Pije málo v 9 měsících

12.7.13 21:06

Pije málo v 9 měsících

Ahoj holky, potřebuji poradit. Holka mi hrozně málo pije, UM vypije cca 600ml za den ale horší to je s vodou. Dávám jí vodu s glukopurem, to si vždy jen cucne a často plive, málokdy se stane že vypije 100ml, většinou těch 10-50ml. Čaj (pytlíkový) mi nechce vůbec, ani slazený. Přemýšlela jsem koupit granulovaný jestli to bude chtít, měla jste to některá taky tak že se mimi rozpilo až po granulovaném čaji?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13075
12.7.13 21:13

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 19:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
12.7.13 21:15

Malá mi nepila do roku. Začala pít až jsem jí dělala stávičky z čerstvého ovoce. Už má 16m a vodu ani čaj si ještě nezamilovala, takže pije ředěné štávičky a sirupy. Za den vypije litr a půl. Granulovaný čaj bych rozhodně nekupovala, je to jenom přeslazená chemie(teda aspoň ten co jsme dostali).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 21:16

Mám učící hrneček se silikonovým pítkem, zkoušela jsem do něj dát UM abych zjistila zda flaška vyhovuje a to zhltla na ex takže hrnkem to nejspíš nebude, plive mi to i z flašky co má na mléko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JanulaMM
12.7.13 21:19

Mě malá (10m) nepije UM vůbec, postupně ho přestala chtít, do té doby byla jen na UM tak jsem koupila 100% ovocnou šťávu a pije jak duha :D žádnou vodu, čaj jenom tu šťávu a já se jí nedivím já holou vodu taky nepiju neslazený čaj taky nic moc, holt je po mě. Navíc ty šťávy obsahují vitamíny, kupuju Hohes C.

• Nahlásit
  • Citovat
13075
12.7.13 21:19

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 19:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
12.7.13 21:22

@ježourek x.x.x Buď ráda aspoň za těch 600ml UM, což je vlastně taky voda, co já bych u naší prckové za to dala. Teď, poslední asi měsíc, vypije tak 300-400ml UM a ostatních tekutin tak 20-50ml. I když byly ty největší horka před 3 týdny, vypila sotva 100ml. Zkoušela jsem učící hrnek a ten vůbec, strčí do pusy a žužlá, nepije. Nejvíc toho vypije z flašky, ale stejně je to málo. A když jí naředím příkrm, tak ho nechce, potřebuje konzistenci asi jako hustčí bramborová kaše. A to upozorňuji, že má nadstandartní míry (na 8 měsících měla 11kg a 79cm, takže by měla rozhodně pít víc)… Ale asi jí to k životu stačí, čůrá normálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.7.13 21:23

Jo a šťávičkám taky moc nedává. Nebo jsem si říkala zda nezkusit do vody trošku šťávy nějaké kvalitní, no nevím no :nevim: asi budu muset vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
12.7.13 21:25
@JanulaMM píše:
Mě malá (10m) nepije UM vůbec, postupně ho přestala chtít, do té doby byla jen na UM tak jsem koupila 100% ovocnou šťávu a pije jak duha :D žádnou vodu, čaj jenom tu šťávu a já se jí nedivím já holou vodu taky nepiju neslazený čaj taky nic moc, holt je po mě. Navíc ty šťávy obsahují vitamíny, kupuju Hohes C.

To kupuješ klasické Hohes C, jakože juice? Nebo je to něco spešl pro děti? Já zkoušela prckové vodu, čaj granulovaný, čaj sáčkový, ovocné šťávy pro děti (takové ty Hamánky, Sunárky, Hipp, atd.). Pak různě zředit a ohřívat nebo naopak studené a nic nechce, nejvíc vypije obyč vody, ale stejně max 50ml…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7449
12.7.13 21:26

@ježourek x.x.x mně mamina prý dávala od nějakého 6.měsíce normálně vodu se šťávou, jen trochu slabší poměr. Já to chci také zkusit, ale pořád nevím, nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JanulaMM
12.7.13 21:26

@ježourek x.x.x jestli šťávu odmítá samotnou, pochybuji, že řeďěnou ji vypije, ale zkus třeba jiné příchuťě u nás vede jablko, černý rybíz, multivitamin

• Nahlásit
  • Citovat
JanulaMM
12.7.13 21:28

@maritimka klasiku není to spešl pro děti, myslím si, že ty pitíčka jsou jenom business, neobsahují nic navíc než v tom klasickém juice a jsou drašší, kupuju litr za cca 30 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
7449
12.7.13 21:57
@JanulaMM píše:
@maritimka klasiku není to spešl pro děti, myslím si, že ty pitíčka jsou jenom business, neobsahují nic navíc než v tom klasickém juice a jsou drašší, kupuju litr za cca 30 Kč.

Tak to zkusím. Já jsem zkoušela různé příchutě těch pro děti, ale já z toho cítím „něco“. Ani klasika jablko+hruška mi nechutnala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JanulaMM
12.7.13 22:04

Já zkoušela Hipp jablko a dobré, normální jabková šťáva akorát krapet drašší :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
7449
12.7.13 22:15
@JanulaMM píše:
Já zkoušela Hipp jablko a dobré, normální jabková šťáva akorát krapet drašší :roll:

Já měla od Hippu myslím švestky a pak ještě červené ovoce to myslím bylo a nic moc. Elina vůbec a já bych to vypila jen hooodně naředěné. Ale nejhorší byla chuť asi Sunárku, právě ta hruška s jablkem :poblion:. Ale přitom Sunárek i Hamánek ovocná přesnídávka Elině chutná :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama