Otehotneni pres injekcni antikoncepci

234
14.6.15 21:45

Otehotneni pres injekcni antikoncepci

Milion tisic temat-ja vim, ale i tak muj dotaz zni zda je mozne otehotnet pres tu antiko aplikovanou do stehna, tzv injekcni antikoncepce. Muj problem je ze mam 14 mesicniho chlapecka, kojim jen v noci, MS mi nedorazila jeste od otehotneni a v lednu jsem mela naposledy aplikovanou injekci. Mela sem jit v dubnu, nesla jsem, mame nechraneny styk. Vcera sem zaspinila, dnes se mi mota hlava, mozna unavenejsi, ale to je u me bezny u batolete. Vic jak tyden mi bolel pobrisek jako na MS, tesila sem se ze dorazi a nic. Jde otehotnet kdyz nemam cyklus, jako MS? Nebo se treba probehla ovulace a melo dojit k MS ale vajicko bylo oplodneno a uhnizdilo se. Jen se chci zeptat zda mate nektera zkusenosti treba jen z vypraveni od kamaradek. Ja cetla ze u techto antikoncepci se nemusi otehotnet 10-31 mesicu, tak se mi to zda zvlastni. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ya-ya
14.6.15 21:50

Bože, tak si kup test ne? :roll:
nechapu jak otehotnet pres antikoncepci, kdyz jsi na injekci v dubnu nedorazila a menstruaci obvykle predchazi ovulace, takze mozne to samozrejme je

• Citovat
  • Upravit
234
14.6.15 21:53

Boze test sem si kupovala a pred tydnem nic…ms predchazi ovulaci? Tak jakto ze je MS? MS je snad ze odchazi neoplodnene vajicko z tela ven a reakci at si koupim test sem nepotrebovala cist. Nejsem blba. Ptala sem se na zkusenosti asi neee???,,,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17277
14.6.15 21:54

@laugher když nemáš antikoncepci tak těhotná být můžeš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
14.6.15 21:55

A otehotnet pres injekci sem myslela tak, kdyz se pise ze s tuhle injekci se nemusi 10-31 mesicu otehotnet. Zda je telo jeste proste plne tech latek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166

Pokud bys byla těhotná, tak by to ale nebylo přes antikoncepci!!! Ta ti přestala účinkoval v dubnu :roll: Ano, někdo nemusí ovulovat i rok po poslední injekci, ale stejně tak může hned po vynechané injekci přijít ovulace. To, že jsi neměla menstruaci ještě neznamená, že nemohla proběhnout první ovulace. Pokud už jsi měla první ovulaci po vysazení, mohla jsi klidně otěhotnět a žádná menstruace už ani nepříjde. Doporučuji si udělat zítra test a pokud bude negativní a ty další dítě teď nechceš, tak začni používat jinou antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ya-ya
@laugher píše:
Boze test sem si kupovala a pred tydnem nic…ms predchazi ovulaci? Tak jakto ze je MS? MS je snad ze odchazi neoplodnene vajicko z tela ven a reakci at si koupim test sem nepotrebovala cist. Nejsem blba. Ptala sem se na zkusenosti asi neee???,,,

navic neumis cist :roll:

• Citovat
  • Upravit
234
14.6.15 21:57

No to tušim, jen ale ta injekce - na ni je sama spatna zkusenost. Ze holkam neslo otehotnet i 2 roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17277
14.6.15 21:57

@laugher ptala jsi se jestli je možný že jsi těhotná takže rada o testu je logická

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
14.6.15 21:58

Dekuji za nazor… :potlesk: :potlesk: :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
14.6.15 21:59

No ja vim, vyjela sem zbytecne…omlouvam se. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1166
14.6.15 21:59

@laugher Každé tělo je jiné a každý na tuhle antikoncepci reaguje jinak. Kdyby ten účinek byl jistý 10-31 měsíců, jak píšeš, tak by se nechodilo na aplikace každé 3 měsíce, ale třeba jen 1× za těch 10měsíců, nemyslíš? Jinak mě se cyklus vrátil za 2 měsíce po vynechání injekce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
14.6.15 22:00
@Ya-ya píše:
navic neumis cist :roll:

ale neni blba, neee? ;)

edit: tak ja se taky omlouvam, tvoje reakce mi prisla prehnana. ale kvituju, zes to vzala zpet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
14.6.15 22:03

Tak zkusim test…i kdyz si nemyslim ze bych mohla byt tehotna. Miminko by mi nevadilo, pokud bych nechtela tak se chranim. Kojim trochu v noci sem tam pres den, takze i to kojeni to muze zmenit, vim ze kojeni neni antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
234
14.6.15 22:05

Mrzi me ze takhle reaguju. Nezlobte se. Asi sem naladovejsi :) tak dik holky za rady i kdyz TT je asi to co je nejrozumnejsi nez dumat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama