Otevře zítra Pepco?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4893
18.1.21 19:54
@Melodie91 píše:
Tak podle me otevrit muzou, kdyz budou nabizet jen ten povoleny sortiment…jen tam nekoupis nic jineho

To mi připomnělo. V pátek jsem potřebovala vteřinové lepidlo. V Coopu ho měli, ale prý mi ho nemohou teď prodat. Šla jsem vedle do trafiky a tam mi ho klidně prodali.To jsou pravidla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52167
18.1.21 20:02

Podle toho co jsem zaslechla ve zpravach. Tak detske obleceni, papirenske potreby, detske boty smi prodavat. Ale nesmi prodavat hracky. Varim, tak jsem treba neslysela uplne dobre :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.1.21 20:08
@Mufina píše:
Taky jsem nad tím přemýšlela, jestli tyhle ksefty budou otevírat. Do Pepca mě teda nikdo nedostane, ale třeba Takko, HM a tak by se hodily.

H&M koupíš podstatně lépe přes e-shop. Já do obchodů kvůli dětskému oblečení nechodím vůbec. Všechno bohatě jistí různé e- shopy. Minimálně Lindex, H&M, Reserved. Papírnictví jistí zase Sevt a prochytrehlavicky. Vůbec nechápu to vyšilování kolem zavřených obchodů. Nám nijak nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3387
18.1.21 20:08

Mám známou v Takku a dnes jsem se jí ptala, jestli vůbec mají nějaké zboží. Prý mají jen to co měli před vánocemi. A vzhledem k tomu, že ty kšefty byly vykoupeny, tak jsem zvědavá, co tam budou mít. A to si myslím, že bude případ Pepca, Kiku… a pod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25585
18.1.21 20:36
@Kriss Tina píše:
To by neměli otvírat už nikdy :mrgreen:

Souhlasím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19388
18.1.21 20:37

@zimni.bludiste jenze treba z Lindexu jde ted zbozi 2-3 tydny. Mam trimesicni dite a jedna objednavkax sla tak dlouho, ze az ted otevrou, tak pujdu zbozi vratit, dite zatim z toho vyrostlo. Takze ja necekam na Pepco, ale na kamenny Lindex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1724
18.1.21 20:54
@GabinkaCh píše:
To mi připomnělo. V pátek jsem potřebovala vteřinové lepidlo. V Coopu ho měli, ale prý mi ho nemohou teď prodat. Šla jsem vedle do trafiky a tam mi ho klidně prodali.To jsou pravidla :zed:

Jo vterinovy lepidlo jsem taky shanela, trafika me nenapadla :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
18.1.21 21:09
@GabinkaCh píše:
To mi připomnělo. V pátek jsem potřebovala vteřinové lepidlo. V Coopu ho měli, ale prý mi ho nemohou teď prodat. Šla jsem vedle do trafiky a tam mi ho klidně prodali.To jsou pravidla :zed:

Moje mama pro mě ukořistila stolni kalendář v knize, zrovna nekoho zahlidla pres vylohu, zaklepala a koupila. Ja ho neměla, vzdycky mi to dojde az v lednu, ze uz nemám. A prej ho nikde prodávat nemuzou, páč zavřený papírnictví. Logika :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2580
18.1.21 21:11
@zimni.bludiste píše:
H&M koupíš podstatně lépe přes e-shop. Já do obchodů kvůli dětskému oblečení nechodím vůbec. Všechno bohatě jistí různé e- shopy. Minimálně Lindex, H&M, Reserved. Papírnictví jistí zase Sevt a prochytrehlavicky. Vůbec nechápu to vyšilování kolem zavřených obchodů. Nám nijak nevadí.

Já mám teda dost smůlu, velioost meho syna je pravidelně všude vyprodaná, nakupy přes eshop mě otravujou, kdyz nemam co koupit. Do pepca teda nechodim, resp. pro uterky nebo svíčky, prp oblečení ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3238
18.1.21 21:32
@Taktinevím píše:
já krabičky s víčky, skleněný dózy apod. do kuchyně. :palec: Ale abst´ák nemám, mám všeho dost
To já taky nemám, chodim tam max jednou za ctvrt roku…
@inkakřivák píše:
@welovefashion Pastelky jsou nekvalitní, děsně se lámou, a bodovky mají příšerný barvy. Možná pro hodně malé děti.

Minule jsem tam koupila voňavé fixky, barvy vodovek se dětem libi a pastelky když s nimi 30× trisknou o zem se zlamou kvalitní i nekvalitní… ;) na domácí tvoření to úplně stačí, do školy kupuju lepší a nemám doma žádného Van Gogha ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
18.1.21 21:34
@Kelsey píše:
Hodne stesti ve fronte. To zas bude fotek na fb.
Tam by mi ted nikdo nedostal.
Ale potrebuji knihovny. Otevrou knihovny?
Nejspis ne.

U nás funguje na objednávku. V online katalogu si vybereš knihu a objednáš telefonicky. V domluvený čas nachystají. Není to ono, ale lepší než drátem do oka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52167
18.1.21 21:43
@berusa.m píše:
U nás funguje na objednávku. V online katalogu si vybereš knihu a objednáš telefonicky. V domluvený čas nachystají. Není to ono, ale lepší než drátem do oka.

Zkusim jim zitra napsat. Mam pripraveny seznam. Mi nejde o nejake knihy. Potrebuji dalsi literaturu na diplomku, at mi to stahnou v knihovnach po republice.
Strasne mi to brzdi v praci. Ale radeji bych to resila osobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4794
18.1.21 22:39
@Melodie91 píše:
Jo vterinovy lepidlo jsem taky shanela, trafika me nenapadla :zed:

Příště jdi na benzínku, tam seženeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17908
18.1.21 22:51

Já sehnala boby v Bambuli 8) a jakej to s nima byl krásnej týden!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13887
19.1.21 06:01
@zimni.bludiste píše:

Ono je to pro mě někdy rychlejší, když chci jednu věc, navrhni do kšeftů, vezmu, zaplatím a jdu. Na netu kolikrát dlouze vyhledávám a nebaví mě to :roll: my teď potřebujeme hlavně rukavice, protože děti poztrácely a teplou čepici, protože si ji dcera ztratila ve škole. Jinak mame vše, papírnictví nepotřebujeme, to máme ještě že září.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat