Jak vysvětlit sousedce ať mi nemluví do výchovy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 18:09
Jak vysvětlit sousedce ať mi nemluví do výchovy

Ahoj holky, mám takový problém se sousedkou, kdykoliv přijde na návštěvu za moji mamkou tak začne kolotoč otázek a rad jak se mám starat o syna a jak mám dělat tohle a tamhleto. Ted je aktuální téma nočník a už zni opravdu šílim. Malýmu je 11 měsíců a pořád do mě hustí že už má dávno chodit na nočník a nejlépe bejt bez plín. Pořád srovnává se svýma detma ale těm už je přes 30. A mě už opravdu dochází argumenty jak ji pokaždé odpalkovat. Nejradši bych ji poslala na ferovku do pr… Ale to nemůžu. Nemáte radu jak ji to vysvětlit

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Heivka
Závislačka 3947 příspěvků 09.04.19 18:11

Ignorovat nic jiného se nedá pokud jí nechcete poslat tam kde slunce nesvítí.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 09.04.19 18:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém se sousedkou, kdykoliv přijde na návštěvu za moji mamkou tak začne kolotoč otázek a rad jak se mám starat o syna a jak mám dělat tohle a tamhleto. Ted je aktuální téma nočník a už zni opravdu šílim. Malýmu je 11 měsíců a pořád do mě hustí že už má dávno chodit na nočník a nejlépe bejt bez plín. Pořád srovnává se svýma detma ale těm už je přes 30. A mě už opravdu dochází argumenty jak ji pokaždé odpalkovat. Nejradši bych ji poslala na ferovku do pr… Ale to nemůžu. Nemáte radu jak ji to vysvětlit

Kašli na ni, nech ji vykecat když si připadá důležitá a pak si to dělej podle sebe. Vždycky se najde nějaký chytrák co ti do toho bude kecat a říkat že podle něj je to nejlepší :roll:

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 44092 příspěvků 09.04.19 18:13

tak jí neposlouchej ne :lol: , šla bych si dělat své at si povídá co chce :lol:

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26312 příspěvků 09.04.19 18:14

Jaky argumenty? Proc neco vysvetlujes cizimu cloveku? Diky za nazor, ja mam jiny. Priste diky, ale tohle neresim.

nozu
Extra třída :D 12434 příspěvků 09.04.19 18:15

no tak sousedka je na návštěvě u mamky, ne u tebe. Tudíž si dělej své věci. Nemusíš jim u návštěvy asistovat ;-)

Demi
Závislačka 3855 příspěvků 09.04.19 18:15

Sousedce do výchovy asi před 30 lety taky kecali :D . Sousedce by to mohla vysvětlit tvoje maminka, pokud se spolu v názorech shodnete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 18:17
@Markéta80 píše:
tak jí neposlouchej ne :lol: , šla bych si dělat své at si povídá co chce :lol:

Vždycky odejdu k sobě dolů jenže ona přijde za mnou a pokračuje ve své přednášce, kdyby to bylo jednou do týdne tak to zkousnu ale když je to skoro každý den tak je to šílený.

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 09.04.19 18:17

Já většinou v půlce takových řeči jdu třeba věšet prádlo nebo zalejt kytky a tak. Ať si mele, já u toho byt nemusím

Příspěvek upraven 09.04.19 v 18:18

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 09.04.19 18:18

Přesně tak, „děkuji za rady, já mám jiný názor“. U sousedky nemusíš tolik řešit případný naprdnutí jako třeba u tchýně :D sousedka ti může být celkem ukradená…takže to bych fakt víc neřešila.

Alušáček
Závislačka 3672 příspěvků 09.04.19 18:18

No joo před 30 lety bylo všechno lepší, tráva zelenejší a děti vychovanější :lol: Poděkuj sousedce za radu a víc se s ní nebav ;)

Demi
Závislačka 3855 příspěvků 09.04.19 18:19
@Anonymní píše:
Vždycky odejdu k sobě dolů jenže ona přijde za mnou a pokračuje ve své přednášce, kdyby to bylo jednou do týdne tak to zkousnu ale když je to skoro každý den tak je to šílený.

Nemá co za tebou chodit. V takovém případě bych ji natvrdo vyhodila.

Verun83
Echt Kelišová 9615 příspěvků 09.04.19 18:20
@Anonymní píše:

Pust si scenu z Hele vole kde mam karu ,, a daaaal,, :lol: a zkus to aplikovat na ni. Za kazdou vetou :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 09.04.19 18:20
@Anonymní píše:

Proc ji nepožádáš, ať respektuje tvůj styl výchovy a soukromí? Dovolí si to jen proto, ze jí to trpíš

Verun83
Echt Kelišová 9615 příspěvků 09.04.19 18:21
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama