Pediatři na Chrudimsku

15
10.8.15 17:45

Pediatři na Chrudimsku

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s pediatry na Chrudimsku? Mám TP na konci listopadu a tak se porozhlížím kam k lékaři miminko zaregistrovat. Bydlíme nedaleko Nasavrk a tak zvažuji lékařku přímo z Nasavrk, nebo Slatiňani, Hlinsko, Seč? Jaké máte prosím zkušenosti?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.8.15 20:07

Kdyby Vám nevadilo jezdit do Skutče, tak Mudr. Kovářová. Je úžasná, vždy poradí a pomůže a hlavně nic nenutí +skvělá sestřička ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
11.8.15 12:44

Děkuju moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
11.8.15 13:07

Neporadim ti ke komu chodit, ale ke komu nechodit a to k Mudr. Michalkove, ktera ordinuje na Seci a v Trhove Kamenici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
11.8.15 13:44

Taky doporučuju Skuteč, Mudr. Kovářová je skvělá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 14:14

Nemáte zač, kdyby se Vám chtělo, tak mrkněte na webovky paní doktorky…
www.mudrkovarova.cz :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
12.8.15 19:39

dotaz pro vema

Můžu se tě zeptat proč nechodit k mudr. Michálkové jakou sní máš zkušenost? Brzo nás čeká stěhování a počítala jsem že se přehlásíme do Seče. Kamarádka ji zas jen chválí tak teď jsem zmatená 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
12.8.15 22:34

Nepotrebuji detskeho doktora nijak casto, nastesti, asi 4krat do roka pro obe deti. Ale potrebuji fungujiciho doktora ne toho, ktery ma vecne neplanovane volno, zkracenou ord.hodiny.co se tyce pece tak asi tak nejak v norme, i kdyz pripominky bych mela, jsem zdr. sestra, tak dokazi urcite veci vyhodnotit. Jinak nechci nikoho pomlouvat, kazdy at se
rozhodne sam koho bude navstevovat. Ja jsem s detmi 2 krat za rok musela jet jinam protoze pani doktorka mela volnicko. Takze jsem obe deti prehlasila do ordinace ktera funguje minimalne kazde dopoledne. Kam se stehujes, ze jsem tak zvedava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
13.8.15 21:32
@vema píše:
Nepotrebuji detskeho doktora nijak casto, nastesti, asi 4krat do roka pro obe deti. Ale potrebuji fungujiciho doktora ne toho, ktery ma vecne neplanovane volno, zkracenou ord.hodiny.co se tyce pece tak asi tak nejak v norme, i kdyz pripominky bych mela, jsem zdr. sestra, tak dokazi urcite veci vyhodnotit. Jinak nechci nikoho pomlouvat, kazdy at se
rozhodne sam koho bude navstevovat. Ja jsem s detmi 2 krat za rok musela jet jinam protoze pani doktorka mela volnicko. Takze jsem obe deti prehlasila do ordinace ktera funguje minimalne kazde dopoledne. Kam se stehujes, ze jsem tak zvedava?

Tak to je zvláštní :think: Právě že se stěhujeme blízko Seče tak se mi nechce s malou nikam moc dojíždět tím spíš že nemam auto když je manžel v práci. S tím volnem si mě docela naplašila tak jsem to probrala ještě s kamarádkou a říkala mi přesně opak… že prý k mudr. Michálkové chodila sama jako dítě a teď i se všema svíma dětma a vždycky uplně v pohodě a že klasickou dovolenou si snad ani nebere jen občas jeden den a má to prý dopředu na netu…Dokonce jim dcerku ošetřila i v neděli když ji hodně bolelo bříško i CRP jim udělala. Říkala že i na mobil volat není problém vždycky poradí i mimo ordinační dobu. Tak se k ní zaregistruju a uvidím sama možná že když nechodíte k doktorovi tak často tak si se zrovna trefila že tam dva krát nebyla, nevím ale kamarádka ji fakt chválí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
13.8.15 22:59

Jj je to mozne, ze mam pech, rikam nikoho nechci pomlouvat, nastesti mame moznost vyberu a proste mne to nevyhovovalo tak jsem sla jinam. Potiz je v tom ze v dobe nepritomnosti nema za sebe zastup a mne se prici jezdit na pohotovost, treba s vetsim kaslem. Z mych znamych co maji nebo meli deti, ji nechvali rozhodne nikdo. Ale uvidis… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama