Placenta praevia, 3x krvácení, hospitalizace

26
18.3.20 21:34

Placenta praevia, 3x krvácení, hospitalizace

Zdravím, chtěla bych se prosím zeptat na Vaše zkušenosti. Nyní jsme ve 28tt. Mám placentu praevia přes VB 14 mm a na zadní straně. Když jsem zakrvácela po druhé ve 26 tt, tak mě hospitalizovali a teď jsem po 14 dnech v nemocnici zakrvácela už po třetí. Vždycky se to podařilo lékama zastavit, nyní beru ascorutin, magnosolov a ještě gynprodyl. Dr moc šancí na vytažení nedává, pokud prý začnu krvácet masivně, tak okamžitě udělají akutní císař. Kortikoidy mám napíchané. Je tu prosím někdo, kdo také krvácel několikrát a i přes to, se to vždy lékama podařilo zastavit, měl císaře až někdy kolem 35tt? Nebo dokonce se někomu i placenta na zadní straně a významně VB vytáhla? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

57601
18.3.20 22:15

@Lucek35 2× krvácení, první 20 tt, druhé 25 tt. 40 tt kontrola, řekli, že je na lemu a riskneme to. 41+5 vyvolaný porod, masivní krvácení, ale nejspíš proto, že Se 23 h nic nedělo krom stahu co 3 h a po pichnuti epi byl malý za 20 minut venku :think: jako prý je šance malá, kor při krvácení, ale dali jsme to oba. Jen klasika, kapacky, pilule, zákaz čehokoliv jakákoliv námaha atd.. Byl to boj s časem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
19.3.20 07:44

Kamaradka to takhle mela, rodila akutním císařem v 36.tydnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
19.3.20 14:45

@martina bl A před 36 tt také krvácela nebo poprvé až v ten 36 tt? Placenta se jí teda vůbec nevytáhla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578
20.3.20 14:21
@Lucek35 píše:
@martina bl A před 36 tt také krvácela nebo poprvé až v ten 36 tt? Placenta se jí teda vůbec nevytáhla?

Krvacela už v prvním trimestru, opakovaně celé tehu. Několikrát na rizikovem, od 35.tydne si ji tam nechali. Placenta se nevytahla vůbec. Po posledním masivním krvácení ji udělali sekci. Byl to ten typ těhotenství, který by bez současné lékařské pece urcite nepřežila. Ani mimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama