Puberťačka nás nachytala při sexu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 20:12
Puberťačka nás nachytala při sexu.

Dobrý den. Je mi to trapný, ale stalo se no. Dceři je 17, minulý víkend byla na párty a měla přijít kolem jedný ráno. No přišla před půlnocí a nachytala nás s manželem :oops: Hned zapadla do pokoje a od tý doby se nám spíš vyhýbá a moc s náma nemluví. Mám si s ní o tom nějak promluvit nebo počkat až ji to přejde? Přistihly vás vaše děti v tomhle věku? Jak reagovaly?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Tableta
Závislačka 4891 příspěvků 04.04.19 20:15

Já bych s ní o tom teda nemluvila, by se cítila ještě víc trapně než už se cítí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 20:18
@Tableta píše:
Já bych s ní o tom teda nemluvila, by se cítila ještě víc trapně než už se cítí.

Když ona s náma skoro nekomunikuje a hned jak může tak si zalízá. Já jako chápu, že to pro ni byl asi šok, ale že to bude brát až takhle špatně. :nevim:

divine woman
Extra třída :D 11606 příspěvků 04.04.19 20:18

Není jí pět, tak snad ví o co jde. Nechala bych ji být.

ivašot.
Echt Kelišová 7956 příspěvků 04.04.19 20:20
@Anonymní píše:
Když ona s náma skoro nekomunikuje a hned jak může tak si zalízá. Já jako chápu, že to pro ni byl asi šok, ale že to bude brát až takhle špatně. :nevim:

A to vás nachytala u nějaký divočiny? Jinak se asi bude muset srovnat sama s faktem, že vám není 100 a že provozujete sex. Není malá, ví o co jde.

Kriss Tina
Extra třída :D 10165 příspěvků 04.04.19 20:24

Nechte ji byt, o co jde určitě ví a když to s ní budeš probirat bude ji ještě trapneji…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.19 20:25
@ivašot. píše:
A to vás nachytala u nějaký divočiny? Jinak se asi bude muset srovnat sama s faktem, že vám není 100 a že provozujete sex. Není malá, ví o co jde.

Tak žádný sado maso to nebylo :) :oops:

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 04.04.19 20:25

Ja nacapla rodice jiz v dospelosti a dobre mi z toho teda nebylo. Fakt divnej pocit, jasne ze jsem vedela, ze to delaj, ale na to jako jejich dite myslet a videt nikdy nechces. Ja je capla za bileho dne. Za par hodin jsem se oklepala a delala si z mamky srandu a cervenala se spis ona nez ja :lol:

Lalelale
Závislačka 4481 příspěvků 04.04.19 20:26

Bylo by mi trapně na jejím místě, takže určitě s ní o tom nemluvte. zase jí není pět proboha, aby se jí situace musela vysvětlit. Ať si teda chvíli zalejzá a až jí to přejde, zapomene se na to. Jak tu někdo poznamenal, je dost stará na to, aby věděla, že rodičům není 100 let a co to je sex

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 04.04.19 20:27

V 17 už každý ví o co jde, hodně holek dneska v tomhle věku už dávno panna nejsou. Nejspíš jí je to trapný, nechala bych to být.

Luliiiiiiii
Nováček 6 příspěvků 04.04.19 20:30

Rozhodně bych to s ní neprobírala. Já měla opačný problém mě nachytala mamka a jsem ráda, že to prostě přešla mlčením. :mrgreen:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 04.04.19 20:33

Já načapala rodiče v pubertě,něco jsem potřebovala a když táta nevylejzal z pokoje a bylo zamčeno,koukala jsem klíčovou dírkou a viděla to co vidět jsem nemela. 69 bylo mi z toho fakt zle,byl to hnus. Asi tak. Proste asi by se to nemělo stávat.

divine woman
Extra třída :D 11606 příspěvků 04.04.19 20:34

@J.O.V A když to děláš sama, tak je to taky hnus? :mrgreen:

J.O.V
Kecalka 308 příspěvků 04.04.19 20:34
@Luliiiiiiii píše:
Rozhodně bych to s ní neprobírala. Já měla opačný problém mě nachytala mamka a jsem ráda, že to prostě přešla mlčením. :mrgreen:
:mrgreen: taky prekerka :mrgreen:
Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 04.04.19 20:35
@J.O.V píše:
Já načapala rodiče v pubertě,něco jsem potřebovala a když táta nevylejzal z pokoje a bylo zamčeno,koukala jsem klíčovou dírkou a viděla to co vidět jsem nemela. 69 bylo mi z toho fakt zle,byl to hnus. Asi tak. Proste asi by se to nemělo stávat.

Tvl v pripade rodicu je ta fakt ekl :poblion: nedivim se, ze ti bylo zle. Ja videla jen staryho dobryho misionare, diky bohu :roll: pritom 69 super :palec: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama