Pěstounské organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Baryk2891
Povídálka 26 příspěvků 01.02.18 10:03
Pěstounské organizace

Ahoj podala jsem si žádost o pěstounskou péči, a brodim se různými organizacemi a nemohu se rozhodnout se kterou budu spolupracovat. Chtěla bych slyšet vaše názory a zkušenosti no recenze na tyto organizace. Jakou doporučujete a se kterou máte špatné zkušenosti. Jsem z Prahy, ale treba se diskuze rozjede na celé čr a pomůže i jinym budoucím pěstounům. Diky za vaše názory

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 01.02.18 10:25

@Baryk2891 Dobrá rodina.

Baryk2891
Povídálka 26 příspěvků 01.02.18 10:59

A můžeš se vic rozepsat? máš s nima nějaké zkušenosti?

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 01.02.18 11:02

@Baryk2891 mám, pracovní ;) Hlavně je tam p. Hlásková (znáš?), která to mám fakt suprově promyšlený.

Hadumi
Extra třída :D 13173 příspěvků 01.02.18 11:05

Jo, ale zase fakt musíš něco dělat. Jsou organizace, kdy ti vzdělání napíší, aniž by ses vzdělávala. Napíší, že u tebe byli na návštěvě a ve skutečnosti nebyli. Vlastně ano nevíš, že je máš :mrgreen: - pozor, ale někomu to vyhovuje. A pak jsou organizace jako Dobrá rodina, které mají hlavu a patu a fakt rozumí tomu, co dělají. Ale ty povinnosti, co mají pěstouni ze zákona - ty si prostě musejí plnit a nejde z nich vykličkovat.

Baryk2891
Povídálka 26 příspěvků 03.02.18 14:51
@Hadumi píše:
Jo, ale zase fakt musíš něco dělat. Jsou organizace, kdy ti vzdělání napíší, aniž by ses vzdělávala. Napíší, že u tebe byli na návštěvě a ve skutečnosti nebyli. Vlastně ano nevíš, že je máš :mrgreen: - pozor, ale někomu to vyhovuje. A pak jsou organizace jako Dobrá rodina, které mají hlavu a patu a fakt rozumí tomu, co dělají. Ale ty povinnosti, co mají pěstouni ze zákona - ty si prostě musejí plnit a nejde z nich vykličkovat.

No a kterým podle tebe se mám vyloženě vyhnout? Četla jsem, třeba, že ta Natama, hrozně moc kope za bio rodiče, bez ohledu na to, že treba bio tata je totální alkáč a mele dítěti do hlavy nesmysly, chudak dítě pak má v hlavičce totální chaos a Natama jde hodně na ruku bio rodičům i když je to proti zdravému rozumu.Tak k téhle určitě nepůjdu. Je ještě nějaká která to lajdá?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama