Reklama

Paragraf pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella9
Stálice 87 příspěvků 09.05.18 13:45
Paragraf pro manzela

Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Reklama

Reakce:

a12
Vesmírná mluvilka 30488 příspěvků 09.05.18 13:50
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Ja kdyz byla v porodnici, tak se starsim byl pritel doma, paragraf mu vystavili v porodnici.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 09.05.18 14:01

Mám dojem že toto nejde..mladší dítě by muselo být nemocné ( případně kdyby " ukecal doktorku at napíše že je nemocné )..na zdravé dítě nelze dát paragraf a ani na vás v nemocnici nelze dát paragraf

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32407 příspěvků 09.05.18 14:10
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

ano jde to, je to ošetřovačka a vystaví mu jí v nemocnici.

Apaji
Kelišová 5335 příspěvků 09.05.18 14:10

Ano, myslím, že to lze - kamarádka měla nedávno několik zkušeností po sobě. Byla s mladším opakovaně hospitalizovaná v nemocnici (taktéž na RD), manžel měl na starší paragraf.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 14:10

@smurfka nesmysl jde to tak že se vystavuje paragraf na matku protože není schopná pečovat o dítě, vystaví nemocnice po dobu pobytu

selia
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 9 inzerátů 09.05.18 14:12

@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62533 příspěvků 3 inzeráty 09.05.18 14:50
@selia píše:
@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

Přesně tak, vystaví nemocnice…

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 10.05.18 09:44

@Ella9 jde to v klidu, vystaví nemocnice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama