Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
mmonica píše:
Potah na autosedacku peru hned pred pouzitim a potahy v kocarku take, jsem uchyl na hygienu
ježííš, to kdybys pak viděla moje dítě venku, špinavý jak prase od trávy a písku a hlíny, jak si tou špinavou rukou matlá po uslintaný hubě …
by tě asi vezli co??
![]()
Ona je hygiena a hygiena … ![]()
no vyznělo to jako magorárna na čištění, ale to čistím jen když to přínesu z obchodu, samozřejmně jsem pro čistou špínu
jen prostě nevím kde se to všude předtím válelo. To že to potom už moc neperu a nečistím je protože vím kde sem s tím jezdila byla a tak ![]()
určitá hygiena snad musí bejt ne ?
andela píše:mmonica píše:ježííš, to kdybys pak viděla moje dítě venku, špinavý jak prase od trávy a písku a hlíny, jak si tou špinavou rukou matlá po uslintaný hubě …
Potah na autosedacku peru hned pred pouzitim a potahy v kocarku take, jsem uchyl na hygienuby tě asi vezli co??
![]()
Ona je hygiena a hygiena …
a vis, ze trava, pisek a hlina mi ani tak nevadi, ale tohle je proste spina z vyroby, to je to same jako kdyz vyperu nove obleceni z obchodu, pere se hlavne kvuli chemikaliim z vyroby
mmonica píše:andela píše:a vis, ze trava, pisek a hlina mi ani tak nevadi, ale tohle je proste spina z vyroby, to je to same jako kdyz vyperu nove obleceni z obchodu, pere se hlavne kvuli chemikaliim z vyrobymmonica píše:ježííš, to kdybys pak viděla moje dítě venku, špinavý jak prase od trávy a písku a hlíny, jak si tou špinavou rukou matlá po uslintaný hubě …
Potah na autosedacku peru hned pred pouzitim a potahy v kocarku take, jsem uchyl na hygienuby tě asi vezli co??
![]()
Ona je hygiena a hygiena …
Ano teď si na to kápla to je ono co jsem myslela
už mi to tím těhu nemyslí ![]()
u kočárku jsem prala vnitřek, stejně tak autosedačku. ale tu jsem kupovala od kamarádky po dětech, takže to bylo potřeba
jinak peru všechno oblečení přinesené z obchodu, dětské i dospělácké. potah na matraci bych neprala, nové hračky ano. jak plyšové, tak omývám pečlivě i plastové. viki si cpe všechno do pusy
ale když se mi to pak válí doma po zemi, tak to neřeším a sem tam opláchnu od největší špíny ![]()
Jahudka87 píše:
Já teda prala vše, jsem děsná hygiena![]()
a plyšový hračky bych vyprala určitě, peru všechny, např. lamaze, ikea atd. dávám to na ruční praní do pračky. Bůh ví kolik lidí na to v obchodě šáhlo a kdo
![]()
taky jsem prala všechno
Uf, celkem jsem si po přečtení příspěvků oddychla. Taky peru všechno co jde, aspoň na ruční praní. A někdy jsem si kvůli tomu připadala jako tydýt… ![]()
Jé to je reakcí děkuji ![]()
Tak já to asi taky raději vyperu, taky mi to dělá nějak zle, když člověk neví, kdo na to všechno sahal a tak…Kočár z venku asi jen otřu vlkým hadříkem a vnitřek zkusím na jemno vyprat a ten potah autosedačky, teda taky vyperu, doufám, že to půjde dobře sundat… ![]()
Hračky co půjdou, tak taky vyperu, ty s hracíma stojkama asi aspoň otřu vlkým hadříkem…No uvidíme, doufám, že tím nic nezničím… ![]()
Všem děkuji za názory ![]()
já myslím že to nezničíš, já peru skoro všechno, i to co je s cedulkou že se nesmí prát, dávám to na ruční praní a bez odstředění nebo jenom na hodně nízký otáčky. ![]()
tak jo, nové oblečení peru taky že, bo t většinou „smrdí“ něčím .. divně zapáchá. Ale neperu třeba zimní bundu novou, bo je napuštěna impregnací, stejně jako kočár.A neprala jsem ani péřovou bundu zakoupenou v sekáči, ta byla vyprána ž po zašpinění … A nemyslím že otřením vhkých hadříkem něco vydesinfikuju ![]()
Já asi budu u vás čuně, bo jedunou desinfekci kterou vlastním je WC čistič, a nepřijde mi to nic zvláštního
![]()
andela píše:
tak jo, nové oblečení peru taky že, bo t většinou „smrdí“ něčím .. divně zapáchá. Ale neperu třeba zimní bundu novou, bo je napuštěna impregnací, stejně jako kočár.A neprala jsem ani péřovou bundu zakoupenou v sekáči, ta byla vyprána ž po zašpinění … A nemyslím že otřením vhkých hadříkem něco vydesinfikuju
Já asi budu u vás čuně, bo jedunou desinfekci kterou vlastním je WC čistič, a nepřijde mi to nic zvláštního![]()
Podle obrázku vidím, že už máš dvě děti, moje je to první, takže možná u druhého už tyto věci taky nebudu, tak řešit ![]()
Jinak otřením hadříkem to určitě nevydezinfikuju, ale budu mít trochu lepší pocit
Potahy na kočáru vyperu asi až se fakt nějak zasviní, vyprat vnitřek si myslím bude stačit ![]()
Peru vše nové, pro děti i dospělé. Pro miminko kor. Musí to krásně vonět a dýchat čistotou a ne smrdět nějakou chemikálií.
Tak jsem vyprala potah na autosedačce a ty potahy na matrace (mám dvě) a přežily
takže super, hned mám lepší pocit ![]()
kočárek jsem uvnitř otírala hadříkem s mýdlovou vodou.u sedačky jsem to nestihla a plyšáčky peru.jinak veškeré nové oblečení pro nás i malého peru také.
ne neprala
s prominutím, nejsem padlá na hlavu
. ..... za prvé je kočát naimpregnovanej, a za druhé venku se na něj nachytá takový špíny … plyšáky jako mimi neměl, později jo, ale tak že si je prohlídl když je dostal a pak se válej kolem postele a slouží jako lapač prachu.Za těch 5 let jsem prala jednou některý, a oblíbeného tygra asi 4krát, toho jedinýho jája tahá sem tam, a občas je špinavej jak prase.
OT - jsem někde zahídla jak někdo psal, že on nebo jeho známá kamarádka či co, dítku loupe!! rohlík, resp. mu dává jen ten vnitřek protože bůhví kdo na to sáhl.
za mě děvčata … nepřehánějte, vždyť je to jen čistá špína
.