Plavání kojenců doma

563
10.9.04 10:27

Plavání kojenců doma

Ahoj holky,

mám takový dotaz. Je možné učit malého kojence „plavat“ doma? Myslím třeba jestli existuje nějaká příručka nebo tak něco. Původně jsem uvažovala o pozvání „plavací tety“ domů, ale ta naše koupelna je tak otřesně mrňavá, že dva zadky už by se do ní stěží vešly. A kurzy plavání v Praze jsem zatím na internetu našla jen pro děti od 6 měsíců výš, což je u nás za dlouho. Mrňouskovi nejsou ještě ani dva měsíce. Nicméně ve vodě se mu líbí, tak mi připadá škoda toho nevyužít.

Díky za Vaše zkušenosti.

Ulrika a Andreas (7 týdnů)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Missorka
10.9.04 10:56

Ahojky,

my máme taky pidi koupelnu, ale i s plavací tetou jsme to v pohodě zvládli (je teda pravda, že byla dost štíhlá :lol: narozdíl ode mě). Vojta je ve vodě absolutně šťastnej. Vychází to asi na 4 lekce před tím než půjde v půl roce do bazénu. Vždycky se naučíme co máme dělat a pak to doma provozujeme, jeden den vana a plavání, druhej den kyblík. Vojta vodu miluje.
Myslím, že jestli jste mobilní a chtělo by se ti dojet (nebo můžeme dojet my), tak bych ti zvládla ukázat co zatím děláme my, není to žádná věda, ale popsat se to moc nedá.
Klidně se ozvi, aspoň budeme mít nějakou zábavu a Vojta pozná někoho svého věku :P

Peta a Skřítek

• Nahlásit
  • Citovat
102
10.9.04 11:30

plavání doma

Ahojky holky,
k tomu plavání doma je na trhu dobrá knížečka bezmála 12 let, jmenuje se " Jak se rodí vodníčci" od Evy Kiedroňové z Třince. Propaguje ji baby klub Kenny, je i na internetu, ale třinecký ( ono je těch klubů více). Knížka je dobrá, je možno ji použít od miminka až do 1 roku, pokud chcete vědět více napište mi na email vlkova.b@atlas.cz. Mějte se hezky, pohlaďte mimísky a ať Vám to plavání jde. Naše Kristýnka už chytá hračky pod vodou (9 měsíců)

ahojky Bára a Kristýnka z brusinčat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
13.9.04 10:51

Ahojda,plavací teta dochází i do naší pidi koupelny.A je to super a dá se to.Je z Juklíku,mají i internetové stránky.Knížrečku Jak se rodí vodníčci mám doma a teda nic moc,zklamala mě.A nikomu bych nedoporučovala plavat podle knížky,když s tím nemá zkušenosti.Myslím, že s tetkou je to lepší.Od října jdeme s Filípkem plavat do bazénu mezi kamarády a moc se na to těšíme.Přeju krásný vodní zážitky.papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama