Paragraf pro manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ella9
Kecalka 109 příspěvků 09.05.18 13:45
Paragraf pro manzela

Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Reakce:
a12
Hvězda diskuse 35636 příspěvků 09.05.18 13:50
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

Ja kdyz byla v porodnici, tak se starsim byl pritel doma, paragraf mu vystavili v porodnici.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30503 příspěvků 09.05.18 14:01

Mám dojem že toto nejde..mladší dítě by muselo být nemocné ( případně kdyby " ukecal doktorku at napíše že je nemocné )..na zdravé dítě nelze dát paragraf a ani na vás v nemocnici nelze dát paragraf

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32607 příspěvků 09.05.18 14:10
@Ella9 píše:
Zdravím. Nevíte náhodou někdo, jestli má manžel nárok na paragraf v této situaci - jsem na MD, se starším dítětem půjdu na pár dnů na plánovaný zákrok do nemocnice a manžel chce zůstat s mladším doma na paragrafu. Lze to? A kdo mu paragraf vystaví - dětský obvodní lékař nebo doktor v nemocnici nebo můj prakticky doktor, když vlastně budu v nemocnici a nemůžu pečovat o mladší, byť fakticky nejsem nemocná? Díky za rady.

ano jde to, je to ošetřovačka a vystaví mu jí v nemocnici.

Apaji
Kelišová 5474 příspěvků 09.05.18 14:10

Ano, myslím, že to lze - kamarádka měla nedávno několik zkušeností po sobě. Byla s mladším opakovaně hospitalizovaná v nemocnici (taktéž na RD), manžel měl na starší paragraf.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 14556 příspěvků 09.05.18 14:10

@smurfka nesmysl jde to tak že se vystavuje paragraf na matku protože není schopná pečovat o dítě, vystaví nemocnice po dobu pobytu

selia
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 09.05.18 14:12

@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65560 příspěvků 09.05.18 14:50
@selia píše:
@Ella9 vystavi vam to v nemocnici - pro otce, protoze osoba, ktera o dite pecuje, je v nemocnici jako doprovod nezletileho ditete. Docela snado to lze najit v zakonuo nemocenskem pojisteni.

Přesně tak, vystaví nemocnice…

martina.se
Hvězda diskuse 56917 příspěvků 10.05.18 09:44

@Ella9 jde to v klidu, vystaví nemocnice.

Váš příspěvek
Reklama