Pánev Tefal Wok Logics na slevový kupon v Albertu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.10 09:46
Pánev tefal wok logics na slevový kupon v albertu

Na posledním nákupu v Albertu jsme dostali u pokladny slevovou knížečku - je tam Wok pánev od Tefalu se slevou 300 Kč, tedy za 399 Kč. HLedala jsem tuhle konkrétní na netu, zajímalo mě, na které sporáky je vhodná. Ale tuhle konkrétní pánev jsem nenašla ani na ofic stránkách Tefalu 8-o Máte ji někdo?? Jaká je, popř. je vhodná i na indukci??

Reakce:
monapupp
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 29.10.10 10:03

Ahoj.Máme ji doma již dva roky a pořád je super. :-) Ale mám plyn,takže s druhou otázkou ti neporadím.

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.10.10 13:04

Fakt? Mě právě teď odrazuje to, že ji fakt na netu nemůžu pod tímhle názvem najít. Takže mě napadá, jestli je to fakt Tefal nebo nějaká napodobenina :nevim:
Já bych právě potřebovala, aby to šlo i na indukci, jelikož se pořád rozhodujeme, na čem budeme v nové kuchyni vařit, takže nádobí musí být univerzální :mrgreen:

monapupp
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 29.10.10 17:35

Tak já bych tedy plyn neměnila.Je na tom mnohem lepší vaření a tolik to nestojí :-) Ale to je věc názoru :-) .JInak na pánvy by měl být leták a na něm ukazatele na co je vhodná.My už ji máme dlouho a fakt super pávev :-) .

danca3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.10 22:50
Tefal WOK

Našla jsem tu pánev na německém webu. Pozor není na indukční vařič!!! Ale je z kvalitního materiálu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >