"Pipkoidní" chování holčiček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lynette
Echt Kelišová 8619 příspěvků 09.04.19 19:39
Pipkoidni chování holčiček

Ahoj všichni. Čekám holčičku a mám obavy jestli to zvládnu. Odjakživa nemám pochopení pro pipkoidni chování u holek. Díky tomu jsem si vždycky daleko víc rozuměla s klukama. S holkama jsem si nějak neměla co říct a vždy jsem si prišla jako outsider ve třídě až dokud jsem se nezačala kamarádit s klukama. S klukama jsem trávila i čas na střední i na vysoké. Nechci aby byla moje dcera taky outsider ale chování jako pipka bez mozku mě irituje. Strašně se na ni těším, mám koupený růžový dudlíky a růžový šatičky - v tomhle problém není. Dnes jsem byla se synem v parku a tam si hrály tři holčičky od něj že školky - dvě se chovají otřesně - ujecený, namyšlený, trapný nápady, nosanky nahoru jedna z nich mi vždy přišla v pohodě ale bylo vidět jak prostě se z ní při hře s pipinama stává taky pipina. :( Mám z toho špatný pocit.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Reakce:
Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:41
@Lynette píše:
Ahoj všichni. Čekám holčičku a mám obavy jestli to zvládnu. Odjakživa nemám pochopení pro pipkoidni chování u holek. Díky tomu jsem si vždycky daleko víc rozuměla s klukama. S holkama jsem si nějak neměla co říct a vždy jsem si prišla jako outsider ve třídě až dokud jsem se nezačala kamarádit s klukama. S klukama jsem trávila i čas na střední i na vysoké. Nechci aby byla moje dcera taky outsider ale chování jako pipka bez mozku mě irituje. Strašně se na ni těším, mám koupený růžový dudlíky a růžový šatičky - v tomhle problém není. Dnes jsem byla se synem v parku a tam si hrály tři holčičky od něj že školky - dvě se chovají otřesně - ujecený, namyšlený, trapný nápady, nosanky nahoru jedna z nich mi vždy přišla v pohodě ale bylo vidět jak prostě se z ní při hře s pipinama stává taky pipina. :( Mám z toho špatný pocit.

Právě proto ti pán bůh nadělil holčičku, aby si se díky ní konečně naučila být ženou. :kytka:

Lynette
Echt Kelišová 8619 příspěvků 09.04.19 19:42

@Průzkumník Myslím si že ženskost nespočívá v tom chovat se jako Milka.

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 09.04.19 19:43

Já teda pipinu doma nemám :mrgreen: třeba z ní vyroste, ale teď je to normální holka co má nohy plný modřin a je jí v 5 letech nějak jedno co má na sobě. Já bych řekla, že to dělají maminky jak se ty holky chovají.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:43
@Lynette píše:
@Průzkumník Myslím si že ženskost nespočívá v tom chovat se jako Milka.

Kdo je Milka? Sousedovic Miluška?

baimoli
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.04.19 19:43

Neboj. Tvá dcera zdědí tvé geny a bude mít tvou výchovu. Nemusí z ní být pipka. Moje dcera taková taky vůbec není, taky si spíš hraje s klukama a doufám, že se z ní nikdy nestane povrchní stvoření.

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:44
@baimoli píše:
Neboj. Tvá dcera zdědí tvé geny a bude mít tvou výchovu. Nemusí z ní být pipka. Moje dcera taková taky vůbec není, taky si spíš hraje s klukama a doufám, že se z ní nikdy nestane povrchní stvoření.

A co z ní tedy bude? Antimilka?

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:44
@pikola píše:
Já teda pipinu doma nemám :mrgreen: třeba z ní vyroste, ale teď je to normální holka co má nohy plný modřin a je jí v 5 letechnějak jedno co má na sobě. Já bych řekla, že to dělají maminky jak se ty holky chovají.

Má ráda černou?

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8681 příspěvků 09.04.19 19:45

@Lynette Verim, ze hodne okopiruje od tebe, styl komunikace, gesta, …nech to plavat a nemaluj certa na zed. Jeste se ani nenarodila, a ty si uz vytvaris problemy… :D .

baimoli
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 09.04.19 19:46
@Průzkumník píše:
A co z ní tedy bude? Antimilka?

To nevím, ale je rozhodně drsnější než můj syn.

kve-tinka
Kelišová 5023 příspěvků 3 inzeráty 09.04.19 19:48

:roll: tve starosti na mou hlavu…

pikola
Generální žvanilka 20905 příspěvků 09.04.19 19:49
@Průzkumník píše:
Má ráda černou?

Má ráda všechny barvy. Růžovou samozřejmě taky. Černé oblečení má z praktického hlediska

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8681 příspěvků 09.04.19 19:49
@pikola píše:
Já teda pipinu doma nemám :mrgreen: třeba z ní vyroste, ale teď je to normální holka co má nohy plný modřin a je jí v 5 letech nějak jedno co má na sobě. Já bych řekla, že to dělají maminky jak se ty holky chovají.

A sourozenci. Ja takhle jednou sedela na hristi a litala tam takova jedna „divozenka“ a vlitla hlavou primo na nejaky sloup…ja vylitla, ze to musi bolet a jeji mama vedle mne: to je dobry, ona ma tri bratry.....no a mala vazne vyskocila, zatrepala hlavou a utikala se smichem dal. Udelalo to na me vazne dojem :lol:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:49
@baimoli píše:
To nevím, ale je rozhodně drsnější než můj syn.

No vidíš to. Chtěly jste vládnout, tak budete. My si hodíme nožky na stůl dodáme sperma a budem sledovat cvrkot, tak jak to dělají kucí v povodí Amazonky. ;-)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 09.04.19 19:50
@pikola píše:
Má ráda všechny barvy. Růžovou samozřejmě taky. Černé oblečení má z praktického hlediska

A na to přišla sama?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 48 Další »
Váš příspěvek
Reklama