Pes zvrací krev

Anonymní
28.11.19 11:03

Pes zvrací krev

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat jestli se vám taky někdy stalo že váš pejsek zvracel krev… Dnes ráno můj pes právě krev zvracel a tak jsem chtěla jít na veterinu, ale 2minuty potom byl úplně v pořádku somroval jídlo tulil se… Tak jsem si řekla že počkám jestli ještě nebude jednou zvracet a půjdu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
28.11.19 11:05

Určitě bych tam zavolala, a objednala se, i když už nebude zvracet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
28.11.19 11:06

Zdravím, nestalo se nám to nikdy za 19 let co máme psy… já bych jela hned.

Příspěvek upraven 28.11.19 v 11:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
28.11.19 11:06

Jela bych na veterinu a nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
28.11.19 11:11

No, nejsem milovník psů ani nadšenec do zvířat obecně, mám jen kočky, ale kdyby se něco takového stalo, hned bych volala na veterinu, aby mi poradili, jestli jet hned, nebo na něco čekat. :nevim: Už jsem tam volala kvůli „větším blbostem“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
28.11.19 11:22

Stalo a jeli jsme radsi hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
28.11.19 11:28

Okamžitě bych jela na veterinu! Kdyby ti dítě zvracelo krev nebo ty kdyby jsi zvracela krev tak by si taky jela okamžitě na pohotovost nebo snad ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35321
28.11.19 11:29

Hned bych volala a jela. Oni psi jsou hrozní tvrdasi. Naší jednou vyloženě tekla krev z konečníku, vraceli jsme se z procházky. Celou prolitala po poli. Takže druhý den veterina, a měla nádor na slezině. To bylo v sobotu, na pondělí tedy operace. A v neděli večer už jsme mysleli, že nedožije rána. Dožila, nádory měla tři z toho jeden prasklý. V ten pátek a ani v sobotu nebýt té krve, by to nikdo neřekl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
28.11.19 11:40

Určitě bych neřešila zde, ale vzala psa na veterinu, i když se chová normálně, protože zvracet krev normální není. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
28.11.19 12:14

Jela bych hned! Kdysi dávno náš pejsek zvracel taky krev a veterinář zjistil otravu, asi někde venku něco snědl, ačkoli je mi to divné, protože když jsme mu chtěli dát venku sami jídlo, tak nikdy venku nic nechtěl vzít do pusy :)) Naštěstí to dopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1716
28.11.19 14:33

Stalo se nám to u čivavy, já vyděšená letěla hned na veterinu. No nakonec to nic nebylo, dostal injekci spaspolytik a pár dní diety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat