Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Dobrý den, náš malej přes den spí a v noci mu to nejde. Chce krmit po 1,5 hodině pak půl hoďky usíná, spí hodinku, pak se probudí a nemůže spát a po chvilce začne kňourat a chce prso. A takhle je to od večera do rána. Díky bohu, že neřve ale i tak celkem padám na hubu. Dá se s tím něco dělat, pomalinku mu to otáčet či je ještě brzy?
Ahojky…nemyslím si, že je brzo, začít mimíka zvykat na režim..horší je to dodržovat a vydržet, protože se to mu to určo nebude líbit…já jsem začala tím, že jsem malýho v učitou dobu dala do postýlky, třeba jen na 15 minut, zvyšovala jsem to a ted už ví, že v postýlce se spinká a kdykoliv ho tam dám, usne…někdy to trvá dýl a někdy je tuhej za pár vteřin…ted už jí i spí ve stejnej čas každej den..plus mínus pár minut…ale je fakt, že jsem začala asi ve 2 měsících a funguje nám to tak měsíc…
Ahoj, nemyslím si že by bylo brzy na otáčení dne a noci, prozatím určitě spi přes den sním ať jsi trochu použitelná a pomaloučku otáčej, hlavně si sním v noci nehraj a podobně, já měla celkem štěstí že malá to celkem neměla tak hodně otočený. Držím palce ať se vám to brzy otočí a hlavně hodně síly
![]()
Je moc malinkatej. Já jsem najela na režim hned po 6tinedělí a stejně se nedařilo ve 4. měsíci to jakš takš pochopil( vstával jen 3* za noc) a od 5. měsíce na novo co půlhodiny az hodinu vzhůru v noci. tohle trvalo do 7. měsíce. Tak jsem vzala nutrilon a spinká jak andílek už 14 dní celou noc(už předtím byl přikrmovaný). Je to sice na palicu ale musíš vydržet. Nemůžeš čekat že ti dítě v 6 týdnech prospí celou noc ![]()
@Vuninka bohužel jo…malej byl na operaci, tak jsme museli…a když jsem kojila, budil se jen jednou v noci
@nunik píše:
@Vuninka bohužel jo…malej byl na operaci, tak jsme museli…a když jsem kojila, budil se jen jednou v noci
a copak se vám stalo? ![]()
@Vuninka srostlá stěna přechodu mezi žaludkem a dvanácterníkem, malej hodil šavli metr daleko, tak mu to museli rozříznout…jizvu na bríšku má velkou 8 cm. od tý doby máme zahuštěný mlíčko, protože k tomu má i reflux…