidím jednodušší přístup k životu. Tu jistotu, že pokud udelam A, stane se B :palec: Fakt to nemyslím pejorativně. Me se to myšlení rozbíhá nelineárně mnohdy až za roh, eventualit vždycky vidím tisíce. A negativní stránky ke každé z nich.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >