Pálení penisu po styku

Anonymní
20.7.11 00:04

Pálení penisu po styku

Dobrý den,
prosím o radu manžel má po pohlavním styku pálení penisu.HA neužívám jsem 16m po porodu.Dřív problémy nebyli. já žádný problém nemám žádné svědění,pálení nic.Jen manžel po styku má pálení a do druhého dne jako by mu otekl a zčervenal a pak to zase po nějaké době přejde.Nevíte někdo čím by to mohlo být?Děkuji za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4608
20.7.11 00:14

Tak ať zkusí krém canesten nebo clotrimazol 2krát denně. Je to bez receptu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.11 00:23

Myslíš,že by to mohla být plíseň? I když já žádné příznaky nemam? Mam jenamazol má si to zkusit namazat?On si myslí,že to má z mého poševního sekretu,že by to mohlo být třeba nějak hormonálně rozházený a produkovat něco co ho dráždí.Zase se mi nikde nechce lítat k dr. když já nemam žádný problém. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4608
20.7.11 00:32

Možný to je, i když ty to nemusíš mít. Právě to pálení a zčervenání jsou myslím příznaky mykózy. Co od Dr. vím, tak třeba ženská může mít mykózu, ale chlap nemusí mít žádnej příznak. Je možný, že to může být i naopak. Ten jenamazol taky může být. Však tím nic nezkazíte a uvidíte, jestli se to lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.11 06:35

ahoj, přikláním se k té mykoze, zkuste zmiňované léky ..... u nás je to tak, že já mám problémy s mykozou i gen. opary a přítel nikdy nic, takže by to mohlo být i u vás :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5606
20.7.11 07:45

mám před porodem a doktor mi bral stěry a oznámil mi že mám kvasinky,ale mě nic nesvědilo a to poznám po prvním dítku jsem na to hodně trpěla a tak je možné že by to mohl mít.Zkus Fungicidin je to taková malá tuba,vždy když jsem měla pocit že to na mě jde tak jsem se namazala uvnitř tak dva dny preventivně a vše OK a samozřejmě upozornila jsem partnera ať se taky maže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
dada1511
20.7.11 08:12

Pokud má problém manžel,a spíte spolu,máš ho i ty,akorád jsi buď imuní,nebo se to u tebe neprojevuje,nebo to chytl „jinde“ a teď má problém.Každopádně bych si zašla na gyndu,i když ty problém nemáš,pro jistototu.Když doktor něco najde,poléčí vás oba.

• Citovat
  • Nahlásit
1026
20.7.11 09:06

Bez návštěvy doktora bych teda zrovna na penis nic nemazala:-(
A ty můžeš být nějaký přenašeč bez problémů a tak se to nikdy nevyléčí, když se bude mazat jenom on. podle mě teda.
Normálně bys měla jít na stěry, to snad není nic hroznýho, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.11 10:34

Já jsem na gyndě byla asi 3 týdny zpět a dělal mi kompletní vyšetření včetně stěru a vše v pořádku.Ale manžela to potom druhý den zase přejde a nic ho nepálí ani nesvědí.Jen vysloveně po styku.

• Citovat
  • Nahlásit
5606
20.7.11 12:06

Jednou to měl i ten můj,ale vím jen že jsem mu dala mast a za dva dny OK od te doby nic.Taky jsme měli po styku,ale mám takové tušení že jsme zrovna používali lub.gel. :think: tak by to mohlo být i s toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
20.7.11 19:27
mlask píše:
Bez návštěvy doktora bych teda zrovna na penis nic nemazala:-(
A ty můžeš být nějaký přenašeč bez problémů a tak se to nikdy nevyléčí, když se bude mazat jenom on. podle mě teda.
Normálně bys měla jít na stěry, to snad není nic hroznýho, ne?

Proč ne? Ty krémy jsou i pro chlapy a neublíží. Uškodit to nemůže, jedině pomoct. Stejně by mu dala asi některý z těch krémů. Pokud to třeba není nějaký zánět močáku nebo zápal.

Já jsem to měla teď nedávno a to mě stěry nedělala, jen mě vyšetřila, stačil ji popis příznaků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
20.7.11 19:29
dada1511 píše:
Pokud má problém manžel,a spíte spolu,máš ho i ty,akorád jsi buď imuní,nebo se to u tebe neprojevuje,nebo to chytl „jinde“ a teď má problém.Každopádně bych si zašla na gyndu,i když ty problém nemáš,pro jistototu.Když doktor něco najde,poléčí vás oba.

Nemusel to chytit jinde. Stačí třeba, když se tam dostane mýdlo a je z toho mykóza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.7.11 20:07

Manžel nemá důvod mi zahýbat jinde.

• Citovat
  • Nahlásit
5606
20.7.11 20:56

Já si taky myslím že ti nezahnul to je bylbost i pro toho chlapa je to nepříjemné tak i pro nás :hug: myslím že by to taky mohlo být s toho mýdla,vem si teď je také vedro i ti chlapi to tam dole nemají jednoduché stačí se zapotit a do toho to mýdlo a je to.Já nemůžu žádne mýdlo s Avonu to mám kvasinky hned na druhý den.Měl by se podle mě častěji mýt bez mýdla pořádně vysušit zatím než ho to přejde a sex by na pár dni vynechala. :think: Používat samostatný ručník.Ten krém fungicidin je fakt super i na prevenci vždy mě zachránil a ani jsem nebyla u doktora. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4608
20.7.11 21:18
Anonymní píše:
Manžel nemá důvod mi zahýbat jinde.

Já bych si to ani netroufla sem napsat. Jako mykóza se může udělat kdykoliv, třeba když berete antibiotika. Mě teda zahýbáni nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat