Plat zdravotní sestry v ambulanci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.6.22 20:05

Plat zdravotní sestry v ambulanci

Dobrý den, jelikož diskuze na toto téma jsou zde již dva roky staré, ráda bych položila otázku pro sestřičky v ambulancích. Zajímá mne, kolik by dle Vás bylo v dnešní době adekvátní požadovat jako hodinovou odměnu v ambulanci a pokud by šlo o HPP o 30 hodinovém týdenním fondu, jaká odměna v hrubém? Jsem zdravotní sestra,18 let praxe, SZŠ, bez odborného dohledu, jde prosím pouze o Prahu. Nyní mám jako přivýdělek ambulanci, kde dostávám čistého na ruku 250,–Kč. Mám nabídku… rovněž ambulance, zde už bych ráda nastoupila na klasický HPP(30 hodin týdně), jaký by dle Vás byl adekvátní požadavek na mzdu? Bez uplatnění slevy na děti, ty má manžel. Nějaké další benefity, které čerpáte? Můj návrh budoucímu zaměstnavateli zněl 53 000 hrubého, dle kalkulačky 42 000 v čistém, zpětná vazba byla že to není problém a souhlasí. Když čtu jiné, tedy starší příspěvky, zdá se mi to opravdu velkorysé, nebo už je to dnes naprosto standartní výplata sestřičky v ambulanci?
Prosím anonym, info ohledně financí.
Moc děkuji za případné zkušenosti a odpovědi, samozřejmě anonymně. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13744
28.6.22 20:08

Já si myslím, že jsou to parádní peníze za 3/4 úvazek. I na tu Prahu. Možná mě někdo vyvede z omylu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
545
28.6.22 20:11

Běžná výplata za tyto hodiny je v ambulanci podstatně menší. Tak poloviční.
Peníze, které uvádíš, jsou běžné spíš v nemocnicích…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25911
28.6.22 20:17

Tak to jsem zvědavá, co ti zde odepíší. V ambulanci na 30h týdně tolik asi nikdo nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
693
28.6.22 20:19

Nevim o sestre, ktera by mela. takove penize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60024
28.6.22 20:24

To je ambulance Šmuclera?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3560
28.6.22 20:27

Přišla ses pochlubit? Já myslím, že jste se domluvili na krásné výši platu 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.6.22 22:05

Děkuji všem za odpovědi, opravdu jsem se nepřišla pochlubit, jsem celých 18 let na jednom místě v nemocnici a s ambulancí na HPP nemám žádnou zkušenost, pouze to co jsem uváděla což je pouze brigáda ( na dohodu). Vzhledem k tomu, že nemám žádnou zkušenost a ve svém okolí žádnou kolegyni v ambulanci, ptala jsem se zde ;)
A je mi jasné, že v nemocnici jsou výdělky jiné, vzhledem ke směnnosti, občas svátek, riziko, atd. Tudíž zde se to nedá porovnávat. A ani nemohu porovnat s tou brigádou, tam má mudr. zase jiné odvody než když vede sestru na HPP. To je mi jasné. Proto si myslím, že třeba brigádně lze na hodinu mít víc… nejedná se o ordinaci Šmuclera :D nemám samozřejmě nic ještě podepsané, tudíž neříkám, že to tak mám, ale ústně zatím jsme domluveni. A vyjasnili si vše tedy ještě emailem, protože se mi to trochu rozleželo v hlavě a doma jsem začala pochybovat jestli se náhodou pan doktor nepreslechl.
Moc děkuji ještě jednou za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
3587
29.6.22 06:34

Loni jsem hledala novou práci, preferovala jsem ambulanci. Platové podmínky různé, ve fakultní nemocnici dle tabulek. Jinde mi nabízeli dle jejich slov nadstandardní plat - 25 000 hrubého, to byla soukromá klinika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.6.22 07:42

Švagrová dělá v ordinaci u praktika, též třicet hodin týdně. Má třicet hrubého. Vím to, protože jsme se o tom nedávno bavili. Aby uživila děti, má ještě kosmetický salón.

• Citovat
  • Nahlásit
14
4.7.22 21:47

.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.22 21:52

Mám VŠ, 15 let praxe. Na ambulanci jsem cca 5 let, mám 30 tis hrubého + odměny cca 5-9 tis/měs., odvíjí se to od výkonu ambulance. Začínala jsem na 20 tis., odměny žádné. Mám klasický úvazek 40 hod, ordinačních hodin taky 30. Nejsem z Prahy, ale z jednoho z velkých měst.
Ono záleží, co je to za ambulance, kolik má pacientů a co je náplň prace. Nepočítala bych moc s tím, že tam budeš jen těch 30 hod, s počtem pacientů roste náročnost, jak časová, tak i na psychiku a schopnost organizace atd.
Každopádně pokud souhlasí s 52 tis hrubého, je to solidní doktor nebo sám ví, že je to náročné a chce tě tam tím udržet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.22 10:00

Moc děkuji za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat