Pěstounské organizace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Baryk2891
Povídálka 36 příspěvků 01.02.18 10:03
Pěstounské organizace

Ahoj podala jsem si žádost o pěstounskou péči, a brodim se různými organizacemi a nemohu se rozhodnout se kterou budu spolupracovat. Chtěla bych slyšet vaše názory a zkušenosti no recenze na tyto organizace. Jakou doporučujete a se kterou máte špatné zkušenosti. Jsem z Prahy, ale treba se diskuze rozjede na celé čr a pomůže i jinym budoucím pěstounům. Diky za vaše názory

Reakce:
Hadumi
Extra třída :D 13670 příspěvků 01.02.18 10:25

@Baryk2891 Dobrá rodina.

Baryk2891
Povídálka 36 příspěvků 01.02.18 10:59

A můžeš se vic rozepsat? máš s nima nějaké zkušenosti?

Hadumi
Extra třída :D 13670 příspěvků 01.02.18 11:02

@Baryk2891 mám, pracovní ;) Hlavně je tam p. Hlásková (znáš?), která to mám fakt suprově promyšlený.

Hadumi
Extra třída :D 13670 příspěvků 01.02.18 11:05

Jo, ale zase fakt musíš něco dělat. Jsou organizace, kdy ti vzdělání napíší, aniž by ses vzdělávala. Napíší, že u tebe byli na návštěvě a ve skutečnosti nebyli. Vlastně ano nevíš, že je máš :mrgreen: - pozor, ale někomu to vyhovuje. A pak jsou organizace jako Dobrá rodina, které mají hlavu a patu a fakt rozumí tomu, co dělají. Ale ty povinnosti, co mají pěstouni ze zákona - ty si prostě musejí plnit a nejde z nich vykličkovat.

Baryk2891
Povídálka 36 příspěvků 03.02.18 14:51
@Hadumi píše:
Jo, ale zase fakt musíš něco dělat. Jsou organizace, kdy ti vzdělání napíší, aniž by ses vzdělávala. Napíší, že u tebe byli na návštěvě a ve skutečnosti nebyli. Vlastně ano nevíš, že je máš :mrgreen: - pozor, ale někomu to vyhovuje. A pak jsou organizace jako Dobrá rodina, které mají hlavu a patu a fakt rozumí tomu, co dělají. Ale ty povinnosti, co mají pěstouni ze zákona - ty si prostě musejí plnit a nejde z nich vykličkovat.

No a kterým podle tebe se mám vyloženě vyhnout? Četla jsem, třeba, že ta Natama, hrozně moc kope za bio rodiče, bez ohledu na to, že treba bio tata je totální alkáč a mele dítěti do hlavy nesmysly, chudak dítě pak má v hlavičce totální chaos a Natama jde hodně na ruku bio rodičům i když je to proti zdravému rozumu.Tak k téhle určitě nepůjdu. Je ještě nějaká která to lajdá?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >