Paragraf pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella9
Stálice 74 příspěvků 09.05.18 13:45
Paragraf pro manzela

Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinea12
Nadpozemská drbna 27415 příspěvků 09.05.18 13:50
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Ja kdyz byla v porodnici, tak se starsim byl pritel doma, paragraf mu vystavili v porodnici.

smurfka
Nadpozemská drbna 28289 příspěvků 09.05.18 14:01

Mám dojem že toto nejde..mladší dítě by muselo být nemocné ( případně kdyby " ukecal doktorku at napíše že je nemocné )..na zdravé dítě nelze dát paragraf a ani na vás v nemocnici nelze dát paragraf

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32020 příspěvků 09.05.18 14:10
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

ano jde to, je to ošetřovačka a vystaví mu jí v nemocnici.

Apaji
Závislačka 4824 příspěvků 09.05.18 14:10

Ano, myslím, že to lze - kamarádka měla nedávno několik zkušeností po sobě. Byla s mladším opakovaně hospitalizovaná v nemocnici (taktéž na RD), manžel měl na starší paragraf.

ka2ka
Extra třída :D 11461 příspěvků 09.05.18 14:10

@smurfka nesmysl jde to tak že se vystavuje paragraf na matku protože není schopná pečovat o dítě, vystaví nemocnice po dobu pobytu

selia
Ukecaná baba ;) 1742 příspěvků 5 inzerátů 09.05.18 14:12

@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60883 příspěvků 3 inzeráty 09.05.18 14:50
@selia píše:
@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

Přesně tak, vystaví nemocnice…

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 09:44

@Ella9 jde to v klidu, vystaví nemocnice.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Jindřich Forejt: Svatba to bude komická, postará se o to rodina Meghan

Necelý den zbývá do královské svatby, u které se věří, že navždy změní pojetí... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama